Povrchové úpravy

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Povrchové úpravy

 

 1. Hydro-design, Žatec

  Internetový obchod, který se zabývá Hydrografikou. Nabízíme více než 1000 motivů a pokud k tomu přidáme tisíce druhů odstínů podkladové barvy pod folie, vzniká neuvěřitelné množství originálních vzorů. Vhodné pro tuning automobilů a motorek, sport, elektro, domácnost ...
  http://www.hydro-design.cz

 2. Kovotex výrobní družstvo invalidů, České Budějovice 3

  Prášková lakovna. Lakujeme kovové výrobky, konstrukce, svařence, plotové dílce, plechové skříně rozvaděčů, zábradlí s předúpravou pískováním kovovým abrazivem. Odmaštění s fosfátováním železa a titanováním hliníku do délky 4m. Náhradní plnění - § 24.
  http://www.kovotex.cz

 3. VÍTKOVICE HTB a.s., Ostrava-Vítkovice

  Výroba, opravy, kontroly a prodej hasicích přístrojů. Poradenství a služby v oblasti BOZP a prevence PO. Prodej propan-butanových a tlakových lahví pro potravinářské a technické účely. Plnění lahví oxidem uhličitým (CO2) a stlačeným vzduchem. Dále provádíme povrchové úpravy kovů práškovou barvou - komaxit ve všech odstínech RAL, odstraňování starých nátěrů, okují a rzi - tlakovým pískováním.
  http://www.vitkovice-htb.cz

 4. IDEAL-Trade Service, spol. s r.o., Brno-Žabovřesky

  Dodáváme zařízení pro lakovny a povrchové úpravy (práškové i mokré lakování, vypalovací, sušicí pece, dopravníky pro lakovny, čistírny vod). Nabízíme chemikálie pro povrchové úpravy a předúpravy, odmaštění, eloxování. Kompresory prodej a servis.
  http://www.itsbrno.cz

 5. SVAZIKO, Brno-Brněnské Ivanovice

  Prodáváme spojovací materiál (šrouby, matice, podložky, kotevní technika, vruty, nýty, pružiny)- maloobchod i velkoobchod. Provádíme úpravy kovů - galvanizace - zinkování, chromování, niklování, cínování, černění, fosfátování, leštění nerezu.
  http://www.svaziko.cz

 6. METALKOV, spol. s r.o., Vlašim

  V naší nabídce je povrchová úprava kovů - tryskání, metalizace, lakování. Provozujeme průmyslovou lakovnu 14x5x5 m. Certifikát ISO 9001:2001. Rok založení 1990. Nabízíme náhradní díly na historická vozidla JAGUAR, MGA, TRIUMPH.
  http://www.metalkov.cz

 7. Activecolour s.r.o., Valašské Meziříčí

  Provádění povrchové úpravy materiálu práškovou barvou.
  http://www.activecolour.com

 8. QUINS spol. s r.o., Dobřany

  Výroba čistíren průmyslových odpadních vod, filtračních zařízení a chladicích okruhů technologických vod. Výroba nádrží, jímek, septiků a tanků z PP, PE a PVC. Dodáváme zahradní bazény z PP. Bazény včetně zastřešení.
  http://www.quins.cz

 9. Martin Křesala - O.K. Flock, Plumlov

  Zušlechtování a povrchová úprava materiálů flockem. Potisk textilních výrobků.
  http://www.okflock.cz

 10. KALENAST, s.r.o., Mohelnice

  Vyrábíme a ostříme nástroje z tvrdokovu a HSS pro obrábění kovů na pětiosých CNC ostřičkách. Konstrukce nástrojů podle požadavků a výkresů zákazníka. Měření nástrojů na bezdotykovém měřicím přístroji. Servis ostření nástrojů, broušení, frézování.
  http://www.kalenast.cz

 11. KWS CZ s.r.o., Opočno

  Vakuová technika - vyrábíme a servisujeme vakuová zařízení pro pokovování ve vakuu formou napařování nebo magnetronového naprašování kovů i nekovů.
  http://www.kwscz.cz

TOPlist