Služby a řemesla v Praze

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla v Praze

 

 1. AARON, Praha-Nové Město

  Specializovaná síť kamenných prodejen a e-shop digitální techniky. Digitální fotoaparáty značek Olympus, Canon, Nikon, Panasonic, Sony. Nechybí digitální videokamery, objektivy a další fotopříslušenství. Online fotosběrna a profesionální minilab.
  http://www.aaron.cz

 2. AARON GROUP, Praha-Vinohrady

  Poskytuje IT služby v oblasti internetových technologií. Dodává vícevrstvá řešení (J2EE), webové integrace, e-commerce aplikace (B2B, B2C) a implementuje publikační systémy (CMS). Nabízí rezervační systém Symphony middleware napojený na Amadeus API.
  http://www.aarongroup.cz

 3. AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Praha-Břevnov

  Dlouhodobé i krátkodobé brigády nejen pro studenty. Aktuální nabídka brigád na internetu. Firmám zajišťujeme brigádníky zejména v čase dovolených, nemocí, okamžité potřeby pracovní síly. Dále nabízíme kompletní služby v oblasti balicích služeb.
  http://www.agenturaplus.cz

 4. ARES GROUP s.r.o., Praha-Libuš

  Bezpečnostní agentura s dlouholetou praxí. Fyzická ostraha objektů, zabezpečení natáčení filmů, reklamních, zábavných, sportovních a společenských akcí. Pořadatelská činnost při hromadných akcích, ozbrojené doprovody. Dále hotelová a skrytá ostraha.
  http://www.ares-group.cz

 5. ATPS s.r.o., Praha-Zličín

  Předmětem činnosti firmy je projektová a inženýrská činnost ve výstavbě a rekonstrukcí objektů pozemních staveb, především objektů bytové a občanské výstavby, rodinných domů, památkově chráněných objektů i objektů průmyslových. Součástí činnosti je i výkon autorského dozoru při realizaci staveb.
  http://www.atps.cz

 6. BONUS.cz , Praha 1

  Internetová aukce, kde můžete dražit nové zboží za zlomek jeho hodnoty. Na našem serveru se draží notebooky, mobilní telefony, fotoaparáty, LCD monitory, plazmové televize, herní konzole, kávovary, robotické vysavače a mnoho dalších výrobků od prestižních značek jako: Nokia, Sony, Samsung, Asus, Apple, Casio, Panasonic, Nintendo. Dále pořádáme speciální charitativní aukce s českými celebritami. Mezi naše patrony patří Agáta Hanychová, Míša Nosková nebo Jiří Chlum.
  http://www.bonus.cz

 7. CBS PROFESIONAL security agency, a.s., Praha-Žižkov

  Komplexní bezpečnostní služby. Ostraha objektů a majetku, recepční, detektivní a úklidové služby, přeprava cenin a finanční hotovosti. Zajišťujeme pulty centrální ochrany – PCO. Nainstalujeme zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV.
  http://www.cbs.cz

 8. Centrum Řemesel - LogisCom s.r.o, Praha

  Specialista na veškeré řemeslné práce.... Elektrikář, zámečník, instalatér, truhlář, stavební práce.
  http://www.centrumremesel.cz

 9. Činoherní klub o.p.s., Praha-Nové Město

  Pražské divadlo s kvalitním programem. Pronájem divadla a zadaná představení. Kapacita divadla je 200 míst. Na našich webových stránkách najdete online pokladnu.
  http://www.cinoherniklub.cz

 10. Čištění kanalizace Praha, Praha 9

  Čištění kanalizace strojem i tlakovou vodou, čištění domovních, dešťových i venkovních odpadů, revize kamerou vč. záznamu DVD, rekonstrukce kanalizace, havarijní služba NON-STOP. Instalatérské práce. Praha a Středočeský kraj.
  http://www.cisteni-kanalizace-praha.eu

 11. DataHelp s.r.o., Praha-Karlín

  Činnosti v oblProfesionální záchrana dat a obnova dat ze všech datových nosičů. Diagnostika a svoz zdarma. Naše služby - záchrana dat z disku, obnova smazaných dat, data recovery, záchrana dat z HDD, CD, DVD, ZIP, RAID diskových polí, paměťových karet, USB disků. Obnova smazaných souborů na jakémkoliv operačním či souborovém systému. Non-stop zákaznická linka. Záchrana dat i expresně do 24h. Ověřené postupy, profesionální laboratoř a technici. Jsme česká společnost, na trhu od roku 1998.asti informačních technologií
  http://www.datahelp.cz

