On-line nakupování v Olomouckém kraji

AB Kontakt.cz » Obchody a obchůdky » On-line nakupování v Olomouckém kraji

 

 1. ALVA ZP s.r.o., Prostějov

  Prodáváme zdravotní, ortopedické, rehabilitační a kompenzační pomůcky pro tělesně postižené a seniory. Nabízíme sedačky do vany a na vanu, židle a křesla do sprchy, berle, hole, chodítka, klozetová (toaletní) křesla, madla, nástavce na WC. Prodáváme pomůcky pro domácí péči, polohovací lůžka, antidekubitní matrace, podložky a polštáře, mechanické invalidní, elektrické vozíky, skútry a zvedáky, ortézy, bandáže, vložky, kalhotky pro inkontinenci, tlakoměry, glukometry. E-shop a poradenský servis.
  http://www.zdravotnicke-potreby.net

 2. Inspirace zdraví, Postřelmov

  Předmětem našeho zájmu je eliminovat dopady novodobého života na naše zdraví. Náš e-shop nabízí potravinové doplňky, tinktury podle neduhů, produkty k zevnímu použití, prostředky pro očistu těla i duše, pro relaxaci, radost i pohodu, dřevěné valounky, knihy a CD.
  http://www.inspiracezdravi.cz

 3. Klaudinčin koutek, Zábřeh na Moravě

  Jsme internetový obchod specializovaný na secondhand oblečení z Anglie pro miminka a batolata za rozumné ceny. Nabízíme ale i zbrusu nové zboží, navštivte náš BABY OUTLET! Sortiment zahrnuje body, bundičky, botičky, dupačky, čepičky, kalhoty, kombinézy...
  http://www.klaudincinkoutek.cz

 4. Naše mimi, Přerov

  Česká firma zabývající se výrobou kojeneckého textilu. V e-shopu naleznete velký výběr materiálů a možností kombinací. Šijeme na objednávky např. zavinovačky, křestní roušky, spací pytle, fusaky do kočárku, deky, peřinky do kočárků, nebesa na postýlky, rukavičky, čepičky, svatební bryndáky.
  http://www.nasemimi.com

 5. Olga Šindelářová, Uničov

  Prodej koberců, záclon, látek, textilu, umělých květin a proutěných doplňků.
  http://www.sweb.cz/sindelarova.p

 6. Samalex.cz, Haňovice-Kluzov

  Internetový obchod zabývající se prodejem javorového sirupu a produktů z javorové mízy.
  http://www.samalex.cz

 7. Šicí stroje, Olšany u Prostějova

  Široký výběr kvalitních šicích strojů ověřených značek Brother, Janome, Lada, Merrylock, Pfaff, Veronica, Singer, Aeg. Šicí stroje pro začátečníky i pro náročné zákazníky. Články, inspirativní návody a videoukázky.
  http://www.nej-sici-stroje.cz/

TOPlist