Služby a řemesla v Královéhradeckém kraji

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla v Královéhradeckém kraji

 

 1. Antény Satelity Hradec Králové, Hradec Králové

  Dodávky, instalace a opravy antén pro pozemní a satelitní příjem ( DVB-T a DVB-S ) programů v Hradci Králové a okolí. Dodáváme: antény, anteny, satelity, satelitní přijímač, televizní anténa, dvb-t anténa, antény Hradec Králové, satelity Hradec Králové, digitální antény, digi televize, zesilovač signálu, satelitní přijímač, satelitní komplety HDTV, satelitní přijímače HDTV, opravy antén, satelitní přijímače HD a další...
  http://anteny-satelity.cz

 2. Astrolog Libor Šulc, Hradec králové

  Astrolog Libor Šulc nabízí osobní poradenství na základě astrologie. Výsledkem je přehledná astroanalýza, která vám pomůže v řešení konkrétních problémů. Nejčastěji se týkají vztahů, práce, osobního růstu, konkrétních důležitých rozhodnutí aj.
  http://www.astroporadenstvi.cz

 3. Bazén služby - čištění bazénů, renovace bazénů a snižení nákladů na provoz, Jaroměř

  Nabízíme čištění bazénů všech tzpů a velikostí. Provádíme renovace sklolaminátových a fóliových bazénů. Snižujeme náklady na provoz bazénu.
  http://www.bazensluzby.cz

 4. Koupelnové studio – návrhy a rekonstrukce koupelen, Vrchlabí

  Koupelnové studio Stavebně-obchodní centrum, s.r.o. nabízí rekonstrukce koupelen, koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen nabízí naše koupelnové studio již od roku 1999. Naše koupelnové studio nabízí návrhy kouplen, ale i rekonstrukce koupelen na míru.
  http://www.koupelny-vrchlabi.cz/

 5. Nina Paloci, Trutnov

  Výklad karet, numerologie, zdravotní diagnostika

 6. Poradenství v oblasti životního prostředí, Týniště nad Orlicí

  Konzultační, projektová a inženýrská činnost v oblasti životního prostředí (zejména odpadového a vodního hospodářství, ochrany ovzduší, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky)a dále bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
  http://

 7. Překlady a tlumočení Mgr. Monika Hradilová, Hradec Králové

  Překlady a tlumočení z/do NJ, AJ a dalších jazyků. Zkušený tým profesionálních překladatelů a tlumočníků. Soudní překlady a tlumočení, simultánní tlumočení, expresní překlady, individuální přístup. Vysoká přesnost překladů díky rodilým mluvčím.
  http://www.prelozto.cz

 8. Tesařské, stavebně-truhlářské a pokrývačské práce, Jaroměř

  Provádím veškeré tesařské, stavebně-truhlářské, pokrývačské a klempířské práce. Střešní vazby, kompletní střech, rekonstrukce a opravy střech, dřevostavby, altány, pergoly, zastřešená stání pro auta a další. Dále provádím zateplování střech a pokládky podlah. Kopletní realizace od návrhu až po samotnou stavbu.
  http://www.tesarstvi-tomas-chalupnicek.webnode.cz

TOPlist