 12. DOMÉNY, Praha-Karlín

  Tarif Zdarmahosting, vyhledávání a registrace volných domén i s více příponami najednou. Nástroj pro nastavení domény. Registrujeme cz i nadnárodní domény, snadný přesun domény na naše servery. Mimo hostingu a domén zajistíme i internetový obchod.
  http://www.domeny.as/index.php?o=s16

 13. Efektivní nákup, Praha

  Zabýváme se outsourcingem nákupu, poradenstvím v oblasti nákupu, snižováním nákladů a organizací výběrových řízení.
  http://www.efektivninakup.cz

 14. EKORA s.r.o., Praha-Nusle

  Provádíme ekologické služby, poradenství, průzkumné práce, geologie, hydrogeologie, ekologické audity, analýzy rizik, sanace znečištění zemin a vod. EIA, IPPC, odpadové hospodářství, bioodpady, ochrana ovzduší a vodní hospodářství. Měření průtoků.
  http://www.ekora.cz

 15. Elpropa - Elektroinstalace, Praha

  Firma Elpropa provádí práce jak v rodinných domech, bytech, tak v menších provozovnách, v kancelářích, průmyslových a skladových objektech. Elpropa působí nejen v Praze a okolí, ale i po celých Čechách.
  http://www.elpropa.cz

 16. EuroStaff, Bratislava

  Špecializujeme sa na umiestňovanie personálu do hotelov a reštaurácii v zaujimavých zahraničních lokalitách, taktiež pre aerolinky a výletné lode. Zameriavame sa najmä na mladú, jazykovo zdatnú generáciu s odbornou spôsobilosťou.
  http://www.eurostaff.sk

 17. Fotodoma.cz, Brumov-Bylnice 3

  Výroba a tisk pohlednic, kalendáříků a vizitek v oboustranně plnobarevném provedení. Focení těhotných žen s dokonalou retuší a uměleckou stylizací. Fotografování miminek a dětí. Foto u vás doma. Rozsáhlá fotobanka fotek českých lokalit, krajin, rostlin a zvířat. Nabídka svatebních oznámení. Optimalizace webových stránek pro fulltextové vyhledávače.
  http://www.fotodoma.cz

 18. Hosting, domény od Websupport.cz, Praha

  Webhosting, za kterým stojí 29 883 domén. Profesionální hosting s lidským přístupem, nejnižšími cenami slovenských domén a garancí vrácení peněz.
  http://websupport.cz

 19. Hyperpráce.cz, Praha-Vinohrady

  Inzertní portál s nabídkou pracovních příležitostí všech oborů: administrativa, automobilový průmysl, bankovnictví, účetnictví, obchod a prodej, doprava, marketing, management, PR a reklama, zdravotnictví, IT a další. Nabídka brigád a poradenství.
  http://www.hyperprace.cz

 20. Imimi - hlídání dětí , Praha-Řepy

  Zajišťujeme hlídání dětí v rodinách, do pár hodin od objednání po celé Praze, středních Čechách. Na hlídání dětí vybíráme proškolené a zkušené pečovatelky ze všech oblastí a časovou flexibilitou. Hlídání dětí již od 0-3 let pravidelně či jednorázově.
  http://www.imimi.cz

 21. IMPACT-CORTI s. r. o. , Praha-Holešovice

  Poskytujeme komplexní zázemí pro investice v oblasti nemovitostí. Hlavním pilířem činnosti je profesionální správa nemovitostí s doplňkovými službami jako vedení účetnictví, finanční služby, prodej, pronájem a poradenská činnost.
  http://www.impact-corti.cz

 22. Ing. Pavel Ovsík, Praha-Podolí

  Nabídka fotografických služeb i administrace webových stránek.
  http://www.pixpo.cz

 23. Jiří Šejtka - REFOS repro-foto-sazba , Praha-Michle

  Kompletní polygrafický servis. Provádíme DTP, grafiku, scan, osvit, CTP, sítotisk, flexotisk, digitální tisk. Vyrábíme vizitky, letáky, katalogy, brožury, plakáty, samopropisovací papíry, kalendáře, pohlednice, stírací losy, potisky tašek.
  http://www.refos.cz

