Dům, byt a zahrada v Jihočeském kraji

AB Kontakt.cz » Dům, byt a zahrada v Jihočeském kraji

 

 1. ALU.PLAST s.r.o. - okna, dveře, Kaplice

  Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna, hliníková okna, dveře, stěny, sítě proti hmyzu, parapety, rolety, žaluzie. Dále vyrábíme plastové ploty a zahradní příslušenství. ISO 9001:2001.
  http://wwww.oknakaplice.cz

 2. Eva Salzerová, Křemže

  Prodej rustikálního nábytku, matrací, obrazů a doplňků. Nabídka přípravků pro zdraví z aloe vera a kosmetiky. Zprostředkování finančního poradenství.

 3. Miroslava Benirschková, Veselí nad Lužnicí II

  Prodej nábytku, kuchyní, kuchyňských dvířek a bytových doplňků.

 4. Septiky, žumpy , 42-300 Myszków

  P.H.U. EKO-DOM je společnost spojena od založení průmyslu spojené s likvidací a zpracování komunálního odpadu z domácností. Naše výrobky jsou vyráběny z polyesterové pryskyřice vyztužené skelnými vlákny (tzv. vrstvené sklo). Kvalitní materiály použité k výrobě poskytuje jim naprosto poctivě, vysokou strukturální pevnost a odolnost proti všem chemikáliím, které vznikají při trávení v nádrži.
  http://www.jimky-ekosan.cz/

 5. STABE GROUP s.r.o., Bavorov

  Naše stavebniny nabízí tepelné izolace Paroc, Schwenk, Rockwool, střešní krytiny Gutta, Iko, Katepal, Röben, Tondach, KM Beta, Bramac, cihly Ecoton, Qpor, Sendwix, Porotherm, Ytong, střešní okna Velux, Fakro. Je možné zakoupit fasády, lepidla, omítky a potěry Baumit, Ceresit, Cemix, stavební chemii Makroflex, Tytan, Ceresit, Hasoft, spárování obkladů, dlažeb Ceresit. Také nabízíme nopové fólie Gutta, specílání lepící pásky Hasoft, dveře Masonite, nářadí Tecmix, Rubimix, Kaufmann, Hufa, Montolit.
  http://www.nejstavebniny.cz

 6. Tomáš Reisner, Jindřichův Hradec III

  Prodej různého druhu nábytku. Nabídka poradenství pro zdravý spánek.

 7. Zdeňka Kořenská, Tábor-Měšice

  Prodej bytového i kancelářského nábytku.

TOPlist