Řemesla

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Řemesla

 

 1. Kuchyně Brno, Brno

  Pro koncové zákazníky i firmy vyrábíme kvalitní a poctivé kuchyně, kancelářský a koupelnový nábytek. Rovněž vybavujeme gastro provozy, velkokuchyňská zařízení a obchody. Zakázková výroba nábytku, kuchyně Brno, kuchyně na míru Brno, kvalitní kuchyně Brno, kuchyně pro každého Brno
  http://http://www.kuchynebrno.cz/

 2. Domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace, Děčín VI

  Nabízíme vám domovní, bytovou a průmyslovou elektroinstalaci, projekty elektroinstalace, výpočty osvětlení, výrobu rozváděčů, revizi elektroinstalace, silnoproudou a slaboproudou elektroinstalaci, inteligentní systém řízení budov KNX, Loxone.
  http://www.elektro3b.cz

 3. Malíři pokojů Praha, Praha 10 Uhřiněves

  Malujeme veškeré malířské práce malé i velké zakázky pro celou Prahu. Vše provádějí odborní malíři s výučním listem.Používáme kvalitní a odzkoušené materiály. Doprava a vypracování nabídky provádíme zdarma.
  http://www.malirpokojupraha.cz/

 4. Elektroinstalace, osvětlení, vytápění, kamerové a zabezpečovací systémy, Praha 4

  Elektroinstalace a elektromontáže, zabezpečovací systémy, kamery a kamerové systémy, datové sítě LAN i WiFi, domovní telefony, anténní rozvody. Výroba a montáž LED osvětlení na míru, instalace domovních i průmyslových svítidel. Elektrické podlahové vytápění, akumulační kamna i přímotopy.
  http://elefi.cz

 5. Střechy příbramsko - Gabriel Stanislav - Střechy, krovy, pergoly, Milín

  Kompletní dodávky střech a krovů všech druhů střech, rekonstrukce krovů, dodávky materiálu. Rekonstruujeme střechy, pergoly a krovy. Realizujeme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.
  http://www.strechy-pribramsko.cz

 6. Tesařství Příbram - Vlasák & Andraši - Střechy, krovy, schody, pergoly, Příbram

  Kompletní dodávky krovů všech druhů střech, rekonstrukce krovů, dodávky materiálu. Opravujeme stavíme balkóny, schodiště, pergoly a různé zahradní dřevostavby. Dodáváme dřevostavby na klíč. Realizujeme také pokrývačské a klempířské práce.
  http://tesarstvi-pribram.eu

 7. BoudyPro.cz, Mladá Boleslav

  Český výrobce a dodavatel: boudy po psy a kočky, kotce, kurníky, králikárny, zahradní domky, chaty, sauny, dětské domky, pergoly, zahradní nábytek, dřevěné květináče, ploty (plotovky), výroba z masivu
  http://www.boudypro.cz

 8. Stěhování Teplice, Lahošť

  Naše firma se zabývá stěhováním a autodopravou pro Teplice, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice. Naši stěhováci také nabízejí vyklízení bytů, domů, zahrad a kanceláří, demontáž, montáž a zabalení nábytku. Stěhování provádíme dodávkovými vozy a po případě nákladním autem.
  http://www.teplice-stehovani.cz/

 9. DAMING s.r.o., Hrušovany u Brna

  Kominictví, revize komínů, kontroly a čištění komínů, návrhy a výpočty komínů, opravy a sanace komínů, vložkování.
  http://www.daming.cz

 10. Koupelnové studio – návrhy a rekonstrukce koupelen, Vrchlabí

  Koupelnové studio Stavebně-obchodní centrum, s.r.o. nabízí rekonstrukce koupelen, koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen nabízí naše koupelnové studio již od roku 1999. Naše koupelnové studio nabízí návrhy kouplen, ale i rekonstrukce koupelen na míru.
  http://www.koupelny-vrchlabi.cz/

