On-line prodej železářského zboží

AB Kontakt.cz » Obchody a obchůdky » On-line nakupování » On-line prodej železářského zboží

 

 1. Proprofiky.cz, Ústí nad Orlicí

  Elektrické nářadí, ruční nářadí, vše pro dům a zahradu, motorové pily, svářecí technika, prodej, servis, půjčovna, Husqvarna, ESAB, Proteco, Makita...
  http://www.proprofiky.cz

 2. Stavební mechanizace, Kralice nad Oslavou

  E- shop, kde naleznete spoustu kvalitních strojů a nářadí, které vám výborně poslouží při stavbě, opravách, kutilství, domácích pracích a dalších činnostech. Sortiment zahrnuje stavební míchačky, průmyslová topidla, žebříky, lešení, elektrické nářadí a stroje, motorové stroje, ruční nářadí, železářství atd.
  http://www.mechanizace-stavebni.cz

 3. JS-Tools, Dolní Kounice

  E-shop zabývající se prodejem elektrického nářadí zn.Bosch, Skil, Dremel, Black & Decker, DeWalt, PROMA pro stavbu, dům i zahradu. Nabídka zahrnuje dřevoobráběcí stroje, kovoobráběcí stroje, měřící techniku, svářecí techniku, kompresory, zahradní techniku, nářadí dremel, úklidovou techniku.
  http://www.js-tools.cz

 4. Železářství Švaříček, Luka nad Jihlavou

  E-shop zabývající se prodejem instalačních materiálů, domácích potřeb, hospodářských potřeb a železářského zboží. V širokém sortimentu naleznete instalatérský materiál, el. nářadí, zahradní techniku, altány, skleníky, zahradní domky, krbová kamna.
  http://www.pro-kutily.cz

 5. Nářadí MAKITA, Blatná

  Internetový obchod nabízející nářadí zn. MAKITA. Široký sortiment zahrnuje potřeby pro truhláře a řemeslníky, jako např. aku nářadí, vrtací a sekací kladiva, úhlové brusky, ...
  http://www.makita-blatna.cz

 6. Řezbářská dláta, Kameničky

  Internetový obchod s řezbářskými - truhlářskými nástroji německé firmy KIRSCHEN a švýcarské firmy PFEIL. Široký sortiment zahrnuje řezbářská dláta, sady dlát, paličky, řezbářské nože, pily, pořízy, měřící pomůcky, soustružnická dláta, truhlářská dláta, raznice, brusné kameny, ...
  http://www.dlata.eu

 7. Porculaprofi, Háj u Duchcova

  Obchodní firma zabývající se prodejem diamantových kotoučů a stavební mechanizace. Sortiment zahrnuje diamantové kotouče, diamantové jádrové vrtáky, stavební pily, elektrocentrály, řezače spár. Záruční i pozáruční servis na veškerý dodávaný sortiment.
  http://www.obchod.porculaprofi.cz

 8. Outdoorzbozi.cz, Praha

  E-shop nabízející produkty zn. LEATHERMAN – multifunkční nástroje a zn. LED LENSER – LED technologie. Sortiment zahrnuje multifunkční nástroje pro hasiče, kutily, myslivce, rybáře, zahrádkáře, dále LED svítilny: s mikrochipem, lehké, kapesní, extra svítivé, cyklistické, čelovky ....
  http://www.outdoorzbozi.cz

 9. Mk-tools.eu, Násedlovice

  E-shop s kovoobráběcími nástroji. Zabýváme se prodejem i výrobou standartních a speciálních nástrojů. Široký sortiment zahrnuje strojní závitníky, ruční sadové závitníky, závitníky maticové, tvářecí i trapézové, závitové kruhové čelisti – očka....
  http://www.mk-tools.eu

 10. Pewag-do-it-yourself, Březno

  Internetový obchod se sortimentem Do-it-yourself firmy pewag. Vše pro domácí kutily, zemědělské a lesní hospodářství. Naše nabídka zahrnuje řetězy, dráty a lana, řetězové úvazky, hřebíky, textilní kotvení a závěsy, lesnický sortiment....
  http://www.pewag-do-it-yourself.cz

 11. Květoslava Zscherpová, Háj u Duchcova

  Prodej diamantových kotoučů, řezných, brusných, lamelových flexo kotoučů, vrtáků, diamantových jádrových korunek. Prodej řezačů spár.
  http://www.porcula.cz

 12. Hana Šteklová, Plzeň-Bolevec

  Internetový prodej nářadí a nástrojů.
  http://www.eshop007.cz

 13. Hitachi Centrum s.r.o, Brno-Veveří

  Jsme autorizovaní prodejci profesionálního nářadí, zahradní techniky a příslušenství značky HITACHI. Zajišťujeme servis i prodej náhradních dílů a baterií. Veškerý sortiment skladem, ihned k dodání. Předváděcí akce s vozem technické podpory.
  http://www.hitachi-centrum.cz

 14. Renata Kůtová, Hostomice

  Nabízíme kompletní sortiment především pro výrobce nábytku, stavební firmy, truhláře, architekty, designéry interiérů a velkoobchody železářstvím.
  http://www.kutova.cz

 15. ZABI CZECH, Český Těšín

  Výhradní zastoupení výrobce pojezdových kol, široký sortiment, osobní přístup ke klientům. Firmám i koncovým zákazníkům dodáváme pojezdová kola, kolečka, kladky, rolny a válečky, dále nabízíme nosné vozíky, profily a další vybavení pro posuvné brány.
  http://www.zabi.cz

 16. Pavlínek s.r.o., Ostrava-Vítkovice

  Prodáváme řetězové vazáky, řetězové komponenty, textilní ploché pásy, nekonečné smyčky, kurty, textilní popruhy, převěšovací nerezové řetězy( Pumpenketten), nerezová lana, poplastovaná lana, lana s PVC, očnice, lanové kladky, lanové svorky, napínače, napínáky, šekly, třmeny. Nabízíme klínové svorky, upínací pásy, přivazovací body, popruhy a řetězy, kotevní řetězy, sněhové řetězy, břemenové magnety. Dodáváme kleště a objímky k lisování lan, nerezový lankový systém a montované zábradlí DIEDA.
  http://www.vazaky-online.cz

 17. Ing. Josef Koukal - EMKOL s.f., Litomyšl-Město

  Prodej a pronájem lešení z hliníkových slitin, rámového, prostorového lešení a systémového bednění.
  http://www.emkol.cz

 18. Miroslav Hansl - e-shop, Žďár nad Sázavou 1

  Zabýváme se výrobou svařenců a zakázkovou kovovýrobou z nerezi, oceli, mosazi, hliníku včetně montážních prací
  http://www.hanzaservis.cz

 19. Safetex CS spol. s r.o., Děčín V-Rozbělesy

  Online prodej upínací, zvedací a manipulační techniky. Nabídka upínacích pásů, zvedacích smyček a pásů, zvedacích řetězů třídy 8. Dále nabízíme šekly, napínáky, ocelové lana, ochrany, svěrky, kladkostroje, háky, svorky, paletové vozíky a ostatní.
  http://www.safetex-shop.cz

TOPlist