Služby a řemesla

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla

 

 1. 5 Stars Massage Prague, Praha

  Uvolněte se a užijte si naše smyslné erotické masáže. Nechte se hýčkat od našich masérek a masérů a užijte si spoustu různých druhů masáží. Klasické erotické, nuru, tantra nebo třeba i roleplay. Máme otevřeno nonstop. Přijďte si vychutnat nový a úžasný zážitek.
  https://eroticmassagepraha.cz/

 2. Odstředivé separátory a deskové výměníky Alfa Laval, Ostrava-Poruba

  Společnost TRIBO Engineering, s.r.o. je certifikovaným prodejcem švédské firmy Alfa Laval. Naše činnost je zaměřena na oblast deskových výměníků tepla a separace olejů. Potřebujete Alfa Laval? Kontaktujte nás!
  http://www.triboing.cz/alfa-laval.html

 3. ComeflexOffice, Praha

  Postaráme se o virtuální i reálné sídlo společnosti. Poskytujeme klientům kanceláře a konferenční místnosti. Zajišťuje zázemí pro perfektní chod společnosti. Bezchybná registrace a zápis do obchodního rejstříku. Máme za sebou přes tři tisíce poskytnutých sídel, více než tisíc založených společností a přes čtyři a půl tisíce spokojených zákazníků.
  https://comeflexoffice.cz/kontakty

 4. Control spol. s r. o., Šenov u Nového Jičína

  Společnost Control je vývojářem a implementátorem ERP řešení na míru neosucí název Dialog 3000Skylla. Toto řešení využívají firmy napříč Českou i Slovenskou republikou již více než 23 let. Informační systém Dialog 3000Skylla je vhodným nástrojem pro řízení malých, středních i velkých firem z různých oborů činnsti. Společnost Control nabízí Dialog jako řešení na míru. Recenze Dialogu najdete na firemním webu - přesvědčte se přínosech systému sami.
  http://www.control.cz

 5. Advokátní kancelář Hradec Králové , Hradec Králové

  Advokátní kancelář Hradec Králové poskytuje právní služby a zastupování v oblasti obchodního, občanského, autorského práva a stavebního práva.   V oblasti autorského práva poskytuje klientům po celé České republice právní ochranu před nekalým jednáním kolektivních správců OSA, INTERGRAM, DILIA, OOA-S a OAZA a jejich kontrolorů. Advokátní kancelář Hradec Králové také zabezpečuje právní pomoc žalovaným v civilních sporech s filmovými distributory (Hollywood C. E., Bontonfilm a.s., Blue Sky Film Distribution) a s Českou protipirátskou unií.
  http://www.akhk.cz

 6. Počítačová škola MARET, .

  Flexibilný a virtuálny kurz AutoCAD s lektorom
  http://www.psmaret.com

 7. Zcharvat - montáž okenních folií a stínící techniky, Kralupy nad Vltavou

  Nabízíme Vám dodávku a montáž všech typů  okenních fólií, stínící techniky i  sítí proti hmyzu. Odborně pro Vás položíme podlahy plovoucí, z masivního dřeva, Vinylu, PVC i Vámi vybrané koberce. Postavíme Vaši terasu, zastřešíme ji markýzou nebo pergolou, starší dřevěné podlahy zrenovujeme. Sortimentem z oblasti zabezpečení zvýšíme ochranu Vašeho majetku, instalací těsnění  Vám ušetříme peníze za vytápění. Váš domov či byt dovybavíme dalším sortimentem výrobků.
  http://www.zcharvat.cz/

 8. ZVUKOVÁ APARATURA, OZVUČENÍ AKCÍ, Holetín

  Kvalitní aparaturou do výkonu 4 kW ozvučíme Vaší akci od rodinné oslavy po velké firemní párty, obecní oslavy, soutěže, dětské dny, ..... Ceny dohodou dle technických požadavků, doby trvání akce a vzdálenosti.
  http://

 9. P-spektrum - projekce, stavba, Brno

  Stavebně projekční kancelář
  http://www.pspektrum.cz

 10. INTERANK s.r.o., Praha 5

  Špičkové profesionální služby v oblasti optimalizace webových stránek pro vyhledávače, SEO, search engine optimization. Výrazně zlepšíme viditelnost vašeho webu na internetu, posuneme jeho umístění ve vyhledávačích na přední pozice, přivedeme na váš web více zákazníků a zvýšíme vaše zisky. Dlouholetá praxe v oboru SEO, unikátní a velmi široké technické znalosti, průběžné sledování novinek a implementace nejnovějších postupů.
  http://www.interank.cz

