Dům, byt a zahrada

AB Kontakt.cz » Dům, byt a zahrada

 

 1. Interiéry Design, Liberec

  Provádíme návrhy interiérů. Máme zkušenosti s návrhy komerčních prostor i soukromých bytů a domů. Vytvoříme pro vás návrh interiéru. Kompletní návrhy interiéru nebo jen úpravy stávajících prostor. Návrhy a realizace s maximálním důrazem na přání a individualitu klienta. Zajistíme dekorace oken, stínící techniku, výmalbu pokojů nebo nábytek na míru.
  https://www.interierydesign.cz

 2. Eurobydlení, Chomutov

  Poptáváte či nabízíte nemovitost k prodeji nebo pronájmu? Na trhu se vyskytuje velká spousta realitních portálů, kam se však obrátit? Využijte služeb našeho portálu a nalezněte přesně to, co hledáte. Pomůžeme vám objevit váš nový domov.
  http://www.eurobydleni.cz/

 3. Lešení, Ostrava – Kunčičky

  Potřebujete fasádní lešení? V uceleném systému produktů firmy SCASERV a. s. nechybí ani fasádní lešení, které je nabízeno formou prodeje nebo pronájmu.
  http://www.scaserv.cz/cz/produkty/4/fasadni-leseni.html

 4. Dobrá Cena - bytové doplňky a vybavení, Pardubice+

  Jsme specializovaný obchod zaměřený na značkové kuchyňské dřezy, baterie, doplňky a příslušenství. Naleznete u nás také například postelové rošty, matrace, polštáře a koupelnové vybavení. Stálá nabídka cenově zvýhodněného zboží, výprodeje a slevy. Designové produkty za příznivé ceny.
  http://www.dobracena.cz

 5. Supersektor - nábytek pro Vás, Velké Opatovice

  Nábytek Supersektor.cz patří mezi největší internetové prodejce nábytku v ČR a na Slovensku. Už nemusíte obíhat spoustu prodejen, sháníte-li kvalitní a moderní nábytek. V našem specializovaném e-shopu naleznete kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků pro interiér vašeho rodinného domku či panelového bytu. Pořídit si u nás tak může – židle, sedací soupravy, postele i sektorový nábytek. V pestré nabídce si vyberou také zákazníci, kteří chtějí moderně a účelně vybavit svou kancelář nebo třeba restauraci.
  http://www.supersektor.cz/

 6. Údržba zahrad a zeleně - ZahradyNika Kladno, Pletený Újezd

  Zajistíme pravidelnou i jednorázovou údržbu zahrad a zeleně. Ostříháme a vytvarujeme živé ploty a keře, posekáme trávník, provedeme rekultivaci skrývkové zeminy, založíme trávníky výsevem nebo pokládkou travního drnu(koberce), vysadíme dřeviny, provedeme prořez i pokácení stromů. Na soukromých i firemních pozemcích odstraníme náletové dřeviny a posekáme trávu, případně provedeme ochranný postřik proti opětovnému růstu plevelné vegetace.
  http://www.zahradynika.cz

 7. Levnematrace.eu, Zlín

  E-shop zabývající se prodejem kvalitních matrací, postelí a roštů české výroby. Doprava zdarma po celé ČR a akce 1 + 1. V našem sortimentu lze nalézt pěnové a sendvičové matrace, matrace z líné pěny a z bio pěn, pružinové a latexové matrace známých českých značek Viscosense, Tropico nebo Benab.
  http://

 8. Šetřiče.eu, Čistá

  Portál zaměřený na úspory. Dle dodaných podkladů a možného průzkumu Vám BEZPLATNĚ navrhneme a realizujeme optimální řešení úspor Vaší firmy nebo domácnosti. Mikroelektrárny, velké solární elektrárny, energetické poradenství, šetřiče vody, šetřiče paliva, telekomunikace, tisková řešení, pojištění
  http://www.setrice.eu

 9. Rostliny pro zdraví, Černé Voděrady

  Internetový obchod zaměřený na prodej sazenic léčivých rostlin a bylin, semen a doplňkového materiálu. Ke všem bylinkám dodáváme podrobný návod v tištěné podobě, pojednávající o účincích dané léčivky, jejím zpracování a pěstování.
  http://www.rostliny-prozdravi.cz