 24. Kuzlev IDA s.r.o., Praha 5

  Zprostředkovatelské služby. Vyhledání a výběr partnerů v Kazachstánu a Ruska. Komunikace s obchodními partnery v Kazachstánu a Ruska. Obchodní mise v Kazachstánu. Zprostředkování obchodu v Kazachstánu a Ruska. Poradenství v oblasti obchodu v Kazachstánu a Ruska. Zakládání a provoz firem v Kazachstánu. Marketingové služby, strategické studie trhu (obchodní doporučení, cílené analýzy potenciálu) v Kazachstánu a Ruska. Výzkum zákazníků v Kazachstánu a Ruska. Podpora marketingu (marketingová strategie a propagace, překlady). Direct marketing v Kazachstánu a Ruska. Optimalizace a marketing stránek pro vyhledávače v Kazachstánu a Ruska.
  http://www.kuzlev.cz/

 25. Medito-reality – prodej a pronájem, Praha 4

  Medito-reality je dynamicky se rozvíjející tým realitních poradců s několikaletou praxí v oboru. Zařizuje zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu bytů, domů, pozemků, komerčních objektů, chat, chalup, garáží a dalších malých objektů.
  http://www.medito-reality.cz/

 26. Merced, a.s. , Praha-Vršovice

  Působíme zejména v oblasti ekologie a likvidace ekologických škod. Poskytujeme odborné poradenství a služby v oblasti ochrany životního prostředí. Provádíme ekologické audity, analýzy rizik, průzkumy znečištění, sanace, monitoring vodních děl. Vedeme školení zaměstnanců. Supervizní činnost při sanačních pracích. Zajistíme provozní dokumentaci. Máme certifikaci ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005.
  http://www.merced.cz

 27. Osobní Asistentka, Praha 9

  Osobniasistentka.cz je vaše osobní virtuální asistentka. Zajistí kompletní administrativní podporu vašeho podnikání, bez starostí se zaměstnancem, za zlomek měsíčních nákladů v porovnání s klasickou asistentkou.
  http://www.osobniasistentka.cz/

 28. Ozvučení PP Production, Bratislava

  Technické zajištění kulturních a společenských akcí. Zvuk, světla, pódium, ozvučení, osvětlení, pódia, zastřešení, firemní promo akce na klíč, párty. Koncerty, festivaly, semináře, prezentace, svadby.
  http://www.ppproduction.sk

 29. Pavel Sopoušek, Praha-Uhříněves

  Nabízíme fotografické služby, scanování panoramatických materiálů, fotografujeme svatby, školky, tvorba reportážních fotografií a výroba pohlednic.

 30. Petr Nikl fotograf, Praha, Praha

  Profesionální fotograf Petr Nikl, žijící a tvořící v Praze, Česká republika. Zabývá se reklamní, výtvarnou a reportážní fotografií. Přednáší fotografii na grafické škole EDUCAT Praha. Možnosti fotoateliéru: - exteriérové i interiérové fotografování - zpracování komerční i výtvarné fotografie - svatební a reportážní fotografie - decentní akty a portréty - produktová fotografie i pro webové stránky - panoramatická fotografie - food styling - profesionální úpravy a retuše fotografií
  http://petr-nikl-fotograf.webnode.cz

 31. Pivní Lázně BBB Praha, Praha 1

  Originální Pivní Lázně BBB v samotném centru Prahy u Staroměstského náměstí. Nabízíme vyjímečnou lázeňskou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je koupel s přísadami, ze kterých se dělá pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur.
  http://www.pivnilazneBBBpraha.cz

 32. REI s.r.o., Praha-Žižkov

  Bezpečnostní agentura nabízí ostrahu objektů a majetku, převoz peněz, recepční služby a komplexní úklidové služby a práce pro firmy. Máme certifikát ISO 9001, osvědčení NBÚ, certifikaci České asociace pojišťoven, jsme člen HK ČR a KPKB.
  http://www.rei.cz

