Elektro a počítače

AB Kontakt.cz » Elektro a počítače

 

 1. VSHosting, Praha 15

  VSHosting je největším poskytovatelem managed serverových služeb v ČR a na Slovensku. Firma ve svém vlastním moderním datacentru provozovaném dle standardu TIER 3+ a s garantovanou nonstop podporou senior administrátorů poskytuje managed, cloud a dedikované servery a server hosting pro internetové projekty.
  http://www.vshosting.cz

 2. Podnikový informační systém Helios Orange, Třebíč

  Helios Orange je technologicky vyspělý informační a ekonomický systém, který zefektivňuje všechny firemní procesy ať už běžné nebo vysoce specializované. Již řadu let pomáhá managementu v řízení mnoha úspěšných firem.
  http://www.helios-servis.cz/

 3. IT Academy - Počítačové kurzy a školenia, Bratislava

  IT Academy to sú cenovo dostupné počítačové kurzy. Kvalitné IT školenia, ktorými Vás budú v príjemnom prostredí sprevádzať naši skúsení lektori. IT Academy je vzdelávacie centrum, ktoré Vám podá pomocnú ruku, ak si neviete poradiť s modernými technológiami a občas sa pri PC chytáte za hlavu. IT Academy to sú kvalitné a cenovo dostupné počítačové kurzy.
  http://www.it-academy.sk

 4. Samsung Galaxy S3, Nový Dvůr

  Mobilní telefon Samsung Galaxy S3 je příjemný na dotek i na pohled. Jednoduchá elegance inspirovaná přírodou mobilu Samsung Galaxy S3 vás zaujme svým výkonem, velikostí displaye i celkovým designovým zpracováním.
  http://www.samsunggalaxys3.cz

 5. Synergis s.r.o., Praha

  V rámci našich služeb se specializujeme na projektování, realizace a servis řídících systémů pro inteligentní domy jako jsou VANTAGE, CRESTRON, INELS, FOXTROT, KNX/EiB- ABB i-bus, AMX, MY HOME, CUE a další. Dodáváme a instalujeme audio a video techniku.
  http://www.synergis-int.com

 6. iGadget, Praha 5

  Internetový obchod specializovaný na telekomunikační a výpočetní techniku. Široká nabídka zahrnuje držáky RAM MOUNT pro iPhone a iPad, multimediální centra, outdoorové a sportovní kamery. Současně s e-shopem také máme i vlastní počítačový servis.
  http://www.igadget.cz

 7. Celsion – požárně bezpečnostní řešení, Příbram - Březové Hory

  Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy.
  http://www.celsion.cz/

 8. Výpočetní technika a informační systémy, Teplice

  Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, informační systémy - Money S3, Money S4, Money S5, pokladní systémy Conto, prodejny SQL, prezentační techniku, www prezentace, antivirové řešení Nod32, kamerové systémy a mnoho dalších služeb.
  http://www.tpnet.cz

 9. iStyle CZ, s.r.o., Praha-Nové Město

  Apple Premium Reseller - síť prodejen specializující se na vše pro Apple, Mac, iPod, iPhone. Nabízíme mnoho příslušenství značek: Canon, Belkin, Adobe, Kensington, Formac, Lacie a mnoho dalšího. Také nabízíme bezplatné školení a servisní činnost.
  http://www.istyle.cz

 10. Top IT, spol. s r.o., Kaplice

  Prodej i servis výpočetní techniky a zabezpečovacího zařízení. Nabídka bezdrátového připojení k internetu.
  http://www.top-it.cz

 11. MITEX CZ, s.r.o., Praha-Chodov

  Zabýváme se likvidací azbestu a veškerého nebezpečného odpadu. Poskytujeme kompletní demoliční práce. Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu výpočetní a kancelářské techniky. Stavbou a správou datových sítí, kamerových zabezpečovacích systémů.
  http://www.demolicemitex.cz

 12. AVE BOHEMIA, s.r.o., Praha-Šeberov

  Společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti informačních technologií. Jsme certifikovaným partnerem několika světově uznávaných poskytovatelů hardwarových a softwarových řešení HP, Eset, Microsoft a Panasonic.
  http://www.avebohemia.cz

 13. Kak computers s.r.o., Mladá Boleslav II

  Prodáváme PC sestavy na přání, komponenty, notebooky, tiskárny, kopírky, scannery, GPS navigace, LCD televizory, projektory, reproduktory a digitální fotoaparáty. Vyhledávání zboží dle zadaných parametrů. Provádíme renovace spotřebního materiálu.
  http://www.eshop.kak.cz

