Elektro a počítače v Jihomoravském kraji

AB Kontakt.cz » Elektro a počítače v Jihomoravském kraji

 

 1. BRNOCLIMA spol. s r.o., Brno-Královo Pole

  Projekce, návrhy, prodej, montáž, revize a servis klimatizací. Jsme 16 let na trhu, máme vlastní sklad a odborný servis. Dodáváme klimatizace do bytu, mobilní klimatizace, domácí klimatizace, čističky vzduchu domácí i pro restaurace, pračky vzduchu, klimatizace do kanceláře, odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu, bazénové odvlhčovače, chlazení serverů a průmyslových technologií, klimatizační jednotky Split, VRV, VRF, SDV. Zastupujeme značky: Daikin, Fujitsu, Sinclair, Ekotez, Kroll, Avair, Artell.
  http://www.brnoclima.cz

 2. Chytré elektro, Hodonín

  V našem e-shopu najdete chytré termostatické hlavice + příslušenství, které Vám ušetří až 30% nákladů na topení. Dále nabízíme chytré čtečky knih Amazon Kindle pro ty co rádi čtou či surfují ZDARMA na internetu a další zajímavou chytrou elektroniku.
  http://www.chytreelektro.cz

 3. GHV Trading, spol. s r.o., Brno-Veveří

  Měřicí přístroje, zkoušečky, měřicí transformátory proudu, měřicí převodníky, rozváděčové přístroje, přípojnicové systémy, pojistková a odpínací technika, odpínače, revizní a testovací přístroje, multimetry, klešťové měřicí přístroje, osciloskopy, monitorování elektrické bezpečnosti, hlídače izolačního stavu, měřiče izolace, klima technika, plastové izolátory, analyzátory sítě od firem Socomec, Fluke, Weigel, MBS, Wöhner, Stego, Chauvin Arnoux, Bender to vše prodáváme, servisujeme, kalibrujeme.
  http://www.ghvtrading.cz

 4. Importer.cz, Brno-Židenice

  Dodáváme exkluzivní předváděcí notebooky a PC značek HP, Dell, IBM, Lenovo, SONY a Toshiba. Nabízíme plnou záruku na všechny modely i příslušenství. Vše je skladem ihned k dodání, zajišťujeme dopravu po celé ČR do druhého pracovního dne.
  http://www.importer.cz

 5. KKH Brno, spol. s r.o., Brno-Nový Lískovec

  Dodáváme energeticky úsporné systémy KKH (Wolf, gabo, Austria Email) v oblasti vytápění, ohřevu vody a vzduchotechniky pro rodinné domy, občanskou a průmyslovou výstavbu. Jsme specialisté na solární a kondenzační techniku, větrání, podlahové topení.
  http://www.kkh.cz

 6. KLIMATIZACE BRNO, Brno-Štýřice

  Dodávky klimatizace a vzduchotechniky pro byty, rodinné domy, kanceláře, obchody, lékárny, ordinace, banky, spořitelny, hotely, nemocnice, měrová a výpočetní střediska. Nabídka včetně projektů. Montujeme klimatizační jednotky Panasonic.
  http://www.klimatizace-brno.cz

 7. MIDOS Brno, spol. s r.o., Brno-Komárov

  Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla firmy Master Therm CZ a klimatizace. Návrh, poradenství a možnost předvedení tepelných čerpadel ve vlastním předváděcím centru.
  http://www.tepelnacerpadlamidos.cz

 8. Nepa, společnost s ručením omezeným, Brno-Královo Pole

  Autorizovaný distributor kancelářské techniky SHARP a výhradní distributor klimatizační techniky SINCLAIR pro ČR. Dodáváme kopírovací stroje, multifunkční zařízení / systémy, dokumentové systémy, tisková řešení, kalkulačky, registrační pokladny, data projektory, čističky vzduchu Plasmacluster. Součástí nabídky je audio, LCD televize. Prodej bytové klimatizace, klimatizace pro kancelářské a průmyslové prostory, systémy SMF a SDV, mobilní klimatizace a odvlhčovače. Zajišťujeme kompletní servis.
  http://www.nepa.cz

 9. PH Trade, s.r.o., Modřice

  Provádíme dodávku a montáž v oboru voda, topení, plyn, vzduchotechnika a klimatizace. Nabízíme instalatérské, topenářské a plynoinstalační práce včetně solárních panelů a tepelných čerpadel. Provádíme rekonstrukce koupelny, rekonstrukce plynové kotelny, výměny bojlerů, kotlů, ohřívačů, výměny radiátorových ventilů, radiátorů a ventilátorů. Provádíme bytová jádra, podlahové topení a solární systémy. Provádíme vzduchotechniku, odvětrání šachet, ventilační a hybridní turbíny.
  http://www.phtrade.cz

 10. Spin Servis s.r.o., Brno-Trnitá

  XEROX Premier Partner. Nabízíme publikační tiskové systémy, stroje pro malonákladový tisk, černobílé, barevné, velkoformátové tiskárny, multifunkční kopírky, analýza potřeb, návrh řešení. Prodáváme LCD monitory, dataprojektory. Spotřební materiál.
  http://www.spinservis.cz

TOPlist