Finance

AB Kontakt.cz » Finance

 

 1. Autozastavarna-werke, Praha

  Potřebujete rychle získat hotovost? Rádi vám nabídneme pomocnou ruku. V autozastavárně werke máte možnost zastavit svůj vůz. Získejte za zastavení svého vozu férovou částku a užijte si spoustu dalších výhod.
  http://autozastavarna-werke.cz/

 2. Nebankovní půjčky pro podnikatele a zaměstnance, Brno

  Nabízíme nebankovní půjčky pro podnikatele, zaměstnance a seniory. Půjčky bez zástavy od 10 tisíc do 200 tisíc, se zástavou nemovitosti od 50 tisíc až do 5 milionů. Rychlé vyřízení. Bez poplatku a bez registru. Peníze do 2 dnů. Tel.: 776 263 265 nebo 604 447 995. Zprostředkování pro více věřitelů.
  http://www.pujckajakobrno.com

 3. Linka199 s.r.o., Praha 5 - Smíchov

  Profesionální bezplatná poradna pro oddlužení nemovitostí. Specializujeme se na řešení všech situací spojených s vlastnictvím nemovitostí. Pomůžeme vám vyřešit exekuce, dražby a zástavní práva. Postaráme se o zaplacení všech dluhů váznoucích na nemovitostech, zajistíme financování, poradíme s tržním odhadem ceny nemovitosti, zabezpečíme prodej nebo rychlý výkup nemovitostí. Zastupujeme klienty při jednání s věřiteli, exekutory, bankovními a nebankovními společnostmi.
  http://www.linka199.cz

 4. AKompas Brno Bike Rental půjčovna kol trekingová horská kola, Brno

  AKompas Brno Bike Rental ( bike rent ) půjčovna kol Vám nabízí k vypůjčení téměř nová trekingová a horská kola. Kola jsou po každém zapůjčení vždy kontrolovaná a seřízená, aby byla pro dalšího zákazníka nachystaná v dobrém stavu. Cena 290 kč je půjčovné v rámci jednoho dne. Půjčovné na 24 hodin je 350kč, do 4 dnů 250 kč/den, 5 a více dnů 230 kč/den. Vratná kauce je 1500kč. Helma a zámek je ke každému zapůjčenému kolu zdarma. Naše adresa: AKompas Brno, Štefánikova 51- vchod Šumavská. Pondělí - sobota: 9 - 12, 14 - 17. Z Hlavního vlak. nádraží pojedete tram. č.1 směr Řečkovice na 6. zastávku (Šumavská) a vrátíte se 50m zpět k nádraží. English version: AKompas Brno Bike Rental ( bike rent ) – trekking and mountain bikes AKompas Brno Bike Rental ( bike rent ) offers almost new trekking and mountain bikes for rent. Bikes are always checked and adjusted after each rent so they are in good condition for a next client. The price of 290 CZK is a rental fee for less than one day. The rental fee for 24 hours is 350 CZK, up to 4 days 250 CZK/day, 5 and more days 230 CZK/day. Refundable deposit is 1,500 CZK. A helmet and a lock is provided free of charge to each rented bike. Our address: AKompas Brno, Štefánikova 51- entrance from Šumavská. Monday - Saturday: 9 - 12, 14 - 17. From the Main Railway Station take number 1 tram in the direction of Řečkovice, get off at the 6th stop (Šumavská) and walk about 50m back in the direction of the Railway Station on the right side.
  http://akompas.cz/pujcovna_kol-brno.html

 5. Účetnictví Praha, Ostrava, Ostrava

  Vedení účetnictví v Praze, Ostravě za přijatelné ceny. Sestavování daňových přiznání a poradenství.
  http://www.m-ucetnictvi.cz/

 6. Afis - účetní firma Praha, Praha

  Komplexní účetní služby v Praze a okolí.
  http://vedeni-ucetnictvi-praha.org/ucetni-firma-praha

 7. PomocPro, nikdy není pozdě obrátit se na nás pro pomoc, Moravský Krumlov

  Jsme finančníci a snažíme se efektivně vyhovět Vašim potřebám přímo v naší kanceláři v centru Moravského Krumlova či u Vás doma po celé republice. Přinášíme informace a novinky z oblasti úvěrů, dluhů, exekucí a práva, zde na našem webu.
  http://www.pomocpro.cz

