Prodej elektrotechnického zařízení a přístrojů v Praze

AB Kontakt.cz » Elektro a počítače » Prodej elektrotechnického zařízení a přístrojů v Praze

 

 1. ABB s.r.o., Praha-Karlín

  Poskytujeme služby v oblasti automatizace průmyslových procesů a přenosu a rozvodu energií. Naše technologie umožňují zákazníkům ekologickým způsobem zvyšovat produktivitu výroby a efektivně využívat energii. Portfolio zahrnuje elektroinstalační materiál, přístroje nn i vn, rozváděče, transformátory, řídicí systémy, elektromotory, frekvenční měniče, instrumentaci a analytiku a dodávky robotizovaných pracovišť (svařování, lakování, paletizace), automatizovaných celků a s tím spojených služeb.
  http://www.abb.cz

 2. AEG Power Solutions spol. s r.o., Praha-Hostivař

  Výrobce a dodavatel spolehlivých a robustních záložních zdrojů pro energetiku, průmysl a Telco. Zajišťujeme návrh, instalaci i servis. Vyrábíme: UPS, usměrňovače, střídače, solární střídače, tyristorové regulátory. AEG - zdroje pro kritické aplikace.
  http://www.aeg-ups.cz

 3. ALTRON, a.s., Praha-Braník

  Dodáváme UPS, DC, motorgenerátory, střídače, STS, řídící systémy, sálové klimatizační. Nabízíme zhášecí, zabezpečovací a přístupové systémy.
  http://www.altron.cz

 4. AMT měřicí technika, spol. s r.o., Praha-Horní Počernice

  Prodej, servis a kalibrace měřicí techniky. Nabídka osciloskopů, generátorů, teploměrů, luxmetrů pro laboratorní, průmyslová a servisní měření.
  http://www.amt.cz

 5. ANCER UPS, s.r.o., Praha 13

  Dodáváme fotovoltaické panely, střídače, elektrocentrály HONDA, WAY, Gesan, ITC Power, EUROPOWER, UPS AROS, záložní zdroje pro čerpadla kotlů, malou stavební mechanizaci, mobilní klimatizace do bytu, odvlhčovače atd.
  http://www.ancer.cz

 6. ATOLL EUROPE, spol. s r.o., Praha-Nusle

  Prodáváme motorové dieselagregáty, záložní zdroje, bezúdržbové baterie a akumulátory. Poskytujeme poradenství, návrhy i řešení projektů.
  http://www.atoll-europe.cz

 7. ČKD ELEKTROTECHNIKA, a.s., Praha-Vysočany

  Výroba a prodej polovodičových aplikací, regulovaných pohonů či mikroprocesorových regulačních systémů.
  http://www.ckde.cz

 8. Dagmar Roztočilová, Praha-Braník

  Provádíme servisní zajištění a kalibrace v akreditovaných zkušebnách měřicí a regulační techniky.
  http://www.metravolt.cz

 9. Delta Energy Systems (Czech Republic), spol. s r.o., Praha-Vršovice

  Prodej a servis telekomunikační techniky, datových sítí, bezpečnostních systémů.
  http://www.deltaenergysystems.com

 10. DEWETRON-PRAHA, Praha-Strašnice

  Dodáváme měřicí a regulační techniku na bázi PC, systémy pro sběr, analýzu, prezentaci a archivaci dat, A/D, D/A převodníkové karty, úprava signálu z čidel. Dále nabízíme analyzátory síťového napětí, snímače tlaku, IČ teploměry a termoregulátory.
  http://www.dewetron.com

 11. EAS Envimet ČR, s.r.o., Praha-Smíchov

  Dodávání, instalace a servis analyzátorů pro měření čistoty ovzduší a bezpečnostních rentgenových systémů.
  http://www.envimet.cz