 10. Bytové domy Hostivař, Praha 5 - Smíchov

  V příjemné lokalitě Hostivaře, nedaleko Hostivařského parku a přehrady a nedaleko konečné tramvaje Vám nabízíme bydlení v novém, prakticky a architektonicky atraktivně řešeném projektu Bytové domy Hostivař.
  http://www.bytovedomyhostivar.cz/

 11. Květiny-chudějová.cz, Hrušovany nad Jevišovkou

  Stránky rodinného obchodu zaměřeného na pěstování orchidejí, jejich péči a vůbec vše co se těchto květin týká. Naše specializace je i v oboru osiva zeleniny, bylin a květin všech možných druhů. V nabídce našeho e-shopu naleznete i zahradní potřeby. Vazba květin pro každou příležitost.
  http://www.kvetiny-chudejova.cz

 12. Holandský nábytek Holland, Letohrad

  Použitý nábytek z dovozu (Holandska, Německa), v perfektním stavu.
  http://www.nabytek-holandsky.eu/

 13. Zahradnické služby Bc.Mastný Roman, Praha 2

  Návrhy a realizace zahrad. Vizualizace zahrad 3D. Střešní zahrady. Nabídka dřevin a rostlin české i zahraniční produkce. Výsadba vzrostlých dřevin. Výškové práce a ošetřování dřevin. Ochrana a výživa rostlin. Komplexní péče o zahradu. Pokládka travního drnu. Zakládání trávníků výsevem. Aranžerské práce. Závlahové systémy včetně návrhu. Zahradní jezírka. Zahradní potůčky. Komplexní péče o trávníky. Údržba a realizace interiérů a zimních zahrad. Hydroponické rostliny. Zídky z přírodního kamene. Drobné zahradní stavby a prvky. Pergoly, treláže, terasy, můstky, truhlíky, kompostéry, ploty. Zakázková výroba nádob pro střešní zahrady. Dřevěné i kovové prvky pro dětská hřiště. Substráty, borka, rašelina, kačírky, lomový kámen. Zahradní nábytek a doplňky. Sekačky, zahradní nářadí, hadice. Městský mobiliář. Doprava. Poradenství.
  http://www.zahradnicke-sluzby.cz/

 14. nabídka led osvětlení do průmyslových a obchodních prostor, Frýdek Místek

  Nabídka kvalitního led osvětlení. Stejně jako Váš sklad,výrobní halu, kancelář,nebo obchod dokážeme kvalitně nasvítit také prostory venkovní. Možnost zapůjčení svítidel k vyzkoušení. Vypracování simulace v programu Dialux.
  http://fineled.cz

 15. Zahrada-sazenice.cz, Ledčice

  Internetový obchod, pěstuje a prodává léčivé rostliny, oblíbené i netradiční, osiva, semena, prodává skleníky z polykarbonátu a pařeniště.
  http://www.zahrada-sazenice.cz

 16. Pergoly-rychle.cz, Troubsko

  Výroba, montáž a prodej pergol, střešních konstrukcí, dřevostaveb Brno, Brno venkov, Jihomoravský kraj, Morava. Vyrábíme a montujeme pergoly, z kvalitního dřeva, hranolů KVH. E-shop nabízí námi vyráběné pergoly, garážová stání, zahradní domky, výrobky ze dřeva, a jiné doplňky.
  http://www.pergoly-rychle.cz

 17. Dřezy online, Olomouc

  E-shop společnosti ReMar, která má díky svému dlouholetému působení na trhu bohaté zkušenosti v oblasti poradenství a prodeje výrobků z oblasti kuchyní, kuchyňské techniky (dřezy pro domácnost, kuchyňské baterie, systémy třídění odpadu a drtiče odpadu).
  http://www.drezyonline.cz/

 18. Dětská hřiště na zahradu, Benešov

  Autorizovaný prodejce dětských hřišť, herních prvků pro děti a jejich odborná montáž. V nabídce naleznete dřevěná dětská hřiště, skluzavky, houpačky a další doplňky jako například šplhací stěny a žebříky, ale také dětské domečky, pískoviště a lavičky.
  http://www.detskahriste-uhlir.cz

 19. Rezidence Kytínská, prodej bytů Praha, Praha 5 - Smíchov

  V příjemné lokalitě Hostivaře, nedaleko Hostivařského parku a přehrady a nedaleko konečné tramvaje Vám nabízíme bydlení v novém, prakticky a architektonicky atraktivně řešeném projektu Rezidence Kytínská.
  http://www.rezidencekytinska.cz

