NATOUR, spol. s r.o.

Již 20 let pořádáme kvalitní eurovíkendy, exotické zájezdy, jazykové pobyty, víkendy v lázních a ČR, cesty za sportem (golf, fotbal, NBA, NHL), svatební cesty, firemní a skupinové akce. Rozsah služeb i program si diktujete sami.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.natour.cz

Student Agency, s.r.o., Brno-město
Zajistíme levné letenky do celého světa, ubytování, cestovní pojištění a víza, jazykové kurzy v zahraničí pro děti, dospělé i profesionály, pracovní a au pair pobyty v zahraničí. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní luxusní žluté autobusové linky.
http://www.studentagency.cz

FOR-LINE tour s.r.o., Brno-město
Cestovní kancelář s 19 letou tradicí, specializace na Itálii a Chorvatsko pro letní sezónu a Itálii, Rakousko a Francii v zimní sezóně. Novinka: kraj Friuli Skiregion, Kranjska Gora. Nabízíme Last Minute zájezdy, exotickou dovolenou a pozn. zájezdy.
http://www.forline.cz

LastMinuteZona, Blansko
Internetový prodej zájezdů do celého světa. Nabízíme zájezdy last minute, first minute, exotické i tuzemské, k moři a na hory. Zájezdy letecké, autokarem a vlastní dopravou.Velký výběr zájezdů s prověřenými CK na jednom místě.
http://www.lastminutezona.cz/

REDOK TRAVEL, s.r.o., Brno-město
Cestovní kancelář - specialista na poznávací zájezdy do Anglie, Francie, Itálie a dalších zemí. Zájezdy, dovolená, poznávací zájezdy, pobyty u moře, školní zájezdy - to vše vám nabízí naše CK. V nabídce zájezdů naleznete také školní zájezdy a poznávací zájezdy do Paříže, Londýna, Benátek, Říma a jiných metropolí. V létě Vám nabídneme dovolenou v Chorvatsku, Řecku, Španělsku, Egyptě a jiných středomořských lokalitách. V zimě nabízíme adventní zájezdy. CK pojištěna proti úpadku.
http://www.redok.cz

Travel 2002, spol. s r.o., Brno-město
Specializujeme se na dovolenou v Řecku (řecké ostrovy: Kréta, Rhodos, Kos, Zakynthos, Korfu, Samos, Lefkáda, Thassos) a v Turecku (Alanya, Konakli, Side). Rodinám nabízíme pobyty pro děti zdarma. V naší nabídce najdete také Bulharsko, Španělsko, Mallorcu, Kypr, Egypt, Chorvatsko. Organizujeme poznávací zájezdy po celé Evropě - autobusové okruhy, letecké zájezdy, eurovíkendy, zájezdy s wellness a koupáním v termálech. Vytváříme zájezdy na míru pro kolektivy a firmy - incentivní turistika.
http://www.travel2002.cz


TOPlist