Obchody a obchůdky ve Středočeském kraji

AB Kontakt.cz » Obchody a obchůdky ve Středočeském kraji

 

 1. DTP studio UFO, Říčany

  Profesionálně vedené DTP a grafické studio zajišťuje tvorbu grafiky a grafických materiálů. Specializace na tvorbu digitálních dokumentů, letáků, katalogů, polepů automobilů, bannerů, výrobu samolepek a prezentačních podkladů pro firmy i jednotlivce.
  http://www.reklama-ufo.cz

 2. Elektronická cigareta, Kolín II

  E-shop zaměřený na prodej elektronických cigaret, e-liquidů a veškerého příslušenství.Nabízíme originální sady elektronických cigaret, e-liquidy se všemi potřebnými certifikáty.Program pro věrné zákazníky a možnost dopravy zdarma.
  http://www.kourimelevne.cz

 3. Mimisecondhand, Odolená Voda

  Vykupujeme a prodáváme dětské oblečení např. bundičky, kalhoty, mikiny, župánky, tepláčky, ponožky, soupravičky, šatičky, trička, zavinovačky, spací pytle, obuv, kočárky, hračky, knížky, autosedačky, omalovánky, doplňky, kojenecké potřeby. Též oblečení pro dospělé. Pravidelně doplňujeme nové věci. Internetový prodej. Výhodné ceny, akční slevy.
  http://www.mimisecondhand.cz

 4. Mix - Tee velkoobchod, s.r.o., Čelákovice

  Prodáváme dárkové čaje zelené, černé, bylinné, ovocné a sypané. Maloobchodní, velkoobchodní prodej a online shop se širokým výběrem čajů z celého světa - přes 2000 druhů. Čaje značek BASILUR, TIPSON, Tarlton, JONES, TURAGÜÍ, aj. Firemní prodejna.
  http://mixtee.mcc.cz

 5. Nikola BERGOVÁ, Jílové u Prahy-Radlík

  Prodej vyšívacích sad i předloh, přízí, látek a rámů.
  http://www.nbvysivani.cz

 6. Povlečení a bytový textil nejen pro děti, Lázně Toušeň

  Prodej bytového textilu a doplňků, zejména pro děti.
  http://www.anushka.cz

 7. Rolovací mříže - výroba, Kladno

  Vyrábíme ocelové mříže do nákupních center, prodejen, vstupů apod. Za nejlepší ceny, přímo od výrobce. Motorové ovládání jako standard. Dle přání zákazníka přesně na míru.
  http://www.mrize-rolovaci.cz

 8. Váhy METROSERVIS s.r.o., Hostouň

  Nabízíme průmyslové a laboratorní váhy OHAUS, paletové vozíky a teploměry. Provádíme kalibrace a cejchování vah. Váhy půjčujeme a zajištujeme servis. V naší nabídce vedle vah tak můžete nalézt teploměry, vlhkoměry a záznamníky vlhkosti a teploty. Tyto produkty je možné též zkalibrovat.
  http://www.vahy-mb.cz

TOPlist