Automotodrom Brno, a.s.

Pořádáme tradiční závody WTCC, SUPERBIKE, MOTO GP - GRAND PRIX - silniční motocykly, A1, FIA GT, ALPE ADRIA CUP a další klubové akce a testování. Areál nabízí široké veřejnosti i dráhu MINIBIKE, MOTOKÁRY a OFF-ROAD. Novinkou je zpřístupnění dráhy INLINE bruslařům.

Kategorie:

Alfreton, s.r.o., Liberec VII-Horní Růžodol
Vozítko segway, vznášedlo, hovercraft i skákací boty poweriser, to vše i s novými zážitky najdete u nás. Možnost pro jednotlivce i firmy. Umožníme vyzkoušení si nového sportu, zviditelnění Vaší společnosti na firemních akcích. Dárkové poukazy.
http://www.firemni-zazitky.cz

Ekologicka likvidace vozidel Arega Kadaň, Kadaň
Ekologicka likvidace vozidel Arega Kadaň. Zabýváme se ekologickou likvidací autovraků i s odtahem. Dále nabízíme výkup, zpracování a prodej druhotných surovin. Vykupujeme veškerý kovový odpad z oceli nebo litiny, barevné kovy a hliníkové či měděné kabely. Zajišťujeme likvidaci technologických celků, ocelových konstrukcí a zařízení.
http://www.autovraky-ekologickalikvidace.cz

PNEUSERVIS NONSTOP, Praha 9 Horní Počernice
PNEUSERVIS NON STOP Prodej,opravy,výměny,vyvažování pneumatik pro osobní,SUV,OFF ROAD,dodávkové vozy.Uskladnění zdarma
http://

Asian Temple, Praha 1
Jedinečná chuť Asie a Indie v té nejlepší Asijské restauraci v Praze! Připravili jsme pro Vás několik různých vynikajících, chutných a rychlých asijských specialit, které si zamilujete. Lahodná vína, čerstvě připravené koktejly a asijské speciality.
http://www.asiantemple.cz


TOPlist