Služby a řemesla v Moravskoslezském kraji

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla v Moravskoslezském kraji

 

 1. Abi Coskun, Ostrava-Moravská Ostrava

  Nabízíme pánské a dámského zakázkové krejčovství, šití na míru, úpravy a opravy oděvů. Specializujeme se také na úpravy výrobků z kůže a kožešin.
  http://www.krejcovstvi-abby.cz

 2. ATS Techplus s.r.o. , Ostrava-Vítkovice

  Prodej průmyslové automatizace, jednoúčelových strojů, silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky. Nabídka inženýringu, projekční a stavební činnosti.
  http://www.atstechplus.cz

 3. Dana Rutová, Ostrava-Moravská Ostrava

  Nabízíme zpracování fotografii, focení na průkaz, ateliérní foto, fotodárky a velkoplošný tisk.

 4. Na volné noze - portál nezávislých profesionálů, Ostrava

  Internetový portál nezávislých profesionálů, živnostníků a podnikatelů na volné noze. Oborový katalog, levná a účinná internetová reklama, školení pro úspěšné nezávislé podnikání, podnikatelské poradenství a rozsáhlý blog o podnikání na volné noze.
  http://navolnenoze.cz/

 5. NAMIS reklama, Ostrava

  Nabízíme fullservisové služby reklamní agentury - polepy aut, polepy výloh,výrobu a polep cedulí, výrobu 3D světelné reklamy. Provádíme velkoplošný tisk - výrobu a tisk bannerů,tisk mesh plachet s smolepek. Tisk letáků, vizitek, tvorba webů a grafických prací. Dále nabízíme pronájem reklamních ploch v Ostravě a ploch na dopravních prostředcích MHD
  http://www.namis.cz

 6. Opravy Počítačů + záchrana dat + webové stránky, Vendryně

  Opravy a sestavení počítačů. Instalace komponent, periférií a operačních systémů. Zřízení domácí sítě. Odvirování, zálohování, záchrana dat. Tvorba webových stránek. Oprava počítače.
  http://opravimpc.sweb.cz

 7. R.A.S.O. spol. s r.o., Ostrava-Mariánské Hory

  Naše bezpečnostní agentura která působí od roku 1991 Vám zajistí ostrahu průmyslových i soukromých objektů, převozy financí i cenin, pořadatelskou i recepční službu. Fyzickou ochranu osob a detektivní službu. Vyhledáváme vozidla v ČR a EU. Zajišťujeme montáž, servis a revize EZS a EPS včetně napojen na PCO.
  http://www.raso.cz

 8. Registrace do katalogů, Opava

  Provádíme profesionální ruční registrace do katalogů. Registrujeme do českých a slovenských obecných katalogů, katalogů firem a katalogů eshopů. Provádíme také vkládání PR článků do katalogů PR článků.
  http://rucniregistrace.cz

 9. Tomáš Drozda - bezpečnostní dveře a elektroinstalace Ostrava, Ostrava - Zábřeh

  Řemeslník, elektrikář, zámečník a technik se specializací na bezpečnostní dveře, elektroinstalace a prodej souvisejících produktů: mříže, zámky, závory, trezory, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu, brány a vrata. Nouzové otvírání dveří a interiéry.
  http://www.drozda.cz/

 10. Zednické práce, rekonstrukce bytů, koupelen, kuchyní, sádrokarton - zedník Ostrava a okolí, ostrava

  Zaměřujeme se na veškeré zednické práce, stavební upravy, rekonstrukce bytů,domů a jinych staveb. Provádime sádrokartonářské a obkladačské práce dále zajištujeme veškeré instalaterské topenářské a plynařské práce,
  http://www.janchvistek.cz

TOPlist