Advokátní kancelář Hradec Králové

Advokátní kancelář Hradec Králové poskytuje právní služby a zastupování v oblasti obchodního, občanského, autorského práva a stavebního práva.   V oblasti autorského práva poskytuje klientům po celé České republice právní ochranu před nekalým jednáním kolektivních správců OSA, INTERGRAM, DILIA, OOA-S a OAZA a jejich kontrolorů. Advokátní kancelář Hradec Králové také zabezpečuje právní pomoc žalovaným v civilních sporech s filmovými distributory (Hollywood C. E., Bontonfilm a.s., Blue Sky Film Distribution) a s Českou protipirátskou unií.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.akhk.cz

Pixelmate.cz - Vývoj mobilních aplikací, Praha
Pixelmate je kreativní agentura z Prahy. Její specializací je vývoj mobilních aplikací, webových stránek, tvorba originálního designu, natáčení videoreklam. Chcete-li profesionální a spolehlivé partnery, kteří Vám pomohou k originálnímu řešení aplikace, webu nebo propagace na internetu, našli jste správně!
http://pixelmate.cz

P-spektrum - projekce, stavba, Brno
Stavebně projekční kancelář
http://www.pspektrum.cz

Zcharvat - montáž okenních folií a stínící techniky, Kralupy nad Vltavou
Nabízíme Vám dodávku a montáž všech typů  okenních fólií, stínící techniky i  sítí proti hmyzu. Odborně pro Vás položíme podlahy plovoucí, z masivního dřeva, Vinylu, PVC i Vámi vybrané koberce. Postavíme Vaši terasu, zastřešíme ji markýzou nebo pergolou, starší dřevěné podlahy zrenovujeme. Sortimentem z oblasti zabezpečení zvýšíme ochranu Vašeho majetku, instalací těsnění  Vám ušetříme peníze za vytápění. Váš domov či byt dovybavíme dalším sortimentem výrobků.
http://www.zcharvat.cz/


TOPlist