Rozvody a výroba elektřiny, plynu a vody v Praze

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Rozvody a výroba elektřiny, plynu a vody v Praze

 

 1. AAA - Záchranná technická služba, spol. s r.o., Praha 8 -Libeň

  Komplexní servis Praha v oborech: instalatéři, elektrikáři, topenáři, plynaři, sklenáři, zámečníci, kanalizace, revize, opravy kotlů. Běžné opravy a havárie. Rekonstrukce a opravy všech rozvodů. Nonstop dispečink - bezplatná linka.
  http://www.zts.cz

 2. Dodavatel elektřiny, plynu - Elimon, a.s., Praha - Břevnov

  Levná elektřina, plyn, uhlí a biomasa. Porovnejte si u nás ceny elektřiny nebo plynu a Vaší spotřebou a díky naší kalkulačce si vypočítáte, kolik za plyn či elektřinu ušetříte v roce 2011.
  http://www.elimon.cz

 3. Nowastav, Praha 9

  Naše společnost provádí vodohospodářské stavby jako jsou úpravy toků, hydrotechnické objekty, rybníky, kanalizace a čistírny odpadních vod (ČOV), dále budujeme vodovody a úpravny vody. Vše včetně souvisejících zemních a kamenických prací.
  http://www.nowastav.cz

 4. Photon Energy a.s., Praha-Vinohrady

  Vyvíjíme a budujeme fotovoltaické elektrárny na volných i střešních plochách. Nabízíme ucelený sortiment technologií a služeb pro developery a investory: prodej FV komponentů, realizaci na klíč, monitoring, údržbu, financování, pojištění FV projektů.
  http://www.photonenergy.as

 5. Pražská energetika, a.s., Praha-Vršovice

  Jsme spolehlivým dodavatelem elektřiny na území Prahy a města Roztoky u Prahy. Společnost je významným obchodníkem s elektřinou na energetickém trhu České republiky. Člen Skupiny PRE-stabilní a prosperující energetické skupiny s dlouholetou tradicí.
  http://www.pre.cz

TOPlist