On-line prodej zdravotních potřeb

AB Kontakt.cz » Obchody a obchůdky » On-line nakupování » On-line prodej zdravotních potřeb

 

 1. Diabetologické potřeby, Opava

  Na našich stránkách máte možnost si vybrat z širokého množství nabízených diabetologických produktů. Pro diabetiky máme vše – testovací proužky, lancety, jehly k inzulínovým perům, odběrová pera – autolancety, glukometry, vitamíny a minerály.
  http://www.diabetologicka-prodejna.eu

 2. Guaranaplus, Uherské Hradiště

  Internetový obchod zabývající se prodejem originální Guarany z Brazílie v praktických tabletách nebo v prášku. Guarana z Brazílie pomůže všem co potřebují dodat přírodní energii na celý den a být v pohodě. V našem e-shopu máme i další exotické bylinky.
  http://www.guaranaplus.cz

 3. Pro zdraví a krásu, Praha 5

  Internetový obchod nabízející pomůcky pro terapie SU JOK, čínskou medicínu a masáž. Široký sortiment zahrnuje prstýnky na masáž, pichlavé koule, MOXY, diagnostické tyčinky, masážní spirály, mikrojehly Su Jok, magnety, ... Kurzy Terapie Su Jok, základní a pro pokročilé.
  http://www.zdravia.cz

 4. Kardioline Swiss, Chorvátsky Grob

  Přinášíme Vám produkty na monitorovaní krevního tlaku, horečky, ale také produkty na podporu léčby dýchacích onemocnění od švýcarských výrobců firem Rossmax a Kardioline.
  http://www.nejlepsi-tonometry.cz

 5. Svět Vitality, Mutěnice

  E-shop s produkty pro vitalitu, zdraví a krásu. Naleznete zde dárkové poukazy na masáže za zvýhodněnou cenu a vybrané produkty pro každodenní péči o zdraví. Naší specialitou je autotrakční lehátko.
  http://www.svetvitality.cz

 6. Vitamíny chlorella colostrum, Čelákovice

  E-shop nabízející kvalitní přírodní výrobky pro komplexní péči o Vaše tělo od firmy Queen Euniké. Přírodní doplňky stravy stavěné převážně na celosvětově velmi žádané české sladkovodní řase chlorela (chlorella). Kromě chlorelly máme v sortimentu vitaminy a tzv. "živé" colostrum.
  http://www.vitaminy-chlorella-colostrum.cz

 7. E-shop pro zdraví a krásu, Praha 4 Chodov

  V našem internetovém obchodě nabízíme zdravotnické potřeby a pomůcky. Naleznete zde tonometry, teploměry, alkohol testery, váhy, zubní kartáčky a jiné stomatologické pomůcky.
  http://www.jekshop.cz

 8. Kojení bez bolesti, Chorvátsky Grob

  Posláním společnosti alfamedica s.r.o. je podpořit Vás - kojící maminky. Nabízíme řešení při akutních (krvácejících) stavech v podobě uklidňujících obkladů, ale i produkty na účinnou ochranu bradavek během kojení.
  http://www.kojenibezbolesti.cz

 9. Queen Euniké partner – rb market, Brno

  E-shop prodávající kvalitní přírodní výrobky pro komplexní péči o Vaše tělo. Zdraví prospěšné přírodní doplňky stravy stavěné převážně na celosvětově velmi žádané české sladkovodní řase chlorela (chlorella). Nabízíme i vitaminy a tzv. "živé" colostrum.
  http://www.rb-eunike.eu

 10. Zdraví z bylinek, Jamné nad Orlicí

  E-shop, kde najdete unikátní čistě přírodní produkty od české firmy OKG, které jsou velmi účinné při řešení mnoha zdravotních potížích, ale působí i jako prevence před civilizačními nemocemi a to bez nežádoucích vedlejších účinků a zcela bez chemie.
  http://www.eshop-rychle.cz/www-zdravi-z-bylinek-cz