 33. Restaurátorské práce, restaurování, vypracování podkladů pro udělení grantů, Praha

  Jsme restaurátoři s dlouhodobou praxí v oboru restaurování malířských uměleckých děl na plátně, kovových deskách, nástěnných maleb a sgrafit, polychromovaných plastik, oltářní architektury , licence A.Specializujeme se také na umělecko-historické průzkumy a na vypracování podkladů pro využívání finančních prostředků z grantových programů určených na opravy a na restaurování hodnotných kulturních historických památek.
  http://www.granty.info

 34. S-COMP Centre CZ s.r.o., Praha-Michle

  Centrum vzdělávání, podpory a řešení v oblasti informačních technologií. Děláme školení pro uživatele i profesionály. Testování znalostí. Pořádáme vzdělávací a poradenské projekty. Systémová řešení a aplikace. Technická podpora a outsourcing. Nabízíme autorizovaná školení Microsoft, Oracle, SUN, ECDL, DTP, programování. Komplexní správa počítačových sítí, konzultační služby nebo vývoj aplikací na zakázku.
  http://www.scomp.cz

 35. Salon Ela, Praha 3

  Náš salon Ela se zabývá kosmetickými procedůramy jako bezbolestná liposukce, neinvazivní liposukce, omlazení obličeje, chemický peeling a jiné drobné procedůry. Dále radiofrekvenční bezbolestnou liposukci.
  http://www.kosmetika-peeling.cz

 36. Sbírka zákonů, Praha

  Beck-online je právním informačním systémem, který svým uživatelům zpřístupňuje nejen denně aktualizované právní předpisy, ale také veškerou oficiální judikaturu nejvyšších soudů ČR.
  http://www.beck-online.cz

 37. Services PCM, s.r.o., Praha-Nové Město

  Více než 20 let se zabýváme ochranou a bojem proti škůdcům. Jsme první firmou na trhu s on-line dokumentačním a kontrolním systémem PCM Online System. Jsme specialisté v oborech: preventivní a akutní boj proti škůdcům, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, ochrana proti holubům, poskytování servisu v oblasti hygienických systémů. Mechanické a elektronické systémy na ochranu proti holubům, elektrické lapače hmyzu. Nabízíme prevenci, odborné poradenství a individuální přístup s důrazem na ekologii.
  http://www.pest-control.cz

 38. Sídlo pro živnostníky - místo podnikání pro OSVČ v Praze, Praha

  Virtuální kanceláře v Praze pro fyzické osoby podnikatele OSVČ vám poskytnou mnoho výhod pro vaše podnikání. Využijte našich balíčků speciálně sestavených pro živnostníky, kteří chtějí mít místo podnikání Praha.
  http://www.sidloprozivnostniky.cz

 39. SITA CZ a.s., Praha-Vinohrady

  Nabízíme širokou komplexní nabídku služeb v odpadovém hospodářství. Provádíme odvoz průmyslových a komunálních odpadů, sanace a odstraňování ekologických zátěží a azbestu, čištění průmyslových objektů, sběr a separace druhotných surovin.
  http://www.sita.cz

 40. Studio proměny - Jana Mimochodková, Uherské Hradiště

  Nabízím pleťové poradenství a kurzy líčení, kde se dozvíte postup líčení krok za krokem. Poradnu a líčení pro nevěsty. Hledáte změnu? Nabízíme proměnu s kadeřnicí a vizážistkou, př. s profesionální fotografkou. Možnost spolupráce.
  http://www.pinkladies.wbs.cz

 41. Thai masáže Praha, Praha

  Thajská olejová masáž obsahuje jak klasické prvky tradiční thajské masáže, tak prvky z indické ajurvédy. V případě použití éterických olejů má i aromaterapeutické účinky. Celkově je označována jako mírnější varianta thajské masáže. Klade se při ní totiž důraz především na relaxaci. Tokoriki je luxusní a exotické ošetření těla horkými mušlemi, pocházející z ostrovů Fidži. Má výrazně regenerační účinek na pokožku a silně relaxační dopad na tělo a mysl, neboť v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetickou masáž. Švédská relaxačně rekondiční masáž přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, přivolává spánek, navozuje příjemnou náladu. Sportovní masáž je provedená v rychlejším tempu s použitím tonizačních technik k nabuzení svalstva před sportovním výkonem, mezi výkony.
  http://thaimasaze.webnode.cz

TOPlist