 14. ELLEX, České Budějovice 6

  Nabízíme audio i video techniku - televize, plazma TV, LCD, DVD, videa, videokamery, digitální fotoaparáty, audio, Hi-Fi, auto Hi-Fi. U nás najdete TV stolky, DVD přehrávače, rekordéry, kamery, foto a video příslušenství, audio systémy, receivery, zesilovače, autorádia, domácí kina. Prodáváme výrobky světových značek: Panasonic, LG, Philips, JVC, Technics, Blaupunkt.
  http://www.ellex.cz

 15. Whirlpool CR, spol. s r.o., Praha-Smíchov

  Whirlpool je přední prodejce na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti. Whirlpool vám přináší inteligentní spotřebiče v oblasti bílé techniky - chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky na nádobí, varné desky, trouby, odsavače, mikrovlnné a muiltifunkční trouby a další. Whirlpool vytváří inovativní technologie jako je 6.smysl, vaření v páře nebo technologii Green Kitchen. Nabízíme inteligentní spotřebiče se 6.smyslem pro vaší domácnost. S Whirlpool poznáte rozdíl.
  http://www.whirlpool.cz

 16. GESTO COMMUNICATIONS, Praha-Vinohrady

  Komplexní řešení pro - videokonference, audiokonference, videokonferenční servery, VoIP, ADSL, SHDSL, spam, antispam, spyware, antivir a bezpečnost datových sítí. Distributor společností Polycom, Barracuda Networks, SafeNet a Zhone Technologies.
  http://www.gestocomm.cz

 17. KLIMATIZACE BRNO, Brno-Štýřice

  Dodávky klimatizace a vzduchotechniky pro byty, rodinné domy, kanceláře, obchody, lékárny, ordinace, banky, spořitelny, hotely, nemocnice, měrová a výpočetní střediska. Nabídka včetně projektů. Montujeme klimatizační jednotky Panasonic.
  http://www.klimatizace-brno.cz

 18. Blue Trade, s.r.o., Olomouc-Černovír

  V nabídce jsou klimatizace, vzduchotechnika, odvhlčovače, zvlhčovače, vodní systémy fancoily a chillery, tepelná čerpadla, MaR značek Sanyo, Panasonic, Lennox, Devatec, Geoclima, Refrion, Action clima, Vortice. Poskytujeme poradenství a servis.
  http://www.bluetrade.cz

 19. BRNOCLIMA spol. s r.o., Brno-Královo Pole

  Projekce, návrhy, prodej, montáž, revize a servis klimatizací. Jsme 16 let na trhu, máme vlastní sklad a odborný servis. Dodáváme klimatizace do bytu, mobilní klimatizace, domácí klimatizace, čističky vzduchu domácí i pro restaurace, pračky vzduchu, klimatizace do kanceláře, odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu, bazénové odvlhčovače, chlazení serverů a průmyslových technologií, klimatizační jednotky Split, VRV, VRF, SDV. Zastupujeme značky: Daikin, Fujitsu, Sinclair, Ekotez, Kroll, Avair, Artell.
  http://www.brnoclima.cz

 20. PH Trade, s.r.o., Modřice

  Provádíme dodávku a montáž v oboru voda, topení, plyn, vzduchotechnika a klimatizace. Nabízíme instalatérské, topenářské a plynoinstalační práce včetně solárních panelů a tepelných čerpadel. Provádíme rekonstrukce koupelny, rekonstrukce plynové kotelny, výměny bojlerů, kotlů, ohřívačů, výměny radiátorových ventilů, radiátorů a ventilátorů. Provádíme bytová jádra, podlahové topení a solární systémy. Provádíme vzduchotechniku, odvětrání šachet, ventilační a hybridní turbíny.
  http://www.phtrade.cz

 21. AIR - MATYÁŠ, Pardubice-Zelené Předměstí

  Dodávka a montáž klimatizačních jednotek Toshiba a čističek vzduchu FAIR. Nabídka klimatizace pro byty, kanceláře, výrobní a průmyslové haly. Dále tepelná čerpadla ESTIA voda - vzduch. Registrace na tepelné čerpadlo v programu Zelená úsporám.
  http://www.air-matyas.cz

