Půjčovny

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Půjčovny

 

 1. Půjčovna lešení ELPA UL, s. r. o., Ústí nad Labem

  Půjčovna lešení s tradicí. Již více než 20 let nabízíme pronájem fasádního a pojízdného lešení, shozů na suť, stropního bednění či mobilního oplocení. Nově lze veškerý sortiment zakoupit také online. Veškerý nabízený sortiment je vysoce kvalitní a s dlouhou životností - a to nejsou pouhé sliby!
  http://www.elpa.cz

 2. Půjčovna nářadí Plzeň, Štěnovický Borek

  Půjčujeme ruční elektrické nářadí, dřevoobráběcí stroje, nářadí a stroje pro zušlechťování zahrady, bytu nebo domu, nebo prostě věci, které člověk čas od času potřebuje. (pila, bruska, vrtačka, šroubovák, rozbrušovačka, řetězové pily, hoblovka, pásová pila, cirkulárka, křovinořezy, sekačky)
  http://www.pujcovna-naradi-plzen.cz

 3. Richard Ladislav, Ústí nad Labem

  Půjčovna a pronájem párty stanů, podlah, pivních setů, stolů, židlí, vytápění, osvětlení a ozvučení. Catering. Realizace firemních, sportovních a kulturních akcí, výstavy, veletrhy, svatby a módní přehlídky. Prodej párty stanů š.8 - 50m, AL stanových konstrukčních profilů a PVC lakovaných textilií.
  http://www.a-rl.cz

 4. Jan Polata, Milevsko

  Výroba a montáž ocelových konstrukcí, kouřovodů, hadicových filtrů a elektrofiltrů. Pronájem, doprava a stavba věžových jeřábů a pronájem mobilních jeřábů.
  http://www.polata.cz

 5. INGRO-Machine s.r.o., Řevnice

  Prodej, půjčovna a servis svařovací techniky Telwin. Invertory, trafosvářečky MMA, MIG-MAG, TIG, plazmové řezačky, bodové svářečky, svařovací dráty, elektrody, brusivo. Nabíječky autobaterií, startovací zařízení. Auto zvedáky, ruční nářadí UNIOR.
  http://www.ingro-machine.cz

 6. CRANESERVICE BRNO, s.r.o., Brno-Přízřenice

  Montáže, opravy a servis stavebních jeřábů a výtahů, zajištění dodávky zdvihacích prostředků na stavbu, poradenská služba, zprostředkování prodeje zvedacích zařízení. Další naše služby jsou projekty a montáže jeřábových drah, poradenská služba, elektrorevize a revizní zkoušky nebo školení.
  http://www.craneservice.cz

 7. Versura s.r.o., Kralupy nad Vltavou

  Pronájem a prodej stavebních strojů, hutnící techniky Weber MT, ručního nářadí DeWALT. Výhradní zastoupení firmy Darda GmbH - prodej, půjčovna a servis hydraulických klínů a demoličních nůžek. Prodej a pronájem mobilních třídičů Traserscreen DB100.
  http://www.pujcovnystroju.cz

 8. Mechanik, spol. s r.o., Praha-Kyje

  Jsme maloobchod/velkoobchod, půjčovna a servis stavebních strojů - topidel, odvlhčovačů a klimatizací MASTER/ DESA, stavebních míchaček LESCHA, elektrocentrál, generátorů a svářeček HONDA, GESAN, WAY A EUROPOWER. Dále půjčovna vibrační techniky PERLES a ENAR - jehly a měniče, elektronářadí PERLES, řezačky, pily a lámačky na dlažbu RUBI, stavební vrátky a výtahy CAMAC, pily SIMA. Půjčujeme řezače spár, brusné a frézovací stroje, pily, bourací a vrtací kladiva, svářečky, průmyslové vysavače.
  http://www.mechanik.cz

 9. TERRAMET, spol. s r.o., Čestlice

  Společnost prodává, servisuje a půjčuje stavební stroje JCB - rýpadla, nakladače, minirýpadla, teleskopické manipulátory a rýpadlonakladače. Gradery NOBAS, kompresory KAESER, elektrocentrály JCB a ENDRESS, válce Vibromax a vysokozdvižné vozíky JUMBO.
  http://www.terramet.cz

 10. LEHMANN TECHNIK ČR, spol. s r.o., Praha-Sedlec

  Nabízíme hliníkové lešení, hydraulické pracovní plošiny, závěsné lávky a schodišťové roboty - pianoplan.
  http://www.flexweb.cz/lehman

 11. HVH system s.r.o., Jičín-Valdické Předměstí

  Pronájem výpočetní techniky pro malé a střední firmy nebo školská zařízení.
  http://www.pronajemit.cz

 12. Ing. Pavel Matoušek, DiS., Praha-Dejvice

  Půjčování a pronájem video/data projektorů, LCD/DLP projektorů, diaprojektorů, pláten. Zajištění prezentací.
  http://www.nejlevnejsiprojektory.cz

