Prodej kovového nábytku

AB Kontakt.cz » Dům, byt a zahrada » Prodej bytového nábytku » Prodej kovového nábytku

 

 1. SMIPE kovový nábytek, s.r.o., Břeclav

  Prodej víceúčelového kovového nábytku.
  http://www.smipe.eu

 2. Miloš Hukal, Lysá nad Labem

  Prodej, doprava, montáž a servis kovového, kancelářského a dílenského nábytku, kartoték, šatních skříní, výkresových a dílenských skříní a stolů.
  http://www.hukal.cz

 3. Kesol, s.r.o., České Budějovice 6

  Prodej kovového nábytku se zaměřením na vybavení dílen.
  http://www.kesol.cz

 4. František Tomeš, Krupka

  Výroba nábytku, stavba a montáž pletivových, plastových a dřevěných plotů, prodej plastových součástí. Nabídka obložení domů.

 5. AKC konstrukce, s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm

  Prodej vybavení pro zdravotnická zařízení, elektrotechnický průmysl, stavební výrobu a gastronomii.
  http://www.akckonstrukce.cz

 6. Alfa 3, Luže

  Vyrábíme kvalitní kovový nábytek s vysokou odolností a moderním designem pro šatny, sklady, archivy, kanceláře, školy, zdravotnictví a výrobní provozy. Nabízíme šatní skříně s dvouplášťovými dveřmi, předlavičky, lavice, nástavce na šatní skříňky, skříně na lyže, univerzální skladové a archivní skříně s plnými i prosklenými dveřmi, kartotéky, lístkovnice, skříně s uzamykatelné boxy, lékárničky a další. Zaručujeme rychlost, kvalitu a solidní jednání.
  http://www.kovovy-nabytek-alfa3.cz

 7. JAST-CZ, Napajedla

  Nabízíme kovový nábytek pro vybavení skladů, kanceláří, zdravotnických a školních zařízení, archivů a šaten: kartotéky, lístkovnice, výkresové skříně, archivační skříně, spisové, registrační skříně, trezory, plechové šatní skříně, lavičky do šaten. Dodáme dílenský nábytek: pracovní dílenské stoly a ponky, dílenské skříně, policové a zásuvkové kontejnery na nářadí, skladové regály a kancelářský a sedací nábytek: křesla, židle, jídelní stoly, konferenční stolky. Vlastní doprava zdarma.
  http://www.jastcz.cz

 8. KOVOARTIKL CZ, s.r.o., Kuřim

  Prodáváme kovový nábytek jako jsou skříně, pracovní stoly, kartotéky, ponky, trezory, židle, regály, lavice a šatní skříně. Dodáme Vám také pojízdné kontejnery, jídelní stoly, výkresové skříně, otočné stojany pro pořadače a lékárničky.
  http://www.kovoartikl.cz

 9. Dílenský nábytek - PRIN, s.r.o., Otrokovice

  Dodáváme pracovní kovový dílenský nábytek profesionální kvality. Dílenské kovové skříně lze vybavit policemi i zásuvkami. Dílenské vybavení rozšiřují: kovové skříně na nářadí a nástroje, kovové zásuvkové skříně, šatní skříně, kovové skříně pro počítač i skříně na oleje. Dílenské pracovní stoly jsou s dřevěnou deskou, celokovové, modulární a pojízdné stoly. Dílenské kovové skříně a dílenské pracovní stoly doplňují plastové boxy na nástroje, plastové bedny, zásobníky, policové a paletové regály.
  http://www.prin.cz

 10. Kovona, a.s., Lysá nad Labem

  Výroba a prodej kovového, kancelářského a dílenského nábytku, kartoték, šatních skříní, výkresových a dílenských skříní, stolů, regálů a trezorů.
  http://www.kovona.com

 11. METALKAS s.r. o., Šenov

  Vyrábíme a prodáváme kovový a dílenský nábytek, policové regály, trezory, žebříky, panely k zavěšení nářadí, rudle a vozíky. Dále nabízíme skříně do kanceláří, kartotéky, pokladničky, kovové šatní skříně a poštovní schránky.
  http://www.metalkas.cz

TOPlist