Služby a řemesla v Ústeckém kraji

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla v Ústeckém kraji

 

 1. Hydro-design, Žatec

  Internetový obchod, který se zabývá Hydrografikou. Nabízíme více než 1000 motivů a pokud k tomu přidáme tisíce druhů odstínů podkladové barvy pod folie, vzniká neuvěřitelné množství originálních vzorů. Vhodné pro tuning automobilů a motorek, sport, elektro, domácnost ...
  http://www.hydro-design.cz

 2. Josef Kopřiva RACIO s.r.o., Obrnice – Most

  Technologické čištění vysokotlakými vozy, čištění nádrží, jímek, lapolů, cisteren, kontejnerů, myček, tukových jímek, septiků a ostatních nádrží znečištěných usazeninami a kaly, čištění a monitoring kanalizací do 1000 mm, revize kamerovým systémem
  http://www.odpadyracio.cz

 3. Praemia - lidmi měníme Vaší firmu, ústí nad labem

  Jsme vzdělávací a poradenská společnost. Pro naše klienty realizujeme tréninky a workshopy, dlouhodobé rozvojové programy, personální audity, assessment a development centra, proces řízení firemní kultury a evropské projekty.
  http://www.praemia.cz

 4. PREFA ŽATEC, Žatec

  Výroba a montáž železobetonových montovaných hal, skeletů a dalších prefabrikovaných staveb a konstrukcí. Jsou to garáže, opěrné zdí, silážní žlaby, rámy, filigránové stropy, schodiště, balkóny, silniční a stropní panely, ploty, energokanály, skruže a vodoměrné šachty. Zajištění projektů a statických výpočtů prefabrikátů (stropy, sloupy, průvlaky, vazníky, základové patky a prahy, parapetní panely). Dodávky čerstvého betonu (transportbetonu). Výroba a montáž betonářské výztuže (armatury).
  http://www.prefazatec.cz

 5. Refi group, TEPLICE

  Naše firma se zabývá výrobou a servisem v oblasti strojního vyšívání, řezané a tištěné reklamy. Nabízíme razítka na počkání, gravírování laserem, potisk triček, ručníky, čepice, dárky, placky, vlajky, poháry, foto na hrnek, vazba diplomek, sítotisk...
  http://www.refi-reklama.cz

 6. Servis zeleně Kopecký, Teplice

  Naše firma působí na českém trhu již řadu let a zabývá se komplexní činností v oblasti celoroční údržby zeleně a objektů, jako např.: sekání a úpravy trávníků, vysazování rostlin, kácení a průklesty dřevin, zimní úklidy veřejných prostranství, chodníků i parkovišť, ale i jiné práce v příbuzném odvětví námi poskytovaných služeb.
  http://zelen-udrzba.cz

 7. Svatební Salon Bittny - půjčovna/prodej, Chomutov

  Svatební salon Bittny Chomutov nabízí svatební a společenské šaty všech typů a velikostí. Naleznete u nás svatební šaty pro těhotné, svatební šaty XXL, ale také svatební šaty princeznovského typu a mnoho jiných šatů. Nabízíme svatební šaty za velmi příznivé ceny, o čemž se můžete přesvědčit v oddělení Svatební šaty. Skladem máme více jak 60 modelů svatebních šatů. U nás si šaty vyberou nevěsty různých postav. Například velmi oblíbené svatební šaty ivory, nebo klasické bílé svatební šaty. Většina šatů v naší nabídce jsou na šněrování na zadní straně, díky čemu se dá upravit velikost šatů až o 3 čísla. Věříme, že svatební šaty z naší nabídky Vás jistě zaujmou. Umíme Vám také vytvořit svatební oznámení, snubní prstýnky, zásnubní diamantové šperky.
  http://www.pujcovnasaticek.cz

 8. Věra Bačíková - BOZP, PO, Ústí nad Labem

  Nabízíme komplexní servis v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – BOZP, dále v oblasti požární ochrany - PO. Vypracování dokumentace, školení, zastupování. Dále nabízíme dopňkový sortiment - hasící přístroje, lékárničky, atd.
  http://www.vera-bacikova.cz

TOPlist