 11. Rekonstrukce bytových jader, Plzeň 6-Litice

  Firma zabývající se rekonstrukcí bytových jader a koupelen, výstavbou jádra, inženýrské práce jako je topení, voda, plyn, elektřina, televizní a satelitní antény, internet, dále pak opravy, výměny a zhotovení podlah, plastových oken, výstavba krovů a střech, ...
  http://www.rekonstrukce-jadra-plzen.cz

 12. R & M - Zámečníctví, Umělecké kovářství, Plzeň

  Společnost zabývající se oborem zámečnictví, kovářství a kovovýroba. Nabízíme komplexní řešení Vašeho exteriéru i interiéru. Vyrábíme brány, oplocení, zábradlí, mříže, přístřešky, altány, terasy, kovaný nábytek, postele a různé doplňky.
  http://www.plzen-kovar.cz

 13. instalatérství, Chlumec nad Cidlinou

  Prodej instalatérského materiálu Instalatérské práce
  http://

 14. Kamenictví- doplňky hřbitovní architektury, sazenice rostlin, Davle

  E-shop nabízející kamenické doplňky na pomníky a náhrobní desky. Sortiment zahrnuje kovové svítilny a vázy, křížky, kříže v nerezovém provedení či odlévané - dražší luxusnější vázy, lucerny, křížky, odlévané kytice, kovová písmena, kahánky, svíčky, porcelánové fotografie, skleněné desky, rostliny do zahrady…
  http://www.webareal.cz/phercik

 15. Jakub Gajda - kanadské sruby, dřevostavby, nábytek, Frenštát pod Radhoštěm

  Stavební a tesařské práce se specializací na kanadské sruby v různém stadiu dokončení, od hrubé stavby po kompletní dřevostavby na klíč včetně interiéru, roubeného nábytku a doplňků (altány, terasy, dětská hřiště). Sehraný tým zkušených řemeslníků.
  http://www.jakubgajda.cz/

 16. Instalatér pro Plzeň, Plzeň

  Nabízíme instalatérské a topenářské práce, rozvody plynu, montáže a výměny kotlů a radiátorů, rozvody vodovodního potrubí od vodoměrných šachet až po výtokové armatury, montáže a výměny zařizovacích předmětů – umyvadla, wc, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, dopojování kuchyňských spotřebičů a praček.
  http://www.plzen-instalater.cz

 17. Anibox.cz - klece a voliéry, Kyjov

  Zabýváme se výrobou dřevěných klecí, především pokojových, ale i venkovních voliér a jiných příbytků pro Vaše domácí mazlíčky. Zaměřujeme se hlavně na drobné chovatele exotického ptactva, fretek, činčil, burunduků, zakrslých králíků a jiných hlodavců.
  http://www.anibox.cz

 18. Restaurátorské práce, restaurování, vypracování podkladů pro udělení grantů, Praha

  Jsme restaurátoři s dlouhodobou praxí v oboru restaurování malířských uměleckých děl na plátně, kovových deskách, nástěnných maleb a sgrafit, polychromovaných plastik, oltářní architektury , licence A.Specializujeme se také na umělecko-historické průzkumy a na vypracování podkladů pro využívání finančních prostředků z grantových programů určených na opravy a na restaurování hodnotných kulturních historických památek.
  http://www.granty.info

 19. Instalatéři od BJ servis Praha, Praha 9

  Firma BJ servis se specializuje na profesionální instalatérské práce v Praze a okolí. Instalatéři BJ servis nabízí také non stop havarijní služby, topenářské služby, čištění kanalizací a odpadů.
  http://www.bjservis.cz/instalaterske-prace

