On-line prodej metrového textilu a příze

AB Kontakt.cz » Obchody a obchůdky » On-line nakupování » On-line prodej textilu, oděvů a obuvi » On-line prodej metrového textilu a příze

 

 1. Styl4y, Hodkovice nad Mohelkou

  E-shop originálních výrobků podle vašeho návrhu. Široká nabídka zahrnuje látky, doplňky ke kočárkům, látkové pleny, výšivky a nášivky ....
  http://www.stylforyou.cz

 2. www.H-czech.cz, Bedihošť

  Internetový obchod zaměřený především na hotové háčkované výrobky, návody pro domácí výrobu háčkovaných modelů, příze použity v návodech a popisech. Návody ZDARMA ke stažení.
  http://www.h-czech.cz

 3. Klubíčka Z KOPEČKA, Podhorní Újezd

  Internetový obchod nabízející převážně klubíčka na pletení, háčkování a také některé galanterní zboží.
  http://www.klubickazkopecka.eu

 4. Příze-Galanka.cz, Jihlava

  Obchod, který nabízí kvalitní originální pletací a háčkovací přízi, potřeby pro pletení, háčkování a šití, knoflíky, zipy a ostatní galanterii. Dále nabízíme ručně malované kameny speciální technikou perem. Provozujeme kamennou prodejnu v centru Jihlavy.
  http://www.prize-galanka.cz

 5. Nature a Luxury – příroda a luxus, Bystřice

  E- shop nabízející luxusní přízi z pravého přírodního hedvábí té nejvyšší kvality původem z indického Biharu. Barevné variace a síla hedvábné příze je velmi variabilní. Jemné příze tvořené z několika hedvábných vláken pro háčkování, silnější příze pro pletení.
  http://www.nature-luxury.com

 6. U Melluzínky, Choceň

  Designové látky prvotřídní kvality, patchwork, dětské látky, retro látky, moderní vzory, jednobarevné látky, kovová galanterie, výplňový materiál. Vše metráž, vše skladem a k dodání ihned. Látky plné radosti. Minimální srážlivost a barevná stálost.
  http://www.umelluzinky.cz

 7. Mgr. Alena Haňková, Brno-Štýřice

  Internetový prodej potřeb pro šití.
  http://www.koriland.cz

 8. ALGO, s.r.o., Loděnice

  Nabídka bavlněných látek, pomůcek pro patchwork, stavebnic, hotových patchworkových výrobků, literatury i softwaru.
  http://www.bargello.cz

 9. Dája Patchwork , Olomouc-Lazce

  Internetový prodej bavlněných látek vhodných nejen pro patchwork. Všechny látky jsou ze 100% bavlny. Prodej pomůcek pro patchwork. Originální zakázkové šití polštářů a přehozů technikou patchwork.
  http://www.patchworky.cz

TOPlist