 12. EKOLA group, spol. s r.o., Praha-Malešice

  Měření hluku, vyhledávání zdrojů hluku, akustické studie, studie osvětlení a oslunění, návrhy opatření, monitoring, hlukové mapování, GIS, dokumentace, posudky EIA, SEA, služby v územním a stavebním řízení, vyhodnocení vlivů na udržitelný rozvoj území, biologické průzkumy. Provádíme akustická měření, akreditovaná měření hluku, světla, prachu, vibrací, ovzduší, mikroklima. Dodáváme zvukoměrnou techniku NORSONIC, akustickou kameru, hlukový software CADNA A, CADNA SAK, Bastian.
  http://www.ekolagroup.cz

 13. EMPOS, spol. s r.o., Praha-Strašnice

  Dodáváme měřicí techniku pro vf měření a radiokomunikace (generátory, analyzátory, radiotestery), EMC (odolnost, vyzařování, automotive), elektrorevize (instalace, přístroje, stroje) a pro měření ionizujícího záření (dozimetry, analyzátory, laminární boxy, spektrometrické soupravy). Dále u nás naleznete vybavení pro laboratoře - napájecí zdroje, generátory, čítače, osciloskopy, kalibrátory, multimetry. Výhradní zastoupení firem Aeroflex, JFW, Metrel, Polimaster, Teseq, Toellner v ČR.
  http://www.empos.cz

 14. FOERSTER - TECOM, s.r.o., Praha-Malešice

  Prodej zkušební a měřicí techniky pro nedestruktivní kontrolu materiálu. Laserové měření, kalibrace i servis přístrojů.
  http://www.foerster.cz

 15. GSMobile Calibration, s.r.o., Praha-Letňany

  Dodávky měřicích a testovacích přístrojů.
  http://calibration.gsmobile.com

 16. GTM Praha, s.r.o., Praha-Prosek

  Nabídka měřicí a regulační techniky.
  http://www.gtm.cz

 17. ICS Industrie Control Service, spol. s r.o., Praha-Komořany

  Dovážíme řídicí systémy SAIA pro automatizace, PCD a programovatelné automaty. Nabízíme elektroměry, časová relé a měřiče provozních hodin.
  http://www.ics-praha.cz

 18. Ing. Igor Luhan, CSc., Praha-Chodov

  Zajišťujeme dodávky průmyslových měřicích a testovacích systémů.
  http://www.ippmeasure.com

 19. Ing. Leoš Rosol, Praha-Koloděje

  Prodej jednofázových a třífázových přímých a nepřímých elektroměrů, e-monitorů, stojanů pro maríny a mincovních automatů.
  http://www.kralgroup.cz

 20. Ing. Milan Kříž, Praha-Nusle

  Prodej měřicích přístrojů pro kontrolu kvality výroby a ekologického zaměření. Nabídka fotomotrie, měření barev a průmyslové vlhkosti.
  http://www.ekotechnika.com

 21. Ing. Zdeněk Dutka, Praha-Hostivař

  Vývoj a výroba přístrojů pro měření i detekci ionizujícího záření.
  http://www.bqm.cz

 22. INKEŠ, s.r.o., Praha-Hostivař

  Prodáváme výrobky KRIWAN, rohože AstroTurf, anemometry, pyranometry, regulátory pro skleníky, chlazení, tepelné ochrany a sledovače teploty.
  http://www.rohoze-astroturf.cz

 23. IRIUM s.r.o., Praha-Košíře

  Dovážíme, dodáváme a servisujeme elektrocentrály, dieselagregáty, generátory, záložní náhradní záskokové zdroje a motory. Jsme přímé zastoupení značek KIPOR, BAIFA, INMESOL, KAMA. Provádíme kompletní dodávky na klíč po celé ČR, vlastní servis, agregáty stále skladem, dostatek náhradních dílů. Půjčovna elektrocentrál. Zabýváme se také dovozem a dodávkami profesionálního nářadí: kleště KNIPEX, KARG, kabelové příslušenství PANDUIT, klíče EASTMAN, svářečky SELCO.
  http://www.irium.cz