 8. Oddlužení, Praha 10

  Oddlužení je zákonný způsob řešení problémů s dluhy u fyzických nepodnikajících osob. Pokud jste předluženi, využijte oddlužení fyzické osoby. Oddlužení, někdy nazývané soudní oddlužení, Vás zbaví Vašich dluhů a umožní Vám začít nový život.
  http://www.dluhy-oddluzeni.iplace.cz

 9. Půjčky-Kolín, Kolín III

  Půjčky ihned. Půjčky do 24 hodin. Úvěry.
  http://www.pujcky-kolin.cz

 10. Nové nebankovní půjčky až na 20 let, Ostrava

  Potřebuje získat půjčku nebo úvěr! Vlastníte nemovitost nebo družstevní byt? Nabízíme půjčky v AKCI až na 20 let bez registru a poplatku předem do 3 dnů zástavou RD, bytu i družstevního, chaty, pozemku až na 20 let. Vyplácíme exekuce a dražby na nemovitostech. Jsme přímí investoři. Nevoláte na žádné drahé linky. Odhad nemovitosti zdarma! Zavolejte nebo napište si o výši splátek a další výhody, které nabízíme, a porovnejte nás s konkurencí!
  http://www.nebankovni-pujcka-ihned.eu

 11. AB půjčky, Praha

  Naše nabídka je v jádru stejná a přece pro každého jiná. Různí lidé mají různé potřeby a požadavky, proto u nás nabízíme půjčky přizpůsobené momentálním požadavkům klienta.
  http://pujcka-bez.cz/

 12. D & M Accounting s. r. o., Uherské Hradiště

  Společnost D & M Accounting s. r. o. byla založena v roce 2007, během této krátké doby si díky individuálnímu přístupu získala mnoho klientů z různých oborů podnikání. Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví či daňové evidence, zpracování mzdové agendy, daňová přiznání, účetní a daňová poradenství, zastupování klientů na úřadech. Mezi naše klienty patří malé a střední firmy podnikající v různých odvětvích obchodu, poskytování služeb a ve výrobní oblasti.
  http://www.dmaccounting.cz

 13. Dluhy-poradenství.cz, Praha 4 - Záběhlice

  Nabízíme komplexní služby v oboru vymáhání pohledávek dlužníkům i věřitelům. Poskytujeme konzultace v oboru pohledávek, seriózní vymáhání i pomocnou ruku při řešení Vašich problémů a souvisejících formalit, ať už jste dlužníkem nebo věřitelem.
  http://www.dluhy-poradenstvi.cz

 14. aPojistení.eu, Beroun

  Nabízíme dynamické, optimální a potřebám odpovídající pojištění a to na základě finanční nezávislosti při současném zabezpečení rizik každodenního života. Dále nabízíme pojištění majetku, povinné ručení, cestovní pojištění, úvěry a hypotéky, zajištění na stáří. Poradíme do čeho a kdy investovat. A to vše naprosto zdarma a bez závazků.
  http://www.apojisteni.eu

 15. pnholding.cz a.s. , Ostrava Hrabůvka

  Půjčky a úvěry konsolidujeme bez poplatků předem. Vyplácíme exekuce a zástavy. Nemovitosti oddlužujeme a vykupujeme za hotové.
  http://www.pnholding.cz

 16. PRAGOECON Consulting, s.r.o., Praha-Vršovice

  Kompletní vedení účetnictví, účetní a daňové poradenství, mzdové a podvojné účetnictví a personalistika, zajištění auditu, datová komunikace s klienty, mzdový i účetní outsourcing. Dále ekonomické a finanční poradenství, navržení procesního řízení, řízení lidských zdrojů i managerské školení. Připravíme tak vaší firmě kompletní služby v oblasti vedení účetnictví a ekonomického poradenství, včetně dodržování stanovených termínů. Jsme držitelé certifikátu kvality ISO EU 9001:2001.
  http://www.pragoecon.cz

 17. CONTO SERVIS s.r.o., Pardubice-Rosice

  Kompletní služby v oblasti účetnictví a mezd, ekonomického systému a školení. Nabízíme daňové, ekonomické, organizační poradenství. Propojili jsme zkušenosti z oblasti účetnictví, mezd, daní, ekonomie, managementu, marketingu a ekonomických systémů.
  http://www.conto-servis.cz

 18. PEKLO II, s.r.o., Praha-Malešice

  Komplexní služby v ekonomické oblasti. Účetnictví, zpracování veškerých daňových přiznání, mzdy a personalistika, zastupování před úřady. Dále nabízíme daňové a ekonomické poradenství, zajištění auditu, rekonstrukce a účetnictví. Ekonomický software.
  http://www.klo.cz