 11. Elektroinstalace, osvětlení, vytápění, kamerové a zabezpečovací systémy, Praha 4

  Elektroinstalace a elektromontáže, zabezpečovací systémy, kamery a kamerové systémy, datové sítě LAN i WiFi, domovní telefony, anténní rozvody. Výroba a montáž LED osvětlení na míru, instalace domovních i průmyslových svítidel. Elektrické podlahové vytápění, akumulační kamna i přímotopy.
  http://elefi.cz

 12. Edit Biro photography, Kralupy nad Vltavou

  Svatební a portrétní fotografka/vizážistka. Svatební foto, předsvatební foto, těhotenské foto, newborn, miminka a děti, rodinné foto, glamour, boudoir foto,profesní portét,foto proměny, reportáže, foto interiérů a exteriérů. Individuální fotografické kurzy.
  http://www.foto-editbiro.cz

 13. Servis oken a dveří - Burýšek, Nučice

  Zabývám se opravou a servisem všech typů oken a dveří. Prodávám žaluzie C design a Max 25, okenní a dveřní sítě, kliky. Montáž přídavných okapniček na křídla eurooken, atd. Praha a Střední Čechy.
  http://www.burysek.cz

 14. Ing. Petr Sumcov, Zruč-Senec

  Mohu Vám poskytnout tlumočení a překlady v jazyce ANGLICKÉM A NĚMECKÉM, prověřené praxí, se zkušenostmi v různých oborech (ekonomie, psychologie, strojírenství, lékařství, lidské zdroje, marketing, beletrie, duchovní tématika apod.). Obvyklá cena u písemných překladů je 200 - 230 Kč za 1 normostranu (1800 úhozů).
  http://petrsumcov.webnode.cz

 15. Thai masáže Praha, Praha

  Thajská olejová masáž obsahuje jak klasické prvky tradiční thajské masáže, tak prvky z indické ajurvédy. V případě použití éterických olejů má i aromaterapeutické účinky. Celkově je označována jako mírnější varianta thajské masáže. Klade se při ní totiž důraz především na relaxaci. Tokoriki je luxusní a exotické ošetření těla horkými mušlemi, pocházející z ostrovů Fidži. Má výrazně regenerační účinek na pokožku a silně relaxační dopad na tělo a mysl, neboť v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetickou masáž. Švédská relaxačně rekondiční masáž přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, přivolává spánek, navozuje příjemnou náladu. Sportovní masáž je provedená v rychlejším tempu s použitím tonizačních technik k nabuzení svalstva před sportovním výkonem, mezi výkony.
  http://thaimasaze.webnode.cz

 16. Pixelmate.cz - Vývoj mobilních aplikací, Praha

  Pixelmate je kreativní agentura z Prahy. Její specializací je vývoj mobilních aplikací, webových stránek, tvorba originálního designu, natáčení videoreklam. Chcete-li profesionální a spolehlivé partnery, kteří Vám pomohou k originálnímu řešení aplikace, webu nebo propagace na internetu, našli jste správně!
  http://pixelmate.cz

 17. Vlaďka Mrázková-photography, Strakonice

  Nabízím fotografické služby v oblasti svatební, portrétní a rodinné fotografie. Dále fotím boudoir, glamour, fashion, extravaganci a jiné, dle Vašeho přání.
  http://www.vladkahollova.com/

 18. Stěhování Teplice, Lahošť

  Naše firma se zabývá stěhováním a autodopravou pro Teplice, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice. Naši stěhováci také nabízejí vyklízení bytů, domů, zahrad a kanceláří, demontáž, montáž a zabalení nábytku. Stěhování provádíme dodávkovými vozy a po případě nákladním autem.
  http://www.teplice-stehovani.cz/

 19. Filosofie zdraví, Praha 4

  Filosofie zdraví Vám napomůže k trvalému zdraví přirozenou cestou. Příroda je nám vlastní, z přírody jsme vzešli a také příroda nás může nenásilnou formou a trvale vyléčit. Naučíme Vás žít naplno a bez nemocí. Přednášky, kurzy, poradenství, konzultace.
  http://www.filosofiezdravi.com