 11. Přírodní zdravíčko – české produkty OKG, Plzeň

  E-shop nabízející produkty OKG, které jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu těla při návratu do rovnováhy a harmonie. Výrobky OKG příznivě ovlivňují: trávicí systém, endokrinní systém, vylučovací systém, oběhový systém...
  http://www.prirodni-zdravicko.cz

 12. Masážní přístroje – velkoobchod a maloobchod, Bratislava

  Jsme hlavními dovozci a prodejci masážních polštářů WELLMAX, MEDIWELL a jiných kvalitních masážních přístrojů. V širokém sortimentu naleznete masážní polštáře, matrace, postele, křesla, podložky ...
  http://www.masazni-podlozky.cz

 13. Herbenia – prodejce bylinných tinktur, Plzeň

  E-shop nabízející bylinné tinktury pod značkou HERBENIA. V nabídce naleznete vysoce efektivní harmonizační kúry, ale i jednodruhové tinktury, bylinné čaje. Jako další oblíbený produkt Vám nabízíme vysoce účinnou kosmetiku s minerály z Mrtvého moře.
  http://www.herbenia.cz

 14. Kosmetika, přírodní produkty, Mělník

  E-shop zaměřený na zlepšení Vaši zdravotní kondice. Nabízíme vám kosmetiku z mrtvého moře a konopí, živý kolagen, kosmetiku Colvita, NuSkin, Larens, Nobilis Tilia, Saloos, LA CHÉVRE, LE CHATON, panenské oleje, titanové nádobí, čaje, pokroutky, houby, maca, bio výrobky a 100% přírodní bylinné produkty.
  http://www.zdravime.cz

 15. Levné Brýle, Brno

  Objednejte si levné brýle z pohodlí Vašeho domova. Vítá Vás naše online optika. Náš E-shop prosperuje s levným zbožím. Máme pro Vás připravené Akce. Poštovné zdarma. V nabídce naleznete dioptrické čočky, sluneční brýle, pánské i dámské brýle.
  http://www.online-bryle.cz

 16. Vše pro masáž, Liberec

  Poskytujeme masérské služby zaměřené na zklidnění, regeneraci i povzbuzení. V našem e-shopu si můžete vybírat z pohodlí domova zboží dle vaší chuti. Najdete zde masážní potřeby, (oleje, masérské stoly, klekačky, dárkové poukazy) nejen pro maséry.
  http://www.vsepromasaz.eu

 17. Picnic, Holešov

  Internetový obchod s produkty pro zdraví. Vitamíny, čaje, bylinky, potravinové doplňky, tablety na erekci, bio kosmetika, eko výrobky, přístroje. Doplňky na hubnutí, sportovní výživa, káva, víno, dětská výživa, doplňky pro kojence apod.
  http://picnicsro.cz

 18. QE Life - zdraví, krása a vitalita od českého výrobce, Libice nad Cidlinou

  Bovinní colostrum, živé kolostrum s účinkem do 30ti minut, regulace hmotnosti žen i mužů, sladkovodní řasa chlorela, detoxikace a pročištění organismu, vitamíny pro děti, posílení imunity, přírodní antidepresiva, ochrana před chřipkou, virózami a plísněmi.
  http://www.qelife.cz

 19. Kameny pro zdraví, Český Dub

  E-shop, který je tu proto, aby jste našli vše co hledáte pro očistu duše, posílení energie a znovu nabytí životní rovnováhy, včetně pravidelného čištění všech vrstev vaší aury. Očištěnými a energeticky nabitými kameny posilujete energii v sobě i kolem sebe.
  http://www.kamenyprozdravi.cz

 20. Oáza zdraví, Liberec

  Nabízíme poradenství, týkající se vašeho fyzického i psychického stavu, vytestování a doporučení vhodných přípravků, reflexní terapie. Léčení generací, besedy na esoterní a duchovní témata, výklad karet a numerologie, prodej přírodních bylinných přípravků, knih, obrázků apod.
  http://www.oazazdravi.eu