 22. XERTEC, Praha-Chodov

  Dodáváme kancelářské stroje a zařízení. Prodáváme frankovací a obálkovací stroje, váhy, skládačky a otevíračky dokumentů, tisk adres na obálky, vazače, laminátory, spotřební materiál, skartovače, řezačky, tabule, paravany, flipcharty, kalkulačky,
  http://www.xertec.cz

 23. Tiskárna Bílý slon, Plzeň-Jižní Předměstí

  Tiskneme letáky, prospekty, katalogy, brožury, knihy, výroční zprávy, samolepky. Provádíme výseky, perforace, ofsetový archový tisk do formátu 70 x 100 cm, digitální tisk, falcování, rilování a vazby. Zakázku zpracujeme DTP grafickém studiu. Kopírování, digitální tisk, scanování, grafické práce, pevné vazby. Reklamní dílna pro potisk triček, hrnků, puzzlí, řezaná grafika, razítka, vývěsní štíty, světelná reklama, malby fasád. Prodej, servis, repase - tiskárny, kopírky, digitální fotoaparáty.
  http://www.bilyslon.cz

 24. Nepa, společnost s ručením omezeným, Brno-Královo Pole

  Autorizovaný distributor kancelářské techniky SHARP a výhradní distributor klimatizační techniky SINCLAIR pro ČR. Dodáváme kopírovací stroje, multifunkční zařízení / systémy, dokumentové systémy, tisková řešení, kalkulačky, registrační pokladny, data projektory, čističky vzduchu Plasmacluster. Součástí nabídky je audio, LCD televize. Prodej bytové klimatizace, klimatizace pro kancelářské a průmyslové prostory, systémy SMF a SDV, mobilní klimatizace a odvlhčovače. Zajišťujeme kompletní servis.
  http://www.nepa.cz

 25. ELKO EP, s.r.o., Holešov-Všetuly

  Vývoj, výroba a prodej elektroinstalačních přístrojů a bezdrátového ovládání RF Control. Naší tradiční řadou jsou časová, hlídací, impulsní, soumraková, napěťová, proudová a jiná relé, též termostaty, napájecí zdroje, hladinové spínače. Přinášíme inteligentní řešení elektroinstalace iNELS i s aplikací iNELS Multimedia, které Vám umožní mít dům pod kontrolou a propojení ovládání elektroinstalace a zábavy. Exkluzivně nabízíme jističe, chrániče, pojistky ETI a luxusní vypínače LOGUS90.
  http://www.elkoep.cz

 26. GHV Trading, spol. s r.o., Brno-Veveří

  Měřicí přístroje, zkoušečky, měřicí transformátory proudu, měřicí převodníky, rozváděčové přístroje, přípojnicové systémy, pojistková a odpínací technika, odpínače, revizní a testovací přístroje, multimetry, klešťové měřicí přístroje, osciloskopy, monitorování elektrické bezpečnosti, hlídače izolačního stavu, měřiče izolace, klima technika, plastové izolátory, analyzátory sítě od firem Socomec, Fluke, Weigel, MBS, Wöhner, Stego, Chauvin Arnoux, Bender to vše prodáváme, servisujeme, kalibrujeme.
  http://www.ghvtrading.cz

 27. KAST, spol. s r.o., Praha-Michle

  Prodej a servis kancelářské techniky - skartovací stroje, kopírky, multifunkční zařízení a tiskárny, scanery, faxy, data projektory, pokladní systémy, tonery, renovace tonerů, kancelářský papír a potřeby, brašny na NTB.
  http://www.kast.cz

 28. MIN-servis, spol. s r.o., České Budějovice 3

  Komplexní kopírovací a tisková řešení. Pronájem, prodej, záruční a pozáruční servis na kopírky, tiskárny, skenery, faxy, skartovací stroje. Spotřební materiál - papír, tonery, náplně, cartridge. Canon, Sharp, Kyocera Mita, Top partner KONICA MINOLTA.
  http://www.minservis.cz

 29. A - Z Chlazení, s.r.o., Hradec Králové-Piletice

  Klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, chladicí a mrazicí zařízení, chladírenské boxy prodáváme a montujeme. Dále dodáváme a navrhujeme kompletní klimatizační a chladírenské technologie. Servis. Dodáváme domácí elektrospotřebiče.
  http://www.klimatizace.net

 30. MIDOS Brno, spol. s r.o., Brno-Komárov

  Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla firmy Master Therm CZ a klimatizace. Návrh, poradenství a možnost předvedení tepelných čerpadel ve vlastním předváděcím centru.
  http://www.tepelnacerpadlamidos.cz

TOPlist