Obchody a obchůdky na Vysočině

AB Kontakt.cz » Obchody a obchůdky na Vysočině

 

 1. babybazarek.cz, Třebíč

  "Dětský bazar U Kocoura, značkové dětské obleční, anglický secon hand, body, trička, mikiny, svetry, košile, halenky, kalhoty, kraťasy, tepláky, sukně, šaty, bundy, kombinézy, čepice, klobouky, bačkorky, župany, deky, šátky, šály a spoustu dalšího zboží pro děti" />
  http://www.babybazarek.cz

 2. Dotace, Centrum pro rozvoj Vysočiny, Pelhřimov

  Dotace z EU zprostředkovává dotace pro začínající podnikatele, stávající podnikatele, začínající mladé zemědělce, stávající zemědělce a obce do 500 obyvatel. Dotace z EU nabízí komplexní servis v rámci vyřízení dotace. Dotace z EU se dále zabývají vyřizováním dotací na pěstování energetické rostliny Japonský topol. Dotace z EU mají vysoké procento schválených žádostí, což poukazuje na vysokou míru profesionality při zpracování projektu.
  http://www.cprv.cz

 3. Levné praní , Pelhřimov

  Nabízíme použití revolučních technologií při praní prádla, mytí nádobí, ochraně před vodním kamenem, dále při sušení prádla, nebo při prodloužení trvanlivosti potravin v ledničkách. Levné praní prádla - míčky do praček, sušiček, ledniček, toalet. Při praní prádla se používá iontová molekulární technologie. K prádlu se vloží míček,ve kterém je několik stovek keramických kuliček. Tyto při otřesech mění povrchové napětí vody. Působením negativních iontů jsou narušovány a odstraňovány nečistoty z prádla. Praní probíhá bez pracích prostředků a v jakýchkoliv pračkách při běžných pracích programech. Míček vydrží 1000 použití, šetří Vaše peníze a také životní prostředí.
  http:/levne-prani.webnode.cz

TOPlist