Projektové práce

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Projektové práce

 

 1. Provyko s.r.o., Brno

  Projektové práce v oblasti energetiky a kotlů. Ekologická řešení tepláren a elektráren.
  http://www.provyko.cz

 2. TI Centrum, a.s., Plzeň-Východní Předměstí

  Navrhujeme systémová řešení v průmyslu, energetice a ekologii. Pro podniky řešíme problémy v oblastech odsíření, odstruskování, ekologických otázek, dopravy materiálu a další. Projektová a inženýrská činnost v oblasti vodního hospodářství.
  http://www.ticplzen.cz

 3. Energetická agentura, s.r.o., Praha-Radotín

  Nabízíme kompletní projekty pozemních staveb bytového i občanského charakteru. Projektujeme nízkoenergetické a pasivní domy. Zpracováváme energetické audity, průkazy ENB, architekturu, stavební část, TZB, vytápění, hlukové a osvětlovací studie.
  http://www.energetickaagentura.eu

 4. Ing. Jan Matějka , Karlovy Vary-Stará Role

  Nabídka vypracování projektů pozemkových úprav, revitalizace vodních ploch, budování komunikací a dalších územních zásahů.
  http://www.naturprojekt.cz

 5. VOLTCOM, spol. s r.o. , Praha-Střešovice

  Trafostanice, výstavba transformačních stanic, rozpínacích stanic, sítí VN a NN na klíč, elektromontáže, opravy při poruchách, inženýrská, revizní a stavební činnost. Projektujeme energetická zařízení, sítě VN, NN, provádíme stavby na klíč.
  http://www.voltcom.cz

 6. TOMBAK s.r.o., Jihlava

  Nabízíme montáž, údržbu a opravy elektrického zařízení. Revize VN a NN, včetně rozvodů ve výbušném prostředí. Poruchová služba v rámci regionu. Zajistíme projektovou dokumentaci, poradenskou činnost a vypracujeme cenové návrhy. Alianční partner E.on.
  http://www.tombak-elektro.cz/about.html

 7. ATPS s.r.o., Praha-Zličín

  Předmětem činnosti firmy je projektová a inženýrská činnost ve výstavbě a rekonstrukcí objektů pozemních staveb, především objektů bytové a občanské výstavby, rodinných domů, památkově chráněných objektů i objektů průmyslových. Součástí činnosti je i výkon autorského dozoru při realizaci staveb.
  http://www.atps.cz

TOPlist