Penzion Vinařství Jiří Popp

Ubytování se nachází v obci Šatov, která je centrem vinařství ve znojemské oblasti. Je rájem cykloturistů a milovníku dobrých vín. Jeho poloha na hranici národního parku jej předurčuje jako ideální destinaci poznávacích výletů, rodinných dovolených, ale i firemních akcí. Apartmánový dům má uzavřený dvůr se samostatnými vchody do pokojů a apartmánů. Ubytování je ve 3 dvoupokojových apartmánech a dvou pokojích. Kapacita ubytování je 18 pevných lůžek a možnost 6 přistýlek. Apartmány mají plně vybavenou kuchyňku, lednici, sporák, TV, WIFI, soc.zařízení a klimatizaci. Pokoje jsou vybaveny lednicí, TV, WIFI, soc. zařízením a klimatizací. V uzavřeném areálu můžete využít vinárnu, venkovní posezení, cyklogaráž a parkoviště. Součástí objektu je i vinný sklípek, kde můžete ochutnat vína z našeho vinařství s doprovodem sklepmistra nebo posedět v soukromí ve vinárně nad sklípkem a obsloužit se sami víny z vinotéky.

Kategorie:

Hotel Panorama, s.r.o., Rychnov nad Kněžnou
Čtyřhvězdičkový wellness hotel v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor nabízí luxusní ubytování s kapacitou 30 pokojů. Součástí je restaurace s důrazem na tradiční způsob přípravy jídel bez použití polotovarů. Konferenční prostory vhodné pro pořádání firemních akcí. V areálu hotelu je k dispozici krytý bazén, whirlpool, sauna, masáže, dětské hřiště a parkování zdarma. Hotel je vhodný pro relaxační wellness víkendové pobyty pro rodiny s dětmi i pro náročnější klientelu.
http://www.hotelpanorama.eu

AGENTURA CHATA TOUR s.r.o., České Budějovice 2
Nabízíme chaty, chalupy, penziony, hotely k ubytování pro dovolenou v jižních Čechách, na Šumavě, Lipně, Orlíku. Možnost rybaření, cyklo-turistiky. Horské ubytování na chatách a chalupách v hotelu či penzionu. Pobyty si objednáte on-line.
http://www.chatatour.cz

Ubytovna Michle Praha, Praha 4
CENÍK PRO ROK 2015 Od 150 Kč za noc Každý pokoj má své vlastní WC a sprchu WIFI připojení k internetu je ZDARMA Přijměte prosím pozvání do příjemných a útulných prostor naší ubytovny hotelového typu. Naše mnohaleté zkušenosti, vybavení ubytovny a ochotný personál nám umožňují uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid. Příjemný personál na recepci rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy. Ubytovna hotelového typu sídlí v příjemném prostředí Prahy 4 - Michle.
http://ubytovna-michle-praha.webnode.cz

Wellnessroubenka Třeboňsko, Chlum u Třeboně
Wellnessroubenka – to je relax a pohodo u rybníka Hejtman, v nejvyhlášenější rekreační oblasti Třeboňska. Chlum u Třeboně nabízí zázemí pro pohodovou dovolenou, cyklostezky a pěší túry. Kapacita roubenky je až 9 osob, stylově vybavená, vířivka a sauna.
http://www.wellnessroubenka.cz


TOPlist