 20. stavitelstvi Grumann, Bohumín - 4

  V naší nabídce naleznete také rekonstrukce a opravy objektů. to se týká zateplení budov a domů vodoinstalaterské a topenářské práce sadrokartonářské prace včetně půdních vestaveb dlažby a obklady malířské a natěračské práce zednické práce pokládka plovoucích podlah pokládka vinylových podlah vylevání podlah anhydryd a nivelační hmoty bouračské prace včetně odvozu suti a spracování zemní práce thernatexové podhledy rekonstrukce bytových jader Zajišťujeme tak kompletní služby včetně dodávky a dokumentace. Stačí jen začít.
  http://www.stavitelstvigrumann.cz/

 21. Jan Mates - ELEKTRIKÁŘ, Mníšek pod Brdy

  Provádíme instalace elektrických rozvodů a podlahového topení, zapojení spotřebičů, montáž svítidel, osazení nových jističů, zásuvek a vypínačů.
  http://www.instalace-elektro.cz/

 22. PHP Elektro - elektroinstalace, Přeštice

  Naše firma pracuje v Plzeňském kraji v oblasti elektroinstalace a to pro domácnosti, firmy i instituce. Nabízíme elektroinstalační práce, montáž zabezpečovacích systémů, počítačových sítí, telefonů, TV a SAT antén, tepelných čerpadel a regulace vytápění.
  http://www.phpelektro.cz

 23. Hodinový manžel Brno, Kobeřice u Brna

  Kupujete si dům, byt či chalupu nebo jste firma? Nemáte dostatek času, pro řešení nastalých situací z důvodu pracovního výtížení či, jen proto, že si nevíte rady? Nevadí, vše vyřešíme za Vás v Brně a Jihomoravském kraji.
  http://www.vas-manzilek.cz

 24. Zahradnictví-Bednárik, Vsetín

  Nabízíme zahradnické služby. Kompletní realizazi a údržbu zahrad a jiných prostor. Další informace naleznete na našich webových stránkách.
  http://www.zahradnictvi-bednarik.cz

 25. SRPíno - hodinový manžel, Krupka

  Hodinový manžel - opraví v domácnosti, v kanceláři nebo třeba na chalupě kapající kohoutek, rozbité židle, vymaluje, vybuduje příčku, položí podlahu, ale i poseká zahradu, zryje záhon a nebo natře plot, uklidí, vymění kola u vozu, zařídí STK...
  http://www.srpino.cz

 26. Tesařství Jan Milde, Pardubice

  Provádíme veškeré tesařské práce, roubenky, sruby, krovy, altány, přístřešky, rákosové střechy, ručně tesané trámy, opravy památek, chalup...
  http://www.tesanetramy.euweb.cz

 27. Hodinový manžel Praha, Praha 10

  Hodinový manžel Praha - udržba, opravy a montáž v domácnosti a kanceláři. Příklad služeb hodinového manžela výměna zásuvek a vypínačů, oprava elektroinstalace, opravy sádrokartonů, montáž plovoucí podlahy, sestavení skříně, nastavení televize.
  http://www.hodinovy-manzel-praha.unas.cz

 28. malirstvikt.cz malířství Kravaře, Kravaře

  Nabízíme malířské natěračské písmografické sádrokartonářské služby. Malíři, natěrači, tapety, písmomalíř, štuk, barva, fasáda
  http://malirstvikt.cz

 29. Miroslav Verner, Praha-Stodůlky

  Čištění kanalizace tlakovou vodou, frézovaní Rottenberger, prohlídky TV kamerou + záznam, opravy kanalizace, instalatérské a topenářské práce havarijní služba, zmražení potrubí.
  http://www.vservis.cz

 30. Daniel Heinrich, Praha-Záběhlice

  Provádíme zakládání zahrad, výsadby, údržbu zeleně, květinových záhonů, sekání trávy a chemickou ochranu rostlin. Prořezáváme a kácíme stromy. Realizujeme jezírka, navrhujeme a sestavujeme okrasné nádoby a mísy do prostoru, provádíme úklid sněhu.
  http://www.danielheinrich.estranky.cz

TOPlist