 20. Bezkomínové Bio krby na Bio lih , Praha 8

  Tyto krby jsou vhodné do bytu, domu, kanceláří, do zimní zahrady, restauraci a například i do koupelny.Doplněk interiéru a příjemně zpestří prostředí Vašeho domova. Krby bez komínu jsou 100% opravdové krby s živým ohněm spalující speciální Biolíh.
  http://bio-krby-kamna.cz

 21. Dencop Lighting - prodej led osvětlení, led pásků, zdroje pro led a deskový materiál, Zlín - Malenovice

  Nabízíme kvalitní LED svítidla a osvětlení jako LED pásky, žárovky, moduly, zdroje pro LED a ostatní komponenty pro výrobu světelné a 3D reklamy, ale i pro běžné uživatele. Dále v naší nabídce naleznete sendvičové desky debond, plexisklo a mnoho dalšího. To vše ve Zlíně i Praze.
  http://eshop.dencop.cz

 22. Milan Kořínek - chloruj.cz, Solnice

  Prodej bazénové chemie chlorové i bezchlorové, bazénového příslušenství, přípravků pro úpravu vody v koupacím nebo okrasném jezírku a krmiv pro okrasné jezírkové ryby.
  http://www.chloruj.cz

 23. ložnice-wiki, Holešov

  Ložnice-wiki, to jsou ložnice, postele, manželské postele, komody, noční stolky, šatní skříně, prostě vše do Vaší ložnice.
  http://www.loznice-wiki.cz/

 24. Nábytek do ložnice, obývací stěny , Hustopeče nad Bečvou

  Prodáváme nábytek v našich kamenných prodejnách a v e-shopu. Specializujeme se především na obývací stěny, dětské pokoje a nábytek pro ložnice - ložnicový nábytek.
  http://www.mahon.cz

 25. AAA KOMINY.CZ, Opava

  Dodáváme třívrstvé tepelně izolované komíny, stavebnicové komíny Komín. Nový levný komínový systém na českém trhu, vynikající poměr ceny a kvality Termín dodání do 5 dnů. Doprava v ČR zdarma.
  http://www.aaakominy.cz

 26. Septiky, žumpy , 42-300 Myszków

  P.H.U. EKO-DOM je společnost spojena od založení průmyslu spojené s likvidací a zpracování komunálního odpadu z domácností. Naše výrobky jsou vyráběny z polyesterové pryskyřice vyztužené skelnými vlákny (tzv. vrstvené sklo). Kvalitní materiály použité k výrobě poskytuje jim naprosto poctivě, vysokou strukturální pevnost a odolnost proti všem chemikáliím, které vznikají při trávení v nádrži.
  http://www.jimky-ekosan.cz/

 27. Heliotech.cz s.r.o., Třinec

  Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěné žaluzie a stínící techniku. Interiérové i exteriérové dřevěné žaluzie, dřevěné rolety, dřevěné okenice klasické i posuvné, dřevěné fasádní panely a slunolamy. Vyrábíme a montujeme také zimní zahrady, dřevěné palubkové obklady a terasy. Konsultace a montáž provádíme po celé České republice i na Slovensku. Jako jediní se již víc jak 10 let specializujeme na tuto výrobu a vývoj dřevěné stínící techniky.
  http://www.heliotech.cz

 28. Nábytek abc Petra Lehárová, Plzeň

  Výroba a prodej nábytku: sedací soupravy, pohovky, křesla, jídelní židle, jídelní stoly, jídelní lavice, šatní skříně, komody, Pc stolky, konferenční stolky, šatní skříně, kuchyně, obývací stěny, atd.
  http://www.abcnabytekplzen.cz/

 29. R-technik, Hořice

  Firma R-technik vám nabízí prodej a montáž platových oken, plastových dveří a veškerého příslušenství, jako jsou interiérové žaluzie, předokenní rolety, markýzy, sítě proti hmyzu atd.
  http://www.r-technik.cz

 30. Náhrada klasické žárovky, Cheb

  Distributor zabezpečovacích a úsporných technologií Siemens. Dodáváme LED žárovky, MaR, ekonomické řízení tepla, alarmy, zabezpečení domů.
  http://www.ledzarovky123.cz

TOPlist