 21. Mgr. Michal Vodička, Prostějov-Domamyslice

  Internetový prodej zubních vrtaček.
  http://www.supervrtaky.cz

 22. MADISSON, s.r.o., Praha-Hostivař

  Výroba, prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme vířivé vany, lehátka a stoly, přístroje elektroterapie, ultrazvuky, kombinované přístroje, magnetoterapie, lasery, lymfodrenáže, hydrocolon terapie, parafínové lázně a kryoterapie.
  http://www.madisson.cz

 23. Lékárna Čtyřlístek, Chodov

  Komplexní lékárenská péče s poradenstvím, rozsáhlý sortiment homeopatických léků, velký výběr bylinných čajů, volně prodejných léčiv, potravinových doplňků, vitaminů, dětské výživy, léčebné kosmetiky, dentálních přípravků. Provádíme měření tlaku.
  http://www.ctyrlisteklekarna.cz

 24. Lékárna Na Petřinách, Praha-Břevnov

  Jsme kamenná lékárna a internetová lékárna. Nabízíme volně prodejné léky, kosmetiku, čaje, doplňky stravy, homeopatika a veterinární léky. Léčebná kosmetika Avene, La Roche, Doliva, Vichy, dětská výživa Hami, Hipp, Humana, Nestlé, Beba.
  http://www.napetrinach.cz

 25. Zuzana Jurutková, Zlín-Malenovice

  Internetový prodej pomůcek pro fyzioterapii, domácí cvičení a relaxaci, prodej funkčních ortéz.
  http://www.fyzioshop.com

 26. Atlas Trade s.r.o., Ostrava-Mariánské Hory

  Jsme velkoobchod a maloobchod se zdravotnickými a rehabilitačními potřebami, dětskou obuví Atlasky s pevným vedením paty. Dále nabízíme ortopedickou obuv, vložky Hanák, ponožky Agiva, obuv, potřeby pro diabetiky, ortézy, berle, tlakoměr a lékárničky.
  http://www.medicia.cz

 27. Dina - Hitex, spol. s r.o., Bučovice

  Certifikovaný výrobce zdravotnického materiálu z netkané textilie. Nabízíme operační roušky, porodnické sety, operační pláště, ústenky, hygienické a ochranné oděvy, prostěradla, podložky. Sterilní operační sety sestavíme dle individuálních požadavků.
  http://www.dina-hitex.com

 28. CELESTE PRAGUE, spol. s r.o., Praha-Chodov

  Jsme přímým dovozcem rehabilitačních míčů firmy Ledragomma a dalších rehabilitačních potřeb ze zemí EU. Dodáváme posilovací pásy, masážní míčky a hmoty, atd. V našem sortimentu najdete rovněž bowlingové boty a příslušenství.
  http://www.celeste.cz

 29. ALVA ZP s.r.o., Prostějov

  Prodáváme zdravotní, ortopedické, rehabilitační a kompenzační pomůcky pro tělesně postižené a seniory. Nabízíme sedačky do vany a na vanu, židle a křesla do sprchy, berle, hole, chodítka, klozetová (toaletní) křesla, madla, nástavce na WC. Prodáváme pomůcky pro domácí péči, polohovací lůžka, antidekubitní matrace, podložky a polštáře, mechanické invalidní, elektrické vozíky, skútry a zvedáky, ortézy, bandáže, vložky, kalhotky pro inkontinenci, tlakoměry, glukometry. E-shop a poradenský servis.
  http://www.zdravotnicke-potreby.net

 30. Galaxy, Praha-Nové Město

  Nabízíme speciální AVS přístroje - psychowalkmany pro léčbu civilizačních nemocí - stresu, potíží se spánkem, depresí, únavy, LMD, pro relaxaci, stimulaci, učení, alternativní medicínu, rozvoj. Nabízíme i jazykové kurzy - Magická angličtina, němčina.
  http://www.psychowalkman.cz

TOPlist