Kompenzační a rehabilitační pomůcky

AB Kontakt.cz » Zdravotnictví » Zdravotnické zboží a léčiva » Kompenzační a rehabilitační pomůcky

 

 1. Elektrické skútry a vozíky pro handicapované, Napajedla

  Prodej a servis nových i repasovaných elektrických tříkolových a čtyřkolových skútrů nejen pro seniory a handicapované. Největší výběr v ČR a SR. Poradenská činnost, výběr vhodných typů dle potřeb zákazníka. Prodej zdravotnických pomůcek.
  http://skutry-pro-postizene.com

 2. Polster s.r.o., Bystřice pod Hostýnem

  Vyrábíme především masážní stoly, skládací masážní lehátka, rehabilitační lehátka, vyšetřovací lůžka. Masážní stoly a lehátka lze doplnit o masážní límec, loketní podpěru a další. Dále vyrábíme zakázkový čalouněný nábytek, konferenční stolky, sedací soupravy a křesla, tašky, kožené povlaky, sedací a relaxační vaky, sedací pytle a polštáře. Nabízíme také srubový nábytek a venkovní palisády, dřevěné brikety - ekologické palivo bez chemických přísad, s maximální výhřevností a minimem odpadu.
  http://www.masazni-lehatka-polster.cz

 3. LIPOELASTIC a.s., Praha-Vinohrady

  Výroba zdravotních kompresivních bandáží.
  http://www.lipoelastic.com

 4. Ortopedické pomůcky s.r.o., Praha-Bubeneč

  Nabídka individuální i sériové ortopedické protetiky v celém rozsahu oboru. Zabýváme se především individuální výrobou protéz, ortéz dolních a horních končetin. Naše Nestátní zdravotnické zařízení je partnerem všech zdravotních pojišťoven.
  http://www.protetika.cz

 5. ProSpon spol. s r.o., Kladno

  Vyrábíme chirurgické nástroje a implantáty: onkologické endoprotézy (tumoral) alloplasty. Dodáváme na trh tyto produkty: aloplastika, externí a páteřní fixatéry (spinal fixators), interferenční šroubky (ACL reconstruction).
  http://www.prospon.cz

 6. Bc. Věra Huňáčková , Praha-Řepy

  Nabízíme mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovatelné postele, invalidní chodítka, tříkolky a kola i použité invalidní vozíky.
  http://www.zdravotni-prostredky.cz

 7. Ortoservis, s.r.o. , Praha-Libeň

  Nabízíme široký sortiment kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené a seniory. Dodáváme mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovací lůžka, zvedáky, nástavce na WC, madla, sedačky do vany, chodítka, berle atp. Dodávky a servis po celé ČR.
  http://www.ortoservis.cz

TOPlist