Služby a řemesla ve Středočeském kraji

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla ve Středočeském kraji

 

 1. Čištění kanalizace Středočeský kraj, Lysá nad Labem

  Čištění kanalizace pro celý Středočeský kraj a Prahu. Čištění kanalizace v bytech, domech, čištění dešťové i venkovní kanalizace, čištění kanalizace strojem i tlakovou vodou. Havarijní servis 24 hodin. Revize kanalizace kamerou, rekonstrukce kanalizace.
  http://www.cisteni-kanalizace.name

 2. DYNAL, s.r.o., Čistá

  Vyrábíme a dodáváme zimní zahrady, plastová okna a dveře ze systému Aluplast. Skvělá tepelná izolace v 5ti komorovém profilu Uw 1,16 až max. 0,84 díky profilům bez kovových výztuh. Skla jsou vlepovaná, tudíž je zaručena tvarová stálost a funkčnost. Dodáváme kompletní servis, demontáž, montáž, žaluzie, parapety, střešní okna ROTO, sítě proti hmyzu. Kovovýroba, vyrábíme hliníkové dveře a stěny, protipožární dveře, okna z hliníku s přerušeným tepelným mostem. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
  http://www.dynal.cz

 3. EUFINANCE, s.r.o., Kralupy nad Vltavou-Lobeček

  Realitní kancelář se specializací na Kralupsko zprostředkuje: prodej a pronájem nemovitostí: byty, domy, pozemky, chalupy, kancelářské prostory, stavby domů na klíč, aj. Vyřídíme hypotéky na klíč, právní servis, finanční služby Fincentrum, a.s.
  http://www.eufinance.cz

 4. Realitní společnost kupo-reality, Kolín 3

  Naše společnost se zaměřuje na zprostředkovatelskou činnost v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí, zároveň poskytujeme i rozsáhlé právní a finanční poradenství v oblasti realit.
  http://www.kupo-reality.cz

 5. Servis oken a dveří - Burýšek, Nučice

  Zabývám se opravou a servisem všech typů oken a dveří. Prodávám žaluzie C design a Max 25, okenní a dveřní sítě, kliky. Montáž přídavných okapniček na křídla eurooken, atd. Praha a Střední Čechy.
  http://www.burysek.cz

 6. STAV.SERVIS LAKAM, s.r.o., Kralupy nad Vltavou

  Nabízíme zateplení fasád (kontaktní zateplovací systém Baumit, polystyren, minerální plsť). Výměna oken, fasády, izolace střech, revitalizace a stavební práce v rámci dotace Zelená úsporám. Plastová okna, dveře, zimní zahrady a terasy Twinson ze systému DECEUNINCK, vyrábíme ve vlastním výrobním závodě. Doplňky na plastová okna a zimní zahrady: žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a parapety. Dodáváme: výklopná, sekční garážová vrata, brány, pohony, střešní okna Roto a Velux, eurookna. ISO 9001:2009
  http://www.vymenaoken.cz

 7. Úklidová firma Zeman - mytí oken, čištění koberců, Kladno

  Naše úklidová firma se zabývá poskytováním úklidových služeb pro firmy, státní organizace i domácnosti. Provádíme zejména mytí oken a výloh, čištění koberců, pravidelný úklid firem, panelových domů a další úklidové práce. Služeb naší úklidové firmy můžete využít na území měst Praha, Kladno a v celém Středočeském kraji.
  http://www.uklidove-firmy-az.estranky.cz

 8. Vyklízení, odvoz odpadu, deratizace, údržba zeleně - Praha, Praha

  Deratizace, vyklízení bytů, hubení hmyzu a odvoz odpadů to je firma Ekosa.
  http://www.ekosa.cz

TOPlist