Aeolus, řecká cestovní kancelář, s.r.o.

Jsme cestovní kancelář zaměřená na Řecko a Řecké ostrovy. Nabízíme letecké zájezdy na Zakynthos, Korfu, Kalymnos, Karpathos, Kos, Rhodos, Thassos a ostrovy Kefalonie a Kréta, autobusové zájezdy na Chalkidiki, městečko Parga a na Jónské ostrovy. Tradičně je v nabídce naší CK i Bulharsko, Turecko a Chorvatsko. Velký výběr ubytování – kvalitní hotely s all inclusive a animacemi, ale i oblíbené apartmány a studia. Dovolená u moře s CK Aeolus za last minute ceny.

Kategorie:

Kontakt:

Telefon: +420 222 523 172
Fax: +420 222 524 121
E-mail: sale@aeolus.cz
WWW: http://www.aeolus.cz

HORIZON TRAVEL, s.r.o., Praha-Nové Město
Cestovní kancelář specializovaná výhradně na zájezdy do Tuniska (Sousse, Monastir, Hammamet, Nabeul) a Egypta (Hurghada). Velký výběr pobytových zájezdů i last minute. Individuální přístup ke klientům.
http://www.horizontravel.cz

FIRO-tour, a.s., Praha-Nové Město
Online prodej - pořádá pobytové, poznávací, lyžařské, letecké, autokarové zájezdy, nechybí ani last minute dovolená. Jsme specialista na destinace Turecko, Egypt, Chorvatsko, Řecko, Tunisko, Thajsko, Portugalsko, Itálie, Francie, Španělsko. Zajišťujeme dovolenou u moře mimo jiné v lokalitách Istrie, Mallorca, Kréta, Rhodos, Madeira. V zimním období nabízíme lyžování ve francouzských a rakouských Alpách. Milovníkům exotické dovolené doporučujeme Mauricius, Keňu, Kubu, Mexiko, Bali, Indie, Tahiti.
http://www.firotour.cz

Blue Style, s.r.o., Praha-Karlín
Nabízíme denně aktualizované nabídky First a Last Minute zájezdů do Řecka, Tuniska, Turecka, Španělska a Egypta. Zajistíme kvalitní dovolenou do oblíbených destinací na trhu, luxusní zázemí nejen pro rodiny s dětmi a klubové hotely přímo na pláži.
http://www.blue-style.cz

VIAMARE, Praha-Vinohrady
Jsme specialista na Řecko a řecké ostrovy. Nabízíme dovolenou v Řecku, letecké zájezdy, hotely, apartmány, vily a auta. Nabízíme pobyty na ostrovech Parga, Lefkada, Kefalonie, Zakynthos, Kythira, Rhodos, Samos, Lesbos, Andros, Syros, Mykonos, Naxos, Kréta Plakias a Paleochora. Na poznávacích zájezdech poznáte krásné památky Řecka. Last minute, letenky, Athény, Preveza, Kefallonia, Zakynthos, Heraklion, Chania, Samos, Rhodos a Lesbos zakoupíte na prodejně nebo přes web.
http://www.viamare.cz

GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o., Praha-Staré Město
Dovolená Řecko a Kypr prodej online, last minute Řecko, pobytové a poznávací zájezdy Řecko spolehlivě od roku 1990. Zajišťujeme pobyty Řecko - Kréta, Rhodos, Kos, Samos, Korfu, Zakynthos, Mykonos, Chalkidiki, Olympská riviéra, Santorini, Attika, Skiathos, Lesbos, Kefalonia, Lefkada, Paros, Pelopones. Nabízíme plavby po řeckých ostrovech, charterové letenky, svatby, golf, trajektové lístky mezi Itálií a Řeckem. Luxusní zájezdy do Řecka a na Kypr, svatební cesty, hotely s all inclusive.
http://www.greece-tours.cz

Exclusive Tours, s.r.o., Praha-Dejvice
Specialista na luxusní dovolenou do exotických destinací jako: Maledivy, Mauricius, Seychely, Thajsko, Tahiti nebo Bora Bora. Cestovní kancelář se zaměřuje především na zájezdy na míru a individuální dovolenou.
http://www.exclusivetours.cz


TOPlist