Energetika

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Rozvody a výroba elektřiny, plynu a vody » Energetika

 

 1. OBECNÍ PLYNÁRNA, s.r.o., Český Krumlov

  Obecní plynárna je dodavatelem elektrické energie a zemního plynu do obcí a sídel České republiky, taktéž do všech domácností. Změnte si proto svého dodavatele energií.
  http://obecni-plynarna.cz

 2. Ege, spol. s r.o., České Budějovice 6

  Vyrábíme a dodáváme speciální zařízení pro energetiku - zhášecí tlumivky, zapouzdřené vodiče a ocelové stožárové konstrukce - vývoj, návrh, projektová činnost, montáž a servis. Projektujeme a realizujeme výstavbu fotovoltaických solárních elektráren.
  http://www.ege.cz

 3. ENERGO EKOPROJEKT TURNOV, Turnov

  Projekce a inženýrská činnost v oblasti elektroenergetiky. Novostavby rekonstrukce, rozšíření transformačních stanic. Nabízíme studie proveditelnosti, technické zadání akce, projektová dokumentace pro územní a stavební řízení, realizační dokumentace.
  http://www.eet.cz

 4. CENTROPOL ENERGY, a.s., Ústí nad Labem-centrum

  Jsme přední alternativním prodejce elektřiny a zemního plynu a pro domácnosti, podnikům či velkoodběratelům. Zajišťujeme dodávky elektrické energie či plynu statisícům zákazníkům napříč celou Českou republikou již od roku 2002.
  http://www.centropol.cz

 5. Pražská energetika, a.s., Praha-Vršovice

  Jsme spolehlivým dodavatelem elektřiny na území Prahy a města Roztoky u Prahy. Společnost je významným obchodníkem s elektřinou na energetickém trhu České republiky. Člen Skupiny PRE-stabilní a prosperující energetické skupiny s dlouholetou tradicí.
  http://www.pre.cz

 6. INTEKA Brno spol. s r.o, Brno-Židenice

  Nabízíme dodávku a montáž zařízení v oblasti tepelná energetika a úpravny vody. Zajistíme komplexní projekční a inženýrské práce pro teplárny, kotelny, spalovny komunálního odpadu, výměníkové stanice a chemické a tepelné úpravy vod. ČSN EN ISO 9001.
  http://www.inteka.cz

 7. Photon Energy a.s., Praha-Vinohrady

  Vyvíjíme a budujeme fotovoltaické elektrárny na volných i střešních plochách. Nabízíme ucelený sortiment technologií a služeb pro developery a investory: prodej FV komponentů, realizaci na klíč, monitoring, údržbu, financování, pojištění FV projektů.
  http://www.photonenergy.as

 8. Dodavatel elektřiny, plynu - Elimon, a.s., Praha - Břevnov

  Levná elektřina, plyn, uhlí a biomasa. Porovnejte si u nás ceny elektřiny nebo plynu a Vaší spotřebou a díky naší kalkulačce si vypočítáte, kolik za plyn či elektřinu ušetříte v roce 2011.
  http://www.elimon.cz

 9. Alpiq Zlín s.r.o., Zlín

  Výroba a distribuce tepla, elektřiny či stlačeného vzduchu.
  http://www.zlin.alpiq.cz

TOPlist