 24. Itron Czech Republic s.r.o., Praha-Košíře

  Prodej a servis měřicí techniky. Dodáváme bytové domovní a průmyslové vodoměry. Vodoměry třídy přesnosti C. Elektronické a ultrazvukové měřiče tepla a kalorimetrická počítadla. Nabízíme plynoměry domovní, membránové, s rotačními písty, turbínové a regulátory tlaku plynu. Statické elektroměry, indukční a profilové, elektroměry pro maloodběr a velkoodběr. Zajišťujeme kompletní systémy dálkových odečtů Mbus, radiový odečet.
  http://www.itron.cz

 25. Kistler, s.r.o., Praha-Braník

  Dodavatel senzorů a elektroniky pro měření tlaku, síly, kroutícího momentu a vibrací.
  http://www.kistler.cz

 26. KSR Praha, s.r.o., Praha-Záběhlice

  Prodej i servis hladinoměrů a měřící techniky. Poskytování inženýrské i poradenské činnosti.
  http://www.ksrpraha.cz

 27. LAO průmyslové systémy, s.r.o., Praha-Modřany

  Nabízíme lasery, optiku, měřící přístroje a detektory jak pro průmysl tak pro vědu a výzkum. Konkrétně laserové systémy pro svařování, řezání a pálení kovů i nekovů, vrtání a kalení laserem, vědecké lasery všech typů, optické prvky, kamery, optolektroniku a optomechaniku. Dále v nabídce - měření a analýza povrchů, vrstev a barev, spektroskopie, elipsometry, interferometry, profiloměry, nanoindentace, světelné zdroje, monochromátory, spektrometry, nanotechnologie, fotovoltaika, RTG tomografie aj.
  http://www.lao.cz

 28. LAVET, s.r.o., Praha-Hodkovičky

  Vyrábíme a dodáváme speciální elektroniku i ruční laserové měřiče ke zjišťování rychlosti vozidel.
  http://www.lavet.cz

 29. Logitron, Praha-Stodůlky

  Prodáváme měřicí a regulační techniku zn. Dixell, Euroster, Siemens, Tecnologic, Ebro, Carel. Nabízíme digitální termostaty, regulátory teploty, tlaku, vlhkosti, sondy, čidla. Měření a regulace pro TZB, topení, chlazení. Monitoring teplot.
  http://www.logitron.cz

 30. Mettler - Toledo, s.r.o., Praha-Strašnice

  Nabízíme laboratorní váhy, analytické a přesné váhy, průmyslové váhy, počítací váhy, stolní, podlahové a paletové váhy, váhové moduly, snímače hmotnosti, závaží, váhy do obchodů, kontrolní váhy, detektory kovů, rentgenové systémy. Dále pipety, přístroje pro měření pH, vodivosti, rozpuštěného kyslíku, zákalu. Elektrody, titrátory, hustoměry, refraktometry, termickou analýzu. Zpracování aplikačního software. Akreditovaná kalibrace vah, servis a poradenství. Kalibrační laboratoř pro pipety.
  http://cs.mt.com/home

 31. Miroslav Šturma, Praha-Záběhlice

  Výroba větrných elektráren s výkonem do 22 KW.

 32. NOVI, spol. s r.o., Praha-Vinohrady

  Výroba a prodej meteorologických měřících přístrojů.
  http://www.novi.cz

 33. Petr Blažanin, Praha-Hlubočepy

  Dodávky a montáže slaboproudé a silnoproudé měřící a regulační elektrotechniky, strukturované kabeláže.
  http://www.wind-mar.cz

 34. PREměření, a.s., Praha-Holešovice

  Zajišťujeme pro Skupinu PRE činnosti v oblasti měření a odečtů elektrické energie. Pro zákazníky mimo Skupinu PRE zajištujeme služby, prodej měřicí techniky, metrologické služby a odečty energií. Člen Skupiny PRE.
  http://www.premereni.cz

 35. PROBIN s. r. o., Praha-Strašnice

  Naše bezpečnostní firma zajišťuje prodej a poradenství v oblasti ochrany proti odposlechu, prohlídky kanceláří a prevenci proti odposlechu. Současně poskytujeme i permanentní ochranu. Nabízíme bezpečné volání - prodáváme šifrované telefony.
  http://www.probin.cz

