TREshop.cz

Eshop se zaměřením na stavební mechanizaci s nabídkou nářadí a techniky pro vaše stavby, dílnu a zahradu. Sortiment zahrnuje elektrocentrály, brusky na beton, frézky na beton, průmyslové vysavače, řezače spár, vibrační desky, klimatizace, nářadí pro obkladače, zahradní techniku, elektrické a aku nářadí, krby.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.treshop.cz

Svět knihy, s.r.o., Praha 2
Společnost organizuje výstavy a veletrhy - knižní veletrh Svět knihy, prezentaci českých nakladatelství v zahraničí a export knih, poskytuje i referenční a informační služby. Dále koordinuje kampaň na podporu četby - Rosteme s knihou.
http://www.svetknihy.cz

DODO Land, Praha 10 - Kolovraty
Jsme svět zážitků, jsme DODO Land. Nebojte se vstoupit do světa atrakcí, zábavy a humoru. Obdarujte sebe, své manželky, děti, manžela, rodiče, zaměstnance, kolegy nebo kamarády něčím nevšedním! Darujte netradiční a originální dárky! Vyberou si zaručeně všichni! Mysleli jsme na každého z Vás!
http://www.dodoland.cz

4C minerals, s.r.o. - přírodní dekorativní kameny, Praha 2 – Vinohrady
Firma nabízí přírodní dekorativní kameny do interiérů i exteriérů, dárkové a reklamní kameny, originální šperky z přírodních drahých kamenů. Dovážíme minerály z celého světa.
http://www.4cminerals.cz


TOPlist