Společenské služby

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Společenské služby

 

 1. Pohřební služba Zdeněk Vítek, čakovice

  Naše Pohřební služba Praha nabízí veškeré smuteční služby spojené s úmrtím blízkého člověka. Naše Pohřební služba Zdeněk Vítek - Smutná zajišťuje nepřetržité převozy zesnulých nejen po městě Praha, ale i celé České republice. Zajistíme kompletní pohřeb a kremace dle přání pozůstalých. Na počkání zhotovíme a vytiskneme smuteční oznámení (parte). Zařídíme smuteční kytice a věnce. Pro pohřeb sjednáme i pohřební kapelu. Naše Pohřební služba Praha pro pohřeb zařídí otevření hrobky a vykopání hrobu i vyřízení úmrtního listu. To vše zajistíme pro město Praha i celou Českou republiku
  http://www.pscakovice.cz

 2. Svatební oznámení - netradiční a originální motivy, Staré Hradiště

  Svatební oznámení - výroba svatebních oznámení, velké množství netradičních motivů, možnost zhotovení i z vlastní fotografie. Dále vyrábíme novoročenky, promoční oznámení, vizitky, různá blahopřání, pohledy a jiné tiskoviny.
  http://www.oznameni-svatebni.cz/

 3. Hlídání dětí Praha, Praha

  Nabízíme pravidelné hlídání u vás doma, po celé Praze i okolí a na Kladně a okolí. Na věku dítěte nezáleží, i od miminka. Hlídáme ve všední dny i o víkendu dle potřeby. Hlídání je možné i včetně služby úklidu domácnosti, cena dle domluvy
  http://www.pohlidani-deti.eu

 4. Nova Art, Praha-Vinohrady

  Pořádáme společenské, kulturní a firemní akce, road show, svatební hostiny, oslavy, večírky na klíč, VIP párty, teambuildingové programy, módní přehlídky. Exklusivně zastupujeme přední české a slovenské umělce. Disponujeme širokou databází hostesek.
  http://www.novaart.cz

 5. Pohřební ústav města České Budějovice, České Budějovice 3

  Naše organizace zajišťuje veškeré pohřební služby: kremace, pohřby do země, přeprava zesnulých po ČR i zahraničí a květiny. Dále zajistíme: uložení do hrobu, hrobky, rozptyl popela a uložení do kolumbária. Nonstop služba, správa hřbitovů, krematoria.
  http://www.krematoriumcb.cz

 6. Sodexo, s.r.o., Praha-Nusle

  Zajištění On-Site Service Solutions - komplexních řešení služeb na míru přímo u klienta. Provozujeme stravování, firemní a školní jídelny, facility management, údržby mechanických zařízení, projekt management, úklid a administrativní služby.
  http://www.sodexo.cz

 7. ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS, s.r.o., Praha-Kyje

  Specialista na závodní stravování zaměstnanců velkých obchodních a průmyslových subjektů. Provozovatel veřejných jídelen a restaurací. Výrobu, distribuci a servis zajišťujeme podle požadavků klientů. Mobilní formou realizujeme společenský catering.
  http://www.arter.cz

 8. Hlídání dětí v Praze, Kladno

  Nabízím Vám večerní a víkendové hlídání Vašich dětí. Mám mnohaletou praxi v hlídání dětí a péči o ně, především v anglicky mluvících rodinách. Jsem držitelka certifikace au pair z USA.
  http://www.hlidanideti.info

 9. Agentura Suzi s.r.o. – hlídání dětí a péče o domácnost po celé ČR, Jihlava

  Rádi bychom Vám představili Agenturu Suzi s.r.o. s celorepublikovou působností. Zajistíme Vám kompletní služby v oblasti péče o dítě a péče o domácnost. Naše pečlivě vybrané pečovatelky Vám dítě pohlídají ve Vaší domácnosti, vyzvednou ze školy či školky, zavedou do kroužků apod. Nabízíme také doučování a doprovody na dovolenou. V oblasti péče o domácnost Vám naše hospodyně uklidí, vyžehlí či nakoupí. Veškeré služby lze využívat jednorázově či pravidelně. Nabízíme cenové akce pro nové zákazníky i věrnostní programy pro stálé klienty.
  http://www.suzi.cz

