Polygrafické služby

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Polygrafické služby

 

 1. Svadobné oznámenia | Pamas.sk, Trenčín

  Svadobné oznámenia, novoročenky, vianočné pozdravy. Špeciálne druhy tlače. Termografia, ražba, slepotlač, termotlač.
  http://www.pamas.sk

 2. iDigitisk, Praha-Holešovice

  On-line kalkulace, digitální produkční a velkoplošný tisk: vizitky, letáky, pozvánky, katalogy, brožury, plakáty, samolepky, bannery, velkoformátové fotografie, roll-upy. Personalizovaný tisk. Expresní termíny. Doprava po celé ČR.
  http://www.idigitisk.cz

 3. Studio atd., spol. s r.o., Kyjov

  Zhotovujeme barevné i černobílé kopie. Tiskneme vizitky, pozvánky, svatební oznámení, letáky, pohlednice, plakáty, katalogy, brožury. Zajišťujeme grafické návrhy a tisk etiket, reklamní tabule, DTP studio, externí osvit a nátisk, razítka, laminování.

 4. BEKROS, s.r.o., Brno-Zábrdovice

  Prodáváme a vyrábíme zdravotnické tiskopisy a formuláře. Máme k dispozici všechny nové vzory tiskopisů VZP. Můžeme Vám zhotovit tiskopisy na míru, slepit do bloků. Knihařství, ofsetový a digitální tisk. Tisk brožur, katalogů, letáků a plakátů.
  http://www.bekros.cz

 5. AKREPRO, spol. s r.o., Praha-Nové Město

  Vyrábíme kompletní sortiment razítek Trodat. Expresní razítko na počkání do 15 minut. Tiskneme vizitky, pozvánky, letáky a oznámení i expresně. Barevný tisk do formátu A1, řezané samolepy, plakáty.
  http://razitka-vizitky-tisk.cz

 6. Graspo CZ, a.s., Zlín-Louky

  Vysoce kvalitní barevný ofsetový plochý i rotační tisk. Mezi naše služby patří kompletní polygrafická výroba a knihařské zpracování, vše s osobním přístupem a péčí o zákazníka. Vyrábíme a tiskneme knihy, katalogy, časopisy, letáky, kalendáře a diáře.
  http://www.graspo.com

 7. STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik, Praha-Nové Město

  Tiskneme ceniny: akcie, šeky, směnky, průkazy, jízdenky, stravenky, certifikáty, poukázky, známky, vstupenky a tiskoviny s ochranou proti kopírování a padělání. Vyrábíme a personalizujeme všechny typy plastových karet, včetně dokladových.
  http://www.stc.cz

 8. ROZLETservis, s.r.o., Praha-Braník

  Distribuce letáků po celé ČR. Distribuce letáků včetně tisku. Lídr v kvalitě, rychlosti a ceně. Garance kvality roznosu letáků. Kompletní neadresná distribuce letáků do všech schránek. Grafika, tisk a distribuce do 7 dnů. Distribuci do domácností.
  http://www.rozletservis.cz

 9. Fotodoma.cz, Brumov-Bylnice 3

  Výroba a tisk pohlednic, kalendáříků a vizitek v oboustranně plnobarevném provedení. Focení těhotných žen s dokonalou retuší a uměleckou stylizací. Fotografování miminek a dětí. Foto u vás doma. Rozsáhlá fotobanka fotek českých lokalit, krajin, rostlin a zvířat. Nabídka svatebních oznámení. Optimalizace webových stránek pro fulltextové vyhledávače.
  http://www.fotodoma.cz

 10. Pekpress - grafické studio Brno, Mokrá-Horákov

  Kompletní nabídka předtiskové přípravy - grafické práce, DTP, sken, kontrolní nátisk Cromalin. 20 let zkušeností. Vytvoříme pro Vás : logo, knihu, pozvánku, plakát, katalog, grafický návrh www.
  http://www.pekpress.cz

 11. Gratissima Production, s. r. o., Praha-Vinohrady

  Zajišťování grafických návrhů a realizací firemních letáků a informačních materiálů. Tisková realizace plakátů, inzerátů a billboardů.
  http://www.gratissima.cz

 12. MORAVIAPRESS a. s., Břeclav

  Ofsetový rotační tisk časopisů, katalogů, reklamních materiálů, tiskopisů a prospektů. Dokončující knihařské zpracování. Adresujeme výtisky pro poštovní přepravu, předplatitelský servis. Jsme výhradní distributor Sbírky zákonů ČR.
  http://www.moraviapress.cz

 13. Tiskárna Pratr a.s., Trutnov

  Nabízíme služby v oblasti polygrafie - grafické návrhy, DTP služby, provoz tiskárny (sazba, tisk, vazby, skladování, distribuce), vydavatelství. Dodáme propagační materiály, letáky, kalendáře, katalogy, bloky, hlavičkové papíry, vizitky, krabičky.
  http://www.pratr.cz

 14. TUČEK s.r.o., Plotiště nad Labem-Hradec Králové

  Provádíme kopírování, plotrování, laminování, skenování, vektorizace - malo i velkoformátové, vše černobíle i barevně. Provozujeme copycentrum a poskytujeme profesionální reprografické služby projektantům a architektům. Soudní znalecké posudky.
  http://www.reprografie.cz

 15. CDSM - centrum digitálních služeb MINO , Ústí nad Labem-Klíše

  Vyrábíme originální fotodárky kalendáře, pexesa z vašich fotografií. Tisk, kopírování a skenování do šíře 107 cm barevně, černobíle s personifikací např. fotografie, obrazy na malířské plátno, technické výkresy, roll-up, novoročenky, diáře a plakáty.
  http://www.cdsm.cz

 16. Jiří Šejtka - REFOS repro-foto-sazba , Praha-Michle

  Kompletní polygrafický servis. Provádíme DTP, grafiku, scan, osvit, CTP, sítotisk, flexotisk, digitální tisk. Vyrábíme vizitky, letáky, katalogy, brožury, plakáty, samopropisovací papíry, kalendáře, pohlednice, stírací losy, potisky tašek.
  http://www.refos.cz

TOPlist