 36. REMAX CZ, s.r.o., Praha-Žižkov

  Prodejce měřicí a regulační techniky. Dodáváme termostaty, manostaty, regulátory, snímače teploty Pt100, Ni1000, tlaku, zdroje, čidla vlhkosti, detektory plynu, solenoidové ventily, servopohony, protimrazové ochrany, poruchové signalizace, měniče.
  http://www.remaxcz.com

 37. SafeCom, spol. s r.o., Praha-Nusle

  Dodávky a montáže systémů proti odposlechu, skrytých kamer, ucelených CCTV, vyhledávání odposlechů, prodej detektorů GSM mob.tel., rušiček GSM telefonů a diktafonů, systémů GPS. Systémy na ochranu svědka, na ovládání magnet. zámků a spec.elektronika.
  http://www.safecom.cz

 38. SBsys, s.r.o., Praha-Vršovice

  Oficiální distributor firmy Saia-Burgess Controls, švýcarského výrobce průmyslové elektroniky a programovatelných řídicích systémů.
  http://www.sbsys.cz

 39. Silvi Nova CS, a.s., Praha-Vinohrady

  Prodej ručních měřicích přístrojů a pomůcek pro použití v lesnictví, přírodovědném výzkumu a ochraně přírody.
  http://www.silvinova.cz

 40. SPECION, s.r.o., Praha-Krč

  Distribuce přístrojů pro zkušebnictví a vědecké účely (spektroskopie, mikroskopie, CTS komory, granulometry, spektrofluorometrie, termální analýza).
  http://www.specion.biz

 41. Spectris Praha spol. s r.o., Praha-Malešice

  Návrhy, dodávky a instalace systémů pro měření hluku a vibrací - snímače, zvukoměry a analyzátory. Dodávky a servis vibračních systémů LDS.
  http://www.spectris.cz

 42. STARMANS electronics, s.r.o., Praha-Libeň

  Výrobce ultrazvukových systémů na detekci vad v materiálech s vlastním vývojem. Dodavatel elektronických součástek.
  http://www.starmans.net

 43. SUM, s.r.o., Praha-Strašnice

  Zajistíme dodávku, montáž, údržbu, elektrorevizi a havarijní servis dieselagregátů, UPS a DC zdrojů včetně AKU baterií a zařízení VN a NN. Provádíme kontrolu a údržbu ocelových konstrukcí stožárů.
  http://www.sumenergo.cz

 44. Svět přístrojů, Levice

  Internetový obchod, kde naleznete nepřeberné množství přístrojů jako jsou např. kapesní digitální váhy, refraktometry a hustoměry, teploměry a další měřící přístroje.
  http://www.svetpristroju.cz

 45. TECHSYS - HW a SW, a.s., Praha-Karlín

  Dodávky dispečerské řídicí techniky, monitorovacích systémů pro sběr dat, elemetrických komunikačních uzlů a specializovaných serverů.
  http://www.techsys.cz

 46. TOPMES, měřící stroje, v.o.s., Praha-Záběhlice

  Prodej a servis měřících strojů, kalibrace, softwaru.
  http://www.topmes.cz

 47. Umbrella Security, s.r.o., Praha-Nové Město

  Provozujeme e-shopy zaměřující se na odposlech mobilního telefonu a na špionážní skryté kamery v peru, v hodinkách, v knoflíku, atd. Dále prodáváme GSM štěnice, bezdrátové kamery, záznamníky zvuku, odposlech počítače, sledování vozidel a další.
  http://www.odposlechmobilu.cz

 48. WTW, měřící a analytická technika, s.r.o., Praha-Dolní Chabry

  Dodávky přístrojů a systémů pro monitoring a stanovení kvality všech druhů vod.
  http://www.wtwcz.com

 49. Zbyněk Dokoupil, Praha-Smíchov

  Nabídka služeb v oblasti telemetrie, měření a řízení.
  http://www.donig.cz

TOPlist