 20. Tesařské, stavebně-truhlářské a pokrývačské práce, Jaroměř

  Provádím veškeré tesařské, stavebně-truhlářské, pokrývačské a klempířské práce. Střešní vazby, kompletní střech, rekonstrukce a opravy střech, dřevostavby, altány, pergoly, zastřešená stání pro auta a další. Dále provádím zateplování střech a pokládky podlah. Kopletní realizace od návrhu až po samotnou stavbu.
  http://www.tesarstvi-tomas-chalupnicek.webnode.cz

 21. Hydro-design, Žatec

  Internetový obchod, který se zabývá Hydrografikou. Nabízíme více než 1000 motivů a pokud k tomu přidáme tisíce druhů odstínů podkladové barvy pod folie, vzniká neuvěřitelné množství originálních vzorů. Vhodné pro tuning automobilů a motorek, sport, elektro, domácnost ...
  http://www.hydro-design.cz

 22. Nina Paloci, Trutnov

  Výklad karet, numerologie, zdravotní diagnostika

 23. Servis zeleně Kopecký, Teplice

  Naše firma působí na českém trhu již řadu let a zabývá se komplexní činností v oblasti celoroční údržby zeleně a objektů, jako např.: sekání a úpravy trávníků, vysazování rostlin, kácení a průklesty dřevin, zimní úklidy veřejných prostranství, chodníků i parkovišť, ale i jiné práce v příbuzném odvětví námi poskytovaných služeb.
  http://zelen-udrzba.cz

 24. Koupelnové studio – návrhy a rekonstrukce koupelen, Vrchlabí

  Koupelnové studio Stavebně-obchodní centrum, s.r.o. nabízí rekonstrukce koupelen, koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen nabízí naše koupelnové studio již od roku 1999. Naše koupelnové studio nabízí návrhy kouplen, ale i rekonstrukce koupelen na míru.
  http://www.koupelny-vrchlabi.cz/

 25. Montena Company s.r.o., Praha 9

  Můžeme nabídnout provedení kvalitních a cenově dostupných prací ve výškách pomocí horolezecké techniky a drobné potápěčské práce. Mytí oken, mytí fasád, mytí a nátěr střech, opravy a nátěr fasád, tlakové mytí zámkové dlažby, montáže reklam, rizikové kácení stromů, ...
  http://www.montenacompany.cz

 26. Fotograf Karel Fiala, Rožnov pod Radhoštěm

  Svatební fotografie - stylizované snímky nebo civilnější reportáž. Fotografování pod vodou, underwater photography – Fotografický ateliér ve stavu beztíže. Aranžované záběry ve vodním prostředí (bazén).
  http://www.karelfiala.cz

 27. Rekonstrukce bytových jader, Plzeň 6-Litice

  Firma zabývající se rekonstrukcí bytových jader a koupelen, výstavbou jádra, inženýrské práce jako je topení, voda, plyn, elektřina, televizní a satelitní antény, internet, dále pak opravy, výměny a zhotovení podlah, plastových oken, výstavba krovů a střech, ...
  http://www.rekonstrukce-jadra-plzen.cz

 28. Bazén služby - čištění bazénů, renovace bazénů a snižení nákladů na provoz, Jaroměř

  Nabízíme čištění bazénů všech tzpů a velikostí. Provádíme renovace sklolaminátových a fóliových bazénů. Snižujeme náklady na provoz bazénu.
  http://www.bazensluzby.cz

 29. Antény Satelity Hradec Králové, Hradec Králové

  Dodávky, instalace a opravy antén pro pozemní a satelitní příjem ( DVB-T a DVB-S ) programů v Hradci Králové a okolí. Dodáváme: antény, anteny, satelity, satelitní přijímač, televizní anténa, dvb-t anténa, antény Hradec Králové, satelity Hradec Králové, digitální antény, digi televize, zesilovač signálu, satelitní přijímač, satelitní komplety HDTV, satelitní přijímače HDTV, opravy antén, satelitní přijímače HD a další...
  http://anteny-satelity.cz

 30. Věra Bačíková - BOZP, PO, Ústí nad Labem

  Nabízíme komplexní servis v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – BOZP, dále v oblasti požární ochrany - PO. Vypracování dokumentace, školení, zastupování. Dále nabízíme dopňkový sortiment - hasící přístroje, lékárničky, atd.
  http://www.vera-bacikova.cz

TOPlist