Služby a řemesla v Jihomoravském kraji

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla v Jihomoravském kraji

 

 1. ABACK linguistic consulting spol. s r.o., Brno

  Nabízíme překlady, tlumočení, soudní ověření, jazykové služby, překlady a simultánní a konsekutivní tlumočení. Všechny světové, evropské a mimoevropské jazyky. Provádíme jazykové korektury a spolupracujeme s rodilými mluvčími. Non-stop expres servis.
  http://www.aback.cz

 2. Agentura Hodinový manžel Brno, Brno - Židenice

  Nabízíme údržbářské, montážní, stavební a řemeslné služby pro domácnosti a firmy (drobné údržbářské, instalatérské a elektrikářské práce, úklid sněhu). Provádíme rekonstrukce bytových jader na klíč, montáž, stěhování a prodej nábytku a výškové práce.
  http://www.ahm-brno.cz

 3. eSko vedení účetnictví, Čejkovice

  eSko účetnictví nabízí tyto služby: zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání, mzdy a personalistiky pro malé a střední firmy. Ostatní služby – zastupování před orgány VS, zastupování před bankami a třetími osobami
  http://www.esko-ucto.cz

 4. Kovojuza, Předklášteří

  Řezání vodním paprskem.
  http://www.kovojuza.cz

 5. Luděk Vymyslický - výroba komunálních kartáčů, Tišnov

  Výroba komunálních kartáčů - talířové a válcové kartáče pro všechny typy komunálních strojů, rekonstrukce a výroba kartáčů k atypickým strojům.
  http://kartace.iplace.cz/

 6. Malířství a natěračství Pavel Heřman-Brno, Brno

  Malířství a natěračství Pavel Heřman-Brno. Provádí malířské práce i málo známé malířské techniky. Škrabání, Stěhování a zakrývaní nábytku, broušení, štěrkování, lazurování, napouštění dřeva. Nátěry podlah, dveří, zárubní, kovových konstrukcí, střech a atik, úklid po malování. Sídlem našeho malířství je Brno, působíme však pro celý Jihomoravský kraj
  http://www.ph-malba.cz

 7. Mgr. Robert Foll, MBA , Brno-Veveří

  Poskytujeme komplexní efektivní a rychlý právní servis dle konkrétních potřeb a požadavků klientů. Zabýváme se zejména obchodním, občanským, rodinným, pracovním, trestním, správním, finančním a insolvenčním právem, nemovitostmi a pohledávkami.
  http://www.foll.cz

 8. Osobný tréner Bratislava, Bratislava

  Ponúkame Vám hodiny tenisu pre začiatočníkov aj pokročilých a služby kondičného osobného trénera. Jedinečná kombinácia tréningov pre deti a rodičov s poradenstvom v rámci zdravej výživy. Všetky šlužby pod dohľadom kvalifikovaných inštruktorov.
  http://www.sparring.sk/

 9. ProfiPro, Brno-Žabovřesky

  Specialista na stěhování strojů a zařízení do 1000 tun. Demontáže a montáže. Stěhujeme nadměrné náklady, lisy, stroje, veškerá technologická zařízení atd. Dále stěhujeme sochy, trezory, klavíry. Pronájem a práce vysokozdvižnými vozíky do váhy 16 tun.
  http://www.profipro.cz/kontakt.html

 10. Registrace do katalogů, Bystřice nad Pernštejnem

  Provádíme profesionální ruční registraci do katalogů a vyhledávačů. Registrace až do 200 českých a 50 slovenských katalogů a také katalogů e-shopů. Při dlouhodobé spolupráci smluvní ceny.
  http://www.zaregistrujeme.cz

 11. RK Hanák, Brno

  Realitní kancelář pro komplexní zprostředkování Vaší reality pro Brno a okolí. Prodáme či zprostředkujeme koupi nebo pronájem pro Váš byt, rodinný dům, komerční objekt a pozemek. Zajistíme právní servis a finance.
  http://www.rkhanak.cz

 12. SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o., Brno-Líšeň

  Úklidové služby, ostraha objektů a budov. Zajišťujeme správu budov a správu technického zařízení budov. Dále nabízíme ostrahu firemních objektů, majetku a osob, pult centrální ochrany (PCO), převoz peněz. Provádíme úklid a čisticí práce pro obchodní centra, firmy a komerční prostory. Základní pravidelný denní i jednorázový a speciální úklid, čištění, úklid zdravotnických zařízení, mytí fasád, likvidace odpadů, deratizace, desinsekce, desinfekce, údržba zeleně a venkovních ploch letní i zimní.
  http://www.simacek.cz

 13. snubní prsteny - zásnubní prsteny, Brno

  Zlatnictví Ladislav Kouřl vyrábí snubní prsteny, zásnubní prsteny a šperky na zakázku. Dále provádíme výkup zlata a zlomkového zlata
  http://www.snubni-prsteny-lk.cz

 14. TVF, s.r.o., Brno-Židenice

  Výroba a vysílání TV a rozhlasových reklam, videodokumentů, spotů, prezentačních snímků. Dabing, úprava zahraničních reklam a dokumentů. Nahrávací a masteringové studio.
  http://www.tvf.cz

TOPlist