Reality

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Reality

 

 1. Správa bytů v Praze, Praha 4

  Správa bytů Praha - široká nabídka servisních služeb pro Váš dům nebo byt. Poskytujeme služby např. hodinový manžel a nájemný údržbář. Technická správa budov, údržba domů, bytů. Úklid. Máme dlouhodobé zkušenosti, rychlé jednání a loajální zaměstnance.
  http://www.servisnemovitosti.cz/

 2. EUFINANCE, s.r.o., Kralupy nad Vltavou-Lobeček

  Realitní kancelář se specializací na Kralupsko zprostředkuje: prodej a pronájem nemovitostí: byty, domy, pozemky, chalupy, kancelářské prostory, stavby domů na klíč, aj. Vyřídíme hypotéky na klíč, právní servis, finanční služby Fincentrum, a.s.
  http://www.eufinance.cz

 3. GENERAL ESTATE profesionální služby od r. 1999, Praha 6 - Břevnov

  Realitní kancelář v Praze, poskytuje služby v oblasti prodeje bytů, domů, pozemků, komerčních prostor, dále služby developerům a hypoteční poradenství, již od roku 1999. GENERAL ESTATE je sdružení profesionálních realitních makléřů. Umožňuje realitním makléřům ponechat si svobodu podnikání a přitom čerpat výhody společné obchodní značky. Pro GENERAL ESTATE pracují jenom makléři s praxí a perfektní znalostí realitního trhu.
  http://www.general.cz/

 4. Realitní společnost kupo-reality, Kolín 3

  Naše společnost se zaměřuje na zprostředkovatelskou činnost v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí, zároveň poskytujeme i rozsáhlé právní a finanční poradenství v oblasti realit.
  http://www.kupo-reality.cz

 5. RK Hanák, Brno

  Realitní kancelář pro komplexní zprostředkování Vaší reality pro Brno a okolí. Prodáme či zprostředkujeme koupi nebo pronájem pro Váš byt, rodinný dům, komerční objekt a pozemek. Zajistíme právní servis a finance.
  http://www.rkhanak.cz

 6. Medito-reality – prodej a pronájem, Praha 4

  Medito-reality je dynamicky se rozvíjející tým realitních poradců s několikaletou praxí v oboru. Zařizuje zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu bytů, domů, pozemků, komerčních objektů, chat, chalup, garáží a dalších malých objektů.
  http://www.medito-reality.cz/

 7. Realitní centrum ROLYS s.r.o., Praha 3 - Vinohrady

  Realitní kancelář s komplexními službami. Nabízíme k prodeji reality - byty, domy, pozemky ve Středočeském kraji. Realitní kancelář s velkou nabídkou nemovitostí k prodeji i pronájmu.
  http://www.rolys.cz

 8. V.R.A.T.J.A., a.s., Praha 8

  Zprostředkujem nákup, prodej a pronájem nemovitostí - domy, apartmány, byty, vily - ve Španělsku, pobřeží Costa brava, v lyžařských střediscích - Pyreneje, Principat ď Andorra, v Praze.
  http://www.vratja.com

 9. Orange Construction s.r.o., Praha-Nové Město

  Nabízíme nemovitosti k prodeji i pronájmu po celé ČR od původních vlastníků tak i novostavby. Kompletní služby spojené s převodem nemovitostí, právní a finanční servis prostřednictvím vlastního oddělení. Provádíme také přímé odkupy nemovitostí.
  http://www.orangeconstruction.cz

 10. Stavební bytové družstvo Praha 8, Praha-Kobylisy

  Provádíme a zabezpečujeme komplexní správu, údržbu, opravy a revize bytových domů i nebytových prostor. V rámci správy provádíme ekonomické, technické i organizačně právní poradenství zdarma. Poskytujeme služby v rámci privatizace nemovitostí.
  http://www.sbd8.cz

 11. ADA Group s.r.o., Praha-Žižkov

  Poskytování pronájmu vlastních kanceláří.
  http://www.adagroup.cz

 12. VAS, v.o.s., Praha-Hlubočepy

  Zajišťujeme komplexní rekonstrukce historických památek a památkově chráněných budov a interiérů, restaurátorské práce všech oborů a specializací, odborné expertízy. Dále provádíme správu a údržbu objektů.
  http://www.vas-vos.cz

 13. ABAS IPS Management s.r.o., Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha-Holešovice

  Nabídka komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha, detektivní služby, pořadatelské služby a osobní ochrana osob. Systémy EPS a EZS, PCO, převozy cenin, úklidové služby a facility management. Poradenství v oblasti bezpečnosti.
  http://www.abasco.cz

 14. IMPACT-CORTI s. r. o. , Praha-Holešovice

  Poskytujeme komplexní zázemí pro investice v oblasti nemovitostí. Hlavním pilířem činnosti je profesionální správa nemovitostí s doplňkovými službami jako vedení účetnictví, finanční služby, prodej, pronájem a poradenská činnost.
  http://www.impact-corti.cz

TOPlist