Elektro a počítače v Královéhradeckém kraji

AB Kontakt.cz » Elektro a počítače v Královéhradeckém kraji

 

 1. A - Z Chlazení, s.r.o., Hradec Králové-Piletice

  Klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, chladicí a mrazicí zařízení, chladírenské boxy prodáváme a montujeme. Dále dodáváme a navrhujeme kompletní klimatizační a chladírenské technologie. Servis. Dodáváme domácí elektrospotřebiče.
  http://www.klimatizace.net

 2. AIR - MATYÁŠ, Pardubice-Zelené Předměstí

  Dodávka a montáž klimatizačních jednotek Toshiba a čističek vzduchu FAIR. Nabídka klimatizace pro byty, kanceláře, výrobní a průmyslové haly. Dále tepelná čerpadla ESTIA voda - vzduch. Registrace na tepelné čerpadlo v programu Zelená úsporám.
  http://www.air-matyas.cz

 3. Everyt Import s.r.o., Hradec Králové

  Jsme výhradními dovozci novinky na českém trhu.Jedná se o cenově dostupné, hotové neonové nápisy různých druhů určené pro různé zvýraznění a upoutání na provozovnu např. restaurace, kavárny, bary, cukrárny, kadeřnictví, optika, lékárna, obuv, golf, butik, vinárna a další. Již hotové neony jsou určeny výhradně pro vnitřní použití, k odběru ihned bez čekání, skladem 70 druhů.
  http://everyt@everyt.cz

 4. Jan Mencl Mepap - chráněná dílna, Dvůr Králové nad Labem

  Prodej a servis PC, notebooků, tiskáren a kopírek. Renovace tonerů a inkoustů. Prodej kancelářské techniky a papíru. velkoformátové kopírovaní a tisk. Jsme chráněná dílna, na náš sortiment poskytujeme náhradní plnění!
  http://www.kancelar.mepap.cz

 5. Samsung Galaxy S3, Nový Dvůr

  Mobilní telefon Samsung Galaxy S3 je příjemný na dotek i na pohled. Jednoduchá elegance inspirovaná přírodou mobilu Samsung Galaxy S3 vás zaujme svým výkonem, velikostí displaye i celkovým designovým zpracováním.
  http://www.samsunggalaxys3.cz

TOPlist