 13. Petr Švarc , Točník

  Specializovaná prodejna pro lyžaře, snowboarďáky a běžkaře. Moderni ski + snow servis Wintersteiger. Půjčovna lyží, snowboardů, běžek a doplňků + test centrum Blizzard. Možnost zapůjčení vybavení na celou sezonu. Ski bazar, e-shop.
  http://www.skisvarc.cz

 14. REVER , Valašské Klobouky

  Půjčovna nářadí Milwaukee, Kango, HILTI, stavební mechanizace WACKER, BOMAG a Dynapac, zahradní a diamantové techniky. Jsme autorizovaný servis v CR znacky Milwaukee, Kango a AEG. Provádíme pozáruční servis značky Narex, Bosch, Hilti.
  http://www.rever.cz

 15. BOHEMIA GAMES, spol. s r.o., Plzeň-Východní Předměstí

  Zajišťujeme provoz výherních automatů.
  http://www.bohemiagames.cz

 16. EVROFIN Int. spol. s r.o., Ústí nad Labem-centrum

  Prodej, servis a pronájem poštovních strojů Neopost, frankovacích, výplatních, obálkovacích a skartovacích strojů, tiskáren adres, otevíračů dopisů.
  http://www.evrofin.cz

 17. RENTS s.r.o., Neratovice

  Výroba, prodej, pronájem, stavba a servis stanů značky FAM - týpí, jurty, (pro celoroční obývání), historické stany, plachty, podsady, šapito, obloukové šapito, velkoprostorové stany, prodejní stánky. Výroba a prodej dřevěných konstrukcí, tyčí, doplňků a podlah ke stanům. Pronájem párty stany, nafukovací skákadla a jiné atrakce, pódia, osvětlení, ozvučení, vytápění, stylové a filmové dekorace, catering. Využití na open air festivaly, společenské oslavy, sezónní trhy, firemní setkání, svatby.
  http://www.rents.cz

 18. Sdružení Mýval , Býšť

  Nabízíme Vám vysokotlaké čističe, vysavače, podlahové mycí stroje, úklidové vozíky, ruční úklidovou techniku na podlahy a okna, čisticí prostředky. aj. Provádíme záruční i pozáruční servis. Půjčujeme vysokotlaké čističe, vysavače a podlahové stroje.
  http://www.myval.cz

 19. MgA. Miron Šmidák , Jeneč

  Nabídka krátkodobého i dlouhodobého zapůjčení běžných hudebních nástrojů.
  http://www.hudebka.cz

 20. COGENT s.r.o., Kolín-Sendražice

  Provoz a pronájem zábavní techniky.
  http://www.cogent-group.cz

 21. SICO - PRACOVNÍ PLOŠINY, spol. s r.o. , Jenštejn

  Pronájem pracovních plošin nůžkových (dosah až 18 m), kloubovo-teleskopických (dosah až 43 m), přívěsných (dosah až 30 m), automobilových (dosah až 45 m). Pronájem manipulátorů (dosah až 17 m, nosnost až 4,2 t). Pohon aku, diesel. Dispečink non-stop.
  http://www.sico.cz

 22. ATL Obchodní, s.r.o. , Vrchlabí

  Půjčování DVD titulů.
  http://atlelektro.extaweb.cz

 23. KAMILA , Plasy

  Zajišťujeme svatby na klíč. Půjčujeme svatební šaty, pánské obleky a doplňky. Bižuterie, boty, ozdoby na auto, šaty pro družičky i chlapce, květiny, prsteny, fotograf, oznámení. Individuální přístup, doplňky zdarma. Provádíme bezplatné úpravy šatů.
  http://www.kamilaorbi.cz

 24. Hana Hembalová , Hradec Králové

  Provozujeme půjčovnu a zabýváme se prodejem outdoorového vybavení pro děti. Nabízíme vozíky za kolo či krosny na nošení dětí.
  http://www.pinelopa.cz

 25. AGROLAND, společnost s ručením omezeným , Štěpánkovice

  Nabídka sklizně zemědělských plodin s možností přímého plnění do odvozních prostředků. Provedení vyorávky a uložení cukrové řepy.
  http://www.agrolandsro.cz

 26. Linealis s. r. o., Čeperka

  Prodej a pronájem ateliérového vybavení.
  http://www.walimex.cz

 27. ProfiPro, Brno-Žabovřesky

  Specialista na stěhování strojů a zařízení do 1000 tun. Demontáže a montáže. Stěhujeme nadměrné náklady, lisy, stroje, veškerá technologická zařízení atd. Dále stěhujeme sochy, trezory, klavíry. Pronájem a práce vysokozdvižnými vozíky do váhy 16 tun.
  http://www.profipro.cz/kontakt.html

TOPlist