Wellnessroubenka Třeboňsko

Wellnessroubenka – to je relax a pohodo u rybníka Hejtman, v nejvyhlášenější rekreační oblasti Třeboňska. Chlum u Třeboně nabízí zázemí pro pohodovou dovolenou, cyklostezky a pěší túry. Kapacita roubenky je až 9 osob, stylově vybavená, vířivka a sauna.

Kategorie:

Hotel Panorama, s.r.o., Rychnov nad Kněžnou
Čtyřhvězdičkový wellness hotel v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor nabízí luxusní ubytování s kapacitou 30 pokojů. Součástí je restaurace s důrazem na tradiční způsob přípravy jídel bez použití polotovarů. Konferenční prostory vhodné pro pořádání firemních akcí. V areálu hotelu je k dispozici krytý bazén, whirlpool, sauna, masáže, dětské hřiště a parkování zdarma. Hotel je vhodný pro relaxační wellness víkendové pobyty pro rodiny s dětmi i pro náročnější klientelu.
http://www.hotelpanorama.eu

AGENTURA CHATA TOUR s.r.o., České Budějovice 2
Nabízíme chaty, chalupy, penziony, hotely k ubytování pro dovolenou v jižních Čechách, na Šumavě, Lipně, Orlíku. Možnost rybaření, cyklo-turistiky. Horské ubytování na chatách a chalupách v hotelu či penzionu. Pobyty si objednáte on-line.
http://www.chatatour.cz

Ubytovna Michle Praha, Praha 4
CENÍK PRO ROK 2015 Od 150 Kč za noc Každý pokoj má své vlastní WC a sprchu WIFI připojení k internetu je ZDARMA Přijměte prosím pozvání do příjemných a útulných prostor naší ubytovny hotelového typu. Naše mnohaleté zkušenosti, vybavení ubytovny a ochotný personál nám umožňují uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid. Příjemný personál na recepci rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy. Ubytovna hotelového typu sídlí v příjemném prostředí Prahy 4 - Michle.
http://ubytovna-michle-praha.webnode.cz


TOPlist