 19. První moravská brokerská společnost, s.r.o., Brno-Ponava

  Nabízíme výhodné povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění průmyslu a podnikatelů. Dále nabízíme všechny druhy občanských pojištění. Např: pojištění rodinných domků, domácností, úrazu apod.
  http://www.pmbs.cz

 20. C.E.B., a.s., Praha-Vinohrady

  Pojistný makléř poskytující profesionální služby zejména v oblastech: risk management, zprostředkování a správa neživotního i životního pojištění, likvidace škod, veřejné zakázky (komplexní služby na klíč), pojistný audit, konzultace a poradenství.
  http://www.cz-ceb.com

 21. AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., Praha-Nusle

  Našim cílem je usnadnit život klientům a pomoci jim řešit každodenní problémy při cestování, řízení, v domácnosti a oblasti právních vztahů či zdraví.
  http://www.axa-assistance.cz

 22. DIRECT Pojišťovna, a.s., Praha-Holešovice

  Výhodné pojištění vozidel (povinné ručení a havarijní pojištění), pojištění domácností. Rychlé sjednání přes internet z pohodlí domova, zázemí silné finanční skupiny.
  http://www.direct.cz

 23. Tricapa, s.r.o., Praha-Holešovice

  Poskytujeme poradenství v oblasti insolvence včetně poradenství ekonomicko-právního a personálního. Provozujeme informační portál insolweb a monitorovací službu Debtguard, zabývající se sledováním údajů v insolvenčním rejstříku.
  http://www.tricapa.cz

 24. Služby společnostem, Brno-Zábrdovice

  Poskytujeme sídla společností, virtuální kanceláře. Založíme společnosti na míru - sro nebo akciová společnost. Dále pak redy made zahraniční společnosti, prodej společností, off shore. Podáme návrhy na konkurz, likvidace společností, pohledávky.
  http://www.spolecnosti.in

 25. RELEAS, Praha-Libeň

  Leasing strojů, zařízení, dopravní techniky a dalších komodit. Zpětný leasing. Dále nabízíme komplexní řešení pohledávek i Vašich závazků. Služby poskytujeme od roku 1992. Individuální přístup.
  http://www.releas.cz

 26. UniCredit Leasing CZ, a.s., Praha-Smíchov

  Nabídka finančního, odbytového a operativního leasingu a splátkového prodeje pro fyzické, právnické a soukromé osoby. Pojištění, stavební management.
  http://www.unicreditleasing.cz

 27. nasplátky.eu, Praha-Nové Město

  Financování a pojištění vozidel za zajímavých podmínek. 400 příkladů úspor na leasing nebo pojištění na našem webu. Financování schválíme do 1 hod., pohodlně z Vašeho domova. Nulové poplatky. Komplexní, výhodné, seriózní a pohodlné řešení.
  http://www.nasplatky.eu

 28. Patria Direct, a.s., Praha-Nové Město

  Obchodování s cennými papíry – nejen pražská burza, ale všechny významné kapitálové trhy ve světě. Akcie, fondy včetně ETF a ETC, dluhopisy, certifikáty, deriváty a další cenné papíry. Kromě toho pákový produkt Patria Forex – měny, akciové indexy a komodity. Investice telefonicky s poradenstvím makléřů či investování online prostřednictvím přehledné a stabilní obchodní platformy.
  http://www.patria-direct.cz

 29. Colosseum, a.s., Praha-Vinohrady

  Licencovaný obchodník s cennými papíry se specializací na komodity, Forex a CFDs. S námi můžete investovat do zlata, ropy, cizích měn, dluhopisů i akcií. Nabízíme široké portfolio služeb pro každého - online obchodování pro zkušenější investory, poradenství s podporou makléře pro začátečníky či správu financí jako alternativu k podílovým fondům. Klientům i široké veřejnosti dále poskytujeme bezplatné vzdělávací semináře, analýzy, konzultace, tréninkové účty s papírovými penězi a mnohé další.
  http://www.colosseum.cz

 30. RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů, Praha-Nové Město

  Česká burza cenných papírů je trhem, na kterém se obchoduje s akciemi předních českých i zahraničních společností. Na pobočkách lze začít obchodovat na burzách a využít dalších investičních služeb. Díky sdílení poboček s dynamickou českou bankou si rovněž můžete otevřít běžný účet bez poplatků nebo si zřídit další bankovní produkty.
  http://www.rmsystem.cz

TOPlist