Dům, byt a zahrada v Praze

AB Kontakt.cz » Dům, byt a zahrada v Praze

 

 1. 1000L - specialista na plastové nádrže, Praha 8

  Naše společnost 1000L se zabývá prodejem nových, repasovaných a použitých kontejnerů IBC a jejich příslušenství. Poskytujeme výkup, komisní prodej a dále i možnost zapůjčení. Použitelnost - zahrada, stavba, septik, potravinářský a chemický průmysl.
  http://www.1000l.cz

 2. Bezkomínové Bio krby na Bio lih , Praha 8

  Tyto krby jsou vhodné do bytu, domu, kanceláří, do zimní zahrady, restauraci a například i do koupelny.Doplněk interiéru a příjemně zpestří prostředí Vašeho domova. Krby bez komínu jsou 100% opravdové krby s živým ohněm spalující speciální Biolíh.
  http://bio-krby-kamna.cz

 3. BON JOUR ILLUMINATION, s.r.o., Praha-Smíchov

  Provádění vánočního, slavnostního a zahradního osvětlení. Výzdoba měst a obcí, nasvícení budov. Dodávka a prodej osvětlení.
  http://www.bonjour-illumination.eu

 4. cmf interiéry, s.r.o., Praha-Nusle

  Rekonstrukce, návrhy a realizace interiérů - bytové a komerční prostory. Zastupujeme značky Interstuhl, Samas, Twinson, Polstrin, Santarossa, Dřevotvar Znojmo, TON, BN Solution, Siloma, Softline, uffix, calligaris, Mobilier design, Dveře Praha.
  http://www.cmf-interiery.cz

 5. Ing. Milo Mostini, Praha-Břevnov

  Prodej bytového i kancelářského nábytku z exotického dřeva.
  http://www.nabytek-mostini.cz

 6. Interservis export - import, s.r.o., Praha-Uhříněves

  Přímý dovozce a velkoobchod dárkového zboží. Nabízíme zahradní doplňky a dekorace, dárkové předměty, bytové doplňky a dekorace, dárky z Orientu, dekorační panenky. Zásobujeme prodejny dárků, dekorací, květin, zahradní centra a e-shopy v ČR, SR a SRN.
  http://www.interservis-darky.cz

 7. INTERSPEDITION ZEMAN, Praha-Motol

  Stěhování národní, mezinárodní a firemní. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy, trezory, servery, starožitnosti aj. Letecké a námořní cargo. Provádíme kompletní stěhovací servis. Celní odbavení.
  http://www.stehovani-movers.cz

 8. Nascogarden – závlahové a zavlažovací systémy, Praha 6

  Nascogarden – automatické závlahové systémy K-Rain od realizace zahrad, úpravy zahrad, podzemní závlahy i kapková závlaha až po kompletní zahradní zavlažování. Provádíme automatické zavlažování zahrad a trávníků, zavlažovací technika na zavlažování hřiště na fotbal, tenis, golf.
  http://www.zavlahove-studio.cz/

 9. PROFI lighting, Praha-Stodůlky

  Jsme výhradní dovozce svítidel Schmitz, dovozci svítidel Bega, Limburg, Boom a řady dalších. Velkoobchod, maloobchod. Nabízíme kompletní interiérové a exteriérové osvětlení bytů, rodinných domků, kanceláří, bank, hotelů. Bohaté reference.
  http://www.profilighting.cz

 10. Rezidence Kytínská, prodej bytů Praha, Praha 5 - Smíchov

  V příjemné lokalitě Hostivaře, nedaleko Hostivařského parku a přehrady a nedaleko konečné tramvaje Vám nabízíme bydlení v novém, prakticky a architektonicky atraktivně řešeném projektu Rezidence Kytínská.
  http://www.rezidencekytinska.cz

 11. SWBC-úklid, a.s., Praha 3

  Zajišťujeme komplexní služby v oblasti správy a údržby budov - běžný úklid, mytí oken, čištění žaluzií, koberců, generální úklid, zahradnické a údržbářské práce.
  http://www.swbc-uklid.cz

 12. VÁVRA osvětlení s.r.o., Praha-Vysočany

  Velkoobchod a maloobchod svítidly a osvětlením. Nová inspirativní vzorkovna. Nabízíme komplexní řešení od návrhu osvětlení po realizaci včetně výpočtů a vizualizací. Dodáváme moderní, klasická, designová svítidla od zahraničních i tuzemských výrobců. Sortiment: stropní, závěsná, nástěnná svítidla, stojací a stolní lampy a lampičky, lustry, venkovní, zahradní, průmyslová svítidla, LED diody, nouzová svítidla, nouzové systémy, veřejné osvětlení a zdroje světla pro domácnosti, kanceláře, průmysl.
  http://www.vavraosvetleni.cz

 13. Vše pro váš plot, Praha 5, Smíchov

  Poskytujeme kompletní služby v oblasti výroby a montáže plotů, bran a zábradlí.
  http://www.vseproplot.cz/

 14. Zahradnické služby Bc.Mastný Roman, Praha 2

  Návrhy a realizace zahrad. Vizualizace zahrad 3D. Střešní zahrady. Nabídka dřevin a rostlin české i zahraniční produkce. Výsadba vzrostlých dřevin. Výškové práce a ošetřování dřevin. Ochrana a výživa rostlin. Komplexní péče o zahradu. Pokládka travního drnu. Zakládání trávníků výsevem. Aranžerské práce. Závlahové systémy včetně návrhu. Zahradní jezírka. Zahradní potůčky. Komplexní péče o trávníky. Údržba a realizace interiérů a zimních zahrad. Hydroponické rostliny. Zídky z přírodního kamene. Drobné zahradní stavby a prvky. Pergoly, treláže, terasy, můstky, truhlíky, kompostéry, ploty. Zakázková výroba nádob pro střešní zahrady. Dřevěné i kovové prvky pro dětská hřiště. Substráty, borka, rašelina, kačírky, lomový kámen. Zahradní nábytek a doplňky. Sekačky, zahradní nářadí, hadice. Městský mobiliář. Doprava. Poradenství.
  http://www.zahradnicke-sluzby.cz/

TOPlist