Elektro a počítače v Praze

AB Kontakt.cz » Elektro a počítače v Praze

 

 1. ELECTRO.CZ, Praha-Vinohrady

  Internetový obchod s širokou nabídkou bílého zboží a elektroniky. V našem e-shopu naleznete plazmové a LCD televize, DVD rekordéry, kamery, fotoaparáty, lednice, pračky, myčky, trouby, varné desky, bojlery, vysavače, autorádia, drobné spotřebiče od světových výrobců jako jsou Panasonic, Denon, AEG, Elektrolux, Fagor, Baumatic, Amica, Zanussi, Whirlpool, Gorenje, Liebherr, Braun, Eta, Krups, Moulinex, Philips. Zboží vždy doručujeme po celé ČR včetně výnosu až do patra a odvozu starého spotřebiče.
  http://www.electro.cz

 2. GESTO COMMUNICATIONS, Praha-Vinohrady

  Komplexní řešení pro - videokonference, audiokonference, videokonferenční servery, VoIP, ADSL, SHDSL, spam, antispam, spyware, antivir a bezpečnost datových sítí. Distributor společností Polycom, Barracuda Networks, SafeNet a Zhone Technologies.
  http://www.gestocomm.cz

 3. GSMTelefony.cz, Praha-Nusle

  Jsme internetová nákupní galerie. U nás nakoupíte téměř vše od značek Panasonic, Sony, LG, JVC, Samsung, Philips, Olympus, AEG, Bosch, Miele, Siemens, Acer, Asus, Braun, Saeco, Delonghi, Tomtom, Garmin, MIO aj. Splátkový prodej, expresní doprava.
  http://www.gsmtelefony.cz

 4. iGadget, Praha 5

  Internetový obchod specializovaný na telekomunikační a výpočetní techniku. Široká nabídka zahrnuje držáky RAM MOUNT pro iPhone a iPad, multimediální centra, outdoorové a sportovní kamery. Současně s e-shopem také máme i vlastní počítačový servis.
  http://www.igadget.cz

 5. IRIUM s.r.o., Praha-Košíře

  Dovážíme, dodáváme a servisujeme elektrocentrály, dieselagregáty, generátory, záložní náhradní záskokové zdroje a motory. Jsme přímé zastoupení značek KIPOR, BAIFA, INMESOL, KAMA. Provádíme kompletní dodávky na klíč po celé ČR, vlastní servis, agregáty stále skladem, dostatek náhradních dílů. Půjčovna elektrocentrál. Zabýváme se také dovozem a dodávkami profesionálního nářadí: kleště KNIPEX, KARG, kabelové příslušenství PANDUIT, klíče EASTMAN, svářečky SELCO.
  http://www.irium.cz

 6. iStyle CZ, s.r.o., Praha-Nové Město

  Apple Premium Reseller - síť prodejen specializující se na vše pro Apple, Mac, iPod, iPhone. Nabízíme mnoho příslušenství značek: Canon, Belkin, Adobe, Kensington, Formac, Lacie a mnoho dalšího. Také nabízíme bezplatné školení a servisní činnost.
  http://www.istyle.cz

 7. KAST, spol. s r.o., Praha-Michle

  Prodej a servis kancelářské techniky - skartovací stroje, kopírky, multifunkční zařízení a tiskárny, scanery, faxy, data projektory, pokladní systémy, tonery, renovace tonerů, kancelářský papír a potřeby, brašny na NTB.
  http://www.kast.cz

 8. KSK, spol s r.o., Praha-Kunratice

  Firma s 15letou tradicí v oboru provádí prodej a montáže větrání, klimatizace, topení, měření a regulace, servis vzduchotechniky a klimatizace. Realizujeme topné systémy, topení a zdravotechniku. Měření výkonů vzduchotechnických zařízení. Záruka. Dále zajistíme revize protipožárních klapek. Pronájem mobilních klimatizačních zařízení.
  http://www.kskpraha.cz

 9. M - klima, s.r.o., Praha-Vršovice

  Autorizovaný prodej klimatizace Toshiba, Artel, Funai. Instalujeme tepelná čerpadla Daikin. Montáž a servis zařízení Toshiba, Artel, Funai, Daikin. Velkoobchodně dodáváme klimatizace a tepelná čerpadla Toshiba, čerpadla kondenzátu Aspen a materiál.
  http://www.m-klima.cz

 10. mp3 jukeboxy, musicboxy pronájem, Praha 9 - Kbely

  Provozujeme profesionální MP3 musicboxy - jukeboxy po celém území české republiky za velmi výhodných podmínek. Profesionální americké musicboxy - jukeboxy značky ROWE/Ami. Elektronické šipky KINGS DARTS, kulečníky a stolní fotbálky pro komerční použití.
  http://www.jukebox-musicbox.cz/index.html

 11. SILEX, spol. s r.o. - e-shop, Praha-Modřany

  On-line prodej elektroniky.
  http://www.roadstarshop.cz

 12. Synergis s.r.o., Praha

  V rámci našich služeb se specializujeme na projektování, realizace a servis řídících systémů pro inteligentní domy jako jsou VANTAGE, CRESTRON, INELS, FOXTROT, KNX/EiB- ABB i-bus, AMX, MY HOME, CUE a další. Dodáváme a instalujeme audio a video techniku.
  http://www.synergis-int.com

 13. Whirlpool CR, spol. s r.o., Praha-Smíchov

  Whirlpool je přední prodejce na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti. Whirlpool vám přináší inteligentní spotřebiče v oblasti bílé techniky - chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky na nádobí, varné desky, trouby, odsavače, mikrovlnné a muiltifunkční trouby a další. Whirlpool vytváří inovativní technologie jako je 6.smysl, vaření v páře nebo technologii Green Kitchen. Nabízíme inteligentní spotřebiče se 6.smyslem pro vaší domácnost. S Whirlpool poznáte rozdíl.
  http://www.whirlpool.cz

 14. XERTEC, Praha-Chodov

  Dodáváme kancelářské stroje a zařízení. Prodáváme frankovací a obálkovací stroje, váhy, skládačky a otevíračky dokumentů, tisk adres na obálky, vazače, laminátory, spotřební materiál, skartovače, řezačky, tabule, paravany, flipcharty, kalkulačky,
  http://www.xertec.cz

TOPlist