Revize

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Revize

 

 1. BOZP Consulting - Lubomír Zámečník, Karviná-Hranice

  Provádíme školení zaměstnanců v BOZP a PO, vyhodnocování pracovních rizik, vedení dokumentace BOZP a PO, revize elektrozařízení.
  http://bozpconsulting.cz

 2. AZ - Jeřáby, s.r.o., Dubí-Pozorka

  Navrhujeme a vyrábíme jeřáby. Provádíme montáže, rekonstrukce a servis mostových a portálových jeřábů a jeřábových drah. Závěsné, uchopovací a vázací prostředky. Radiová ovládání, regulace pohonů, revize a školení. Servis výrobků STAHL. ISO 9001.
  http://www.az-jeraby.cz/central.htm

 3. Schindler CZ, a.s., Praha-Třebonice

  Jsme přední světovou firmou se sídlem ve Švýcarsku, zabývající se výrobou, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků.
  http://www.schindler-cz.cz

 4. REVAMONT s.r.o, Otovice

  Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce bytových i průmyslových rozvodů a revize do i nad 1000V v objektech tř. A, C. Fotovoltaické elektrárny a systémy - návrh, instalace, zajištění licence a připojení k síti. Fotovoltaika - vše na klíč.
  http://www.revamont.cz

 5. Elektrorevize Veterník, Ostrava

  Revize elektroinstalací.Elektro revize hromosvodů.Revize elektro nářadí, spotřebičů,svářeček.Elektrikář pro rekonstrukce a montáž elektroinstalace bytů, rod.domů,kuchyní,koupelen. Montáž přípojek nn. Elektrikář, havárie elektro Ostrava nonstop.
  http://www.elektrorevize-veternik.cz

 6. ING. MIROSLAV JUN, Kladno

  Provádíme montáže: topné systémy, plynovody, kotelny. Provádíme rozvody plynu, topení, požární vody pro domy, haly. Plynovody vnitřní, uliční, regulační stanice. Provádíme revize: plyn, jeřáby, elektro, tlakové nádoby (vyhrazená technická zařízení).
  http://www.novetopeni.cz

 7. REVIZE JEŘÁBŮ JOSEF SVOBODA , Trutnov-Střední Předměstí

  Revize jeřábů a zdvihacích zařízení. Revizní technik provede zkoušky, inspekce a zvláštní posouzení. Pořádáme základní a periodické školení jeřábníků, vazačů a obsluh pojízdných zdvihacích plošin. Systém bezpečné práce dle ČSN ISO 12480-1.
  http://www.revizejerabu.cz

 8. Cech kontrolorů hasicích přístrojů a přidružených činností v oboru , Rychnov nad Kněžnou

  Zájmové sdružení fyzických osob provádějící kontroly hasicích přístrojů.
  http://www.ckhp.cz

 9. ELEKTROMONTÁŽE s.r.o., Lety

  Projekty, dodávky a montáže v oboru elektro. Výstavba, rekonstrukce a opravy venkovních i kabelových sítí NN a VN. Montáže a opravy veřejného osvětlení. Připojení fotovoltaických elektráren do DS. Smluvní obchodní partner ČEZ Zákaznické služby.
  http://www.elektromontazesro.cz

 10. Mixánek s.r.o., Turnov

  Dodáváme kladkostroje LIFTKET pro všechna odvětví průmyslu včetně zábavního, zdvihací a manipulační technika, zvedáky, komponenty pro jeřáby, pojezdy, řetězy, kladky, ovladače, podvěsný systém HELM, lanové kladkostroje a pojezdové jednotky KULI. Nosnosti kladkostrojů jsou od 125 kg do 25 tun. Jsme výhradním zástupcem pro ČR, zajišťujeme prodej, montáž, revize, poradenství i servis. Řada LIFTKET STAR, POWER, MB a SB.
  http://www.kladkostroje.cz

TOPlist