Finance v Jihomoravském kraji

AB Kontakt.cz » Finance v Jihomoravském kraji

 

 1. DataLife, s.r.o., Brno-Černá Pole

  Nabízíme finanční poradenství. Poradíme v investicích, pojištění odpovědnosti za škodu, majetku, úrazové, právní ochrany, cestovní, havarijní a povinné ručení. Uzavíráme také hypotéky, stavební spoření, penzijní připojištění, životní pojištění atd.
  http://www.datalife.cz

 2. KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s., Brno-město

  Zpracujeme Vám finanční plán, který bude odpovídat Vašim očekáváním a potřebám. Provedeme analýzu Vašich výdajů a navrhneme optimální řešení. Naším cílem je, abyste ušetřili, byli zajištěni a přitom se nemuseli omezovat. Finanční plán i analýzu od nás dostanete zdarma. Poradíme a zařídíme pro Vás vše kolem investic, hypoték, penzijního připojištění, stavebního spoření, životního pojištění, pojištění majetku, odpovědnosti i podnikatelů. Finance Vám dáme do pořádku, dáme jim smysl.
  http://www.kapitol.cz

 3. PomocPro, nikdy není pozdě obrátit se na nás pro pomoc, Moravský Krumlov

  Jsme finančníci a snažíme se efektivně vyhovět Vašim potřebám přímo v naší kanceláři v centru Moravského Krumlova či u Vás doma po celé republice. Přinášíme informace a novinky z oblasti úvěrů, dluhů, exekucí a práva, zde na našem webu.
  http://www.pomocpro.cz

 4. PROKONZULTA, a.s., Brno-Trnitá

  Realizujeme veřejné dražby, aukce, výběrová řízení. Zajistíme i právní a daňovou podporu a poradenství, služby soudních znalců a odhadců. Zajišťujeme odborná školení.
  http://www.prokonzulta.cz

 5. První moravská brokerská společnost, s.r.o., Brno-Ponava

  Nabízíme výhodné povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění průmyslu a podnikatelů. Dále nabízíme všechny druhy občanských pojištění. Např: pojištění rodinných domků, domácností, úrazu apod.
  http://www.pmbs.cz

 6. Sdružení rozhodců, a.s., Brno-Zábrdovice

  Sdružení rozhodců se zabývá organizací a realizací rozhodčího řízení, které je plnohodnotnou alternativou k soudnímu procesu, pomáhá věřitelům proti dlužníkům. Výsledkem rozhodčího řízení je rozhodnutí, které má účinky pravomocného soudního rozsudku.
  http://www.sdruzenirozhodcu.cz

 7. Služby společnostem, Brno-Zábrdovice

  Poskytujeme sídla společností, virtuální kanceláře. Založíme společnosti na míru - sro nebo akciová společnost. Dále pak redy made zahraniční společnosti, prodej společností, off shore. Podáme návrhy na konkurz, likvidace společností, pohledávky.
  http://www.spolecnosti.in

 8. Účetnictví David Strouhal, Brno

  Provádíme vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy a další služby s tím spojené. Dále také přiznání k dani z příjmu, zpracování přehledů, měsíční i kvartální přiznání k DPH (daň z přidané hodnoty).
  http://www.uctovani-dane.cz

 9. Úrazové pojištění, Brno

  Úrazové pojištění vás a vaše nejbližší může zabezpečit v případě úrazu a jeho následků a v případě smrti díky úrazu vám garantuje vyplacení stanovené pojistné částky. Pokud si myslíte, že jste nezranitelní pak náš web není pro vás.
  http://www.pojisteni-urazove.cz

TOPlist