Prodej vybavení zdravotnických zařízení

AB Kontakt.cz » Zdravotnictví » Zdravotnické zboží a léčiva » Prodej vybavení zdravotnických zařízení

 

 1. BFI Praha, s.r.o., Praha-Záběhlice

  Dodáváme zkušební přístroje ke kontrole zemin, asfaltu, cementu, betonu a stavebních hmot. Komplexní vybavení laboratoře, pojízdné i kontejnerové laboratoře. Dodáváme přístroje firmy TROXLER Elektronics, zajišťujeme servis, kalibraci i opravy.
  http://www.bfi.cz

 2. BMT Medical Technology s.r.o., Brno-Zábrdovice

  Výzkum, vývoj, výroba, prodej zdravotnické a laboratorní techniky vč. servisu. Obchodní a poradenská činnost. Nabízíme laboratorní sušárny, inkubátory, sterilizátory, dezinfekční prostředky, sterilizační indikátory, nerezový nábytek, tlakové komory.
  http://www.bmt.cz

 3. Sarstedt, Praha-Horní Počernice

  Dovozce a distributor zdravotnického materiálu pro laboratoře a transfuzní stanice k bezpečnému odběru krve a moči. Dodáváme močové vaky, laboratorní materiál, materiál pro kultivaci buněk, prostředky pro transport a ohřev transfuzních přípravků.
  http://www.sarstedt.com

 4. MediCom, a.s. Praha, Praha-Chodov

  Nabízíme lasery pro průmysl a medicínu, laserové automatizované sys. pro značení, gravírování, řezání, sváření a prům. aplikace. Zakázkový laserový popis a gravírování. Děláme lékařské lasery, přístroje pro estetickou medicínu, rázová vlna, biolampa.
  http://www.medicom.cz

 5. Trystom, spol. s r.o., Olomouc-Klášterní Hradisko

  Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme přístrojovou, laboratorní a zdravotnickou techniku nejen pro zubní laboratoře. Provádíme vývoj a výrobu prototypu a malosériovou výrobu přístrojové, laboratorní a zdravotnické techniky na zakázku. Obrábíme kovy a plasty.
  http://www.trystom.cz

 6. DENT UNIT, s.r.o., Hradec Králové-Březhrad

  Dovoz, prodej, instalace a servis vybavení stomatologických ordinací. Prodej kompresorů JUN-Air, Ekom, Cattani a MGf. Nabízíme stomatologické soupravy A-dec a příslušenství, koncovky W&H, rentgenovou a digitální techniku VATECH, nábytek.
  http://www.dentunit.cz

 7. Jan Píbal - JP SERVIS, Štěkeň

  Zaměřujeme se na individuální úpravy automobilů pro osoby tělesně postižené. Provádíme montáže ručních ovládání, automatických spojek, otočných sedaček, posuvných dveří, nájezdových ramp, plošin, přesedacích zařízení a kotvení vozíku.
  http://www.jpservis.eu

 8. DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o., Libochovice

  Provádíme ohýbání drátu průměr 3-12 mm na CNC-3D ohýbačce. Nabízíme drátěné výrobky pro automobilový průmysl. Drátěná síta, sterilizační, skladové, infuzní koše, pletiva do nemocničních lůžek. Prodejní stojany na CD, DVD a video. Zakázková výroba.
  http://www.dratprogram.cz

 9. Medica, spol. s. r o., Brno-Černovice

  Prodáváme lékařské nástroje a spotřební zdravotnický materiál.
  http://www.medica-brno.com

 10. ALBA - METAL, spol. s r.o., Břeclav-Ladná

  Vyrábíme ocelové obloukové haly OHT, obloukové haly s rovnými boky, opláštěné technikou textilií nebo pevnou krytinou. Určené pro skladování, zastřešení tenisových kurtů, jízdáren apod. Certifikát ISO 9002 a certifikát pro výrobu OK samozřejmostí. Vyrobíme také jednoduché a prostorové drátěné výztuže, svařované rámy a závěsné systémy pro lakovny. Pro zdravotnická zařízení dodáváme nemocniční lůžka, operační stoly, lehátka, noční stolky, židle a vozíky.
  http://www.alba.cz

 11. BAS Rudice spol. s r.o. , Blansko

  Dodáváme spektrometry a analyzátory pro měření chemického složení materiálů - laboratorní, mobilní (jiskrové OES, ICP, ED-XRF a RTG) a ruční rentgenové analyzátory pro prvkovou analýzu kovů, slitin, třídění, pozitivní materiálové identifikace (PMI, QC, QA), analýzy těžkých kovů v půdách, zeminách, životním prostředí, RoHS (EU 2002/95/ES). Dále dodáváme spalovací analyzátory pro přesné stanovení CS/ONH, spektrometry pro řízení výroby sléváren, hutí, analyzátory rtuti (Hg) a specifických povrchů.
  http://www.bas.cz

 12. LAB MARK a.s., Praha-Ruzyně

  Zaměřujme se na oblast klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie. Nabízíme IVD, ELISA, kontroly SERO, homocystein, CRP, IgA, IgG, HDL, Syphillis, PSA. Dále analyzátory glukózy, pipety, centrifugy(Gilson, Eppendorf). Přístrojové vybavení.
  http://www.labmark.cz

 13. All Dent, s.r.o. , Praha-Strašnice

  Prodej vybavení stomatologických ordinací na klíč.
  http://www.alldent.cz

 14. RNDr. Zdeněk Martinásek, Otnice

  Svítidla a osvětlení. Vyrábíme světla, lampy, kuchyňské, bodové a diodové osvětlení, průmyslová svítidla, osvětlení strojů, osvětlení pro šicí stroje, lampy k nemocničním lůžkům, stolní pracovní lampy, svítidla pro obráběcí stroje, lampy na notové pulty, svítící čepice, čelovky, ohebné husí krky, trubky flexibilní, halogenová světla, halogenové a nábytkové lampy. Provádíme zakázkovou výrobu dle návrhu zákazníka. Pracujeme rychle a se zárukou.
  http://www.martinasek.cz

TOPlist