 10. Blue Marlin, s.r.o. , Praha-Podolí

  Pořádáme svatby v zahraničí. Sami jsme obřad a svatební cestu prožili na ostrově Mauricius. Zařídíme odlet z Prahy, českého delegáta a oddací list, který zlegalizuje matrika v ČR. Nabízíme cesty do zemí, které jsme procestovali a můžeme doporučit.
  http://cestovni-kancelar.bluemarlin.cz

 11. Ing. Stanislav Krčmař, Brno-Medlánky

  Poskytování poradenství v oblasti společenských věd.
  http://www.terra-nostra.cz/

 12. Muzeum umění Olomouc , Olomouc

  Provozujeme dvě muzea s rozdílným programem: Arcidiecézní muzeum - umění 12. až 18. století a národní kulturní památka Přemyslovský hrad, Muzeum moderního umění - výstavy současného umění. Organizujeme programy pro děti a komentované prohlídky.
  http://www.olmuart.cz

 13. Grafologie Kadlec , Hranice

  Poskytuji grafologické služby ve formě komplexních rozborů písma, dětských kresebných a projekčních rozborů. Dále partnerské a talentové poradenství, personální poradenství a příprava na vstupní pohovory. Služby pro soukromé účely i firemní účely.
  http://www.grafologiekadlec.cz

 14. Josef Říha , Teplice-Trnovany

  Realizace zábavních programů na klíč včetně moderátora, známých osobností, technického zázemí a dalších produkčních služeb. Součástí programů jsou atrakce pro děti i dospělé: skákací hrady, trampolíny, horolezecké stěny, rodeo bizon, snowboard, sumo.
  http://www.agenturariha.cz

 15. Pohřební služba Benda s.r.o., Mělník

  Zajišťujeme kompletní pohřební služby včetně odvozu zesnulých nonstop, smuteční obřady, květinovou výzdobu, vytištění smutečního oznámení. Zajistíme řečníka, kněze, hudbu a dopravu pozůstalých. Vyřizujeme administrativu. Prodej rakví a obalů na urny.
  http://www.pohrebni-sluzba-benda-s-r-o-melnik.firmy.cz/

 16. Telpres, s.r.o. , Ostrava-Mariánské Hory

  Tvorba a vydávání her, křížovek a kvízů.
  http://www.zabavnik.cz

 17. Ing. Hana Preclíková, Dobré-Hlinné

  Poskytování genealogických a administrativních služeb.
  http://www.dobruska.cz/genealogie

 18. Eliška Cachová - VIVERE , Hlinsko-Kouty

  Poskytování služeb seznamovací agentury.
  http://www.vivere.cz

 19. Miluše Vedralová , Kolín III

  Úprava srsti stříháním a trimováním, koupání psů všech plemen i velikostí.
  http://www.rinna.cz

 20. Babinka , Liberec V-Kristiánov

  Nabízíme hlídání dětí, babysitting, au-pair, paní do domácnosti, vyzvedávání a doprovody dětí do školek a kroužků, doučování a přípravu na zkoušky, asistenta handicapovaným a nemocným dětem a dospělým. Zajistíme péči o seniory, hlídání seniorů.
  http://www.babinka.cz

 21. Kaiserštejnský palác, Praha-Malá Strana

  Gastronomie s individuálním aranžmá. Bankety, rauty, koktejly, kongresy, firemní oslavy či svatby, včetně zajištění prostor a doprovodného programu.
  http://www.intercatering.cz/cz/contacts.php?cid=28

 22. Imimi - hlídání dětí , Praha-Řepy

  Zajišťujeme hlídání dětí v rodinách, do pár hodin od objednání po celé Praze, středních Čechách. Na hlídání dětí vybíráme proškolené a zkušené pečovatelky ze všech oblastí a časovou flexibilitou. Hlídání dětí již od 0-3 let pravidelně či jednorázově.
  http://www.imimi.cz

TOPlist