Služby a řemesla v Jihočeském kraji

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla v Jihočeském kraji

 

 1. Moana s.r.o., České Budějovice 2

  Nabízíme polepy automobilů, dodávek, autobusů, výrobu reklamních tabulí a plachet, orientační a informační systémy, velkoplošný tisk, předtiskovou přípravu. Dále nabízíme tisk velkoformátových fotografií včetně rámování, fotografie z výšky, tisk vizitek, letáků, brožur, výrobu fotoknih, fotokalendářů na pracovišti sRGBprint. Naše copy centrum a knihárna umožňuje vazbu dokumentů, černobílé a barevné kopírování, laminování.
  http://www.moana.cz

 2. Mobilní masáže, kosmetika, pedikúra – Anna Kučerová, České Budějovice

  Mobilní masáže, kosmetika, pedikúra pro oblast České Budějovice. Kvalitní, levné a dostupné služby. Služby pro jednotlivce, hotely, penziony, firmy. Šetří Váš čas. Stačí Vám hodina volného času. Nemusíte nikam cestovat. Nemusíte se svlékat v cizím prostředí. Služby se konají  v pohodlí Vašeho domova. Po masáži můžete nerušeně odpočívat. Nemusíte zařizovat hlídání dětí. Můžete pozvat kamarádku. Ceny srovnatelné nebo dokonce nižší než v "kamenných" studiích. Zavolejte a zvolte si termín tel.: 724 913 782 Email: mobilnimasazecb@seznam.cz www.mobilnimasaze.webmium.com
  http://www.mobilnimasaze.webmium.com

 3. Vlaďka Mrázková-photography, Strakonice

  Nabízím fotografické služby v oblasti svatební, portrétní a rodinné fotografie. Dále fotím boudoir, glamour, fashion, extravaganci a jiné, dle Vašeho přání.
  http://www.vladkahollova.com/

 4. WEDOS Internet, a.s., Hluboká nad Vltavou

  Profesionální registrace domén včetně API, neomezený webhosting, serverhosting, VPS a nabídka dedikovaných serverů. Virtuální servery, domény, hosting, housing. Spolehlivé moderní řešení a vlastní datacentrum. Akreditovaný registrátor domén cz a eu.
  http://hosting.wedos.com

TOPlist