Sportovní služby

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Sportovní služby

 

 1. Osobný tréner Bratislava, Bratislava

  Ponúkame Vám hodiny tenisu pre začiatočníkov aj pokročilých a služby kondičného osobného trénera. Jedinečná kombinácia tréningov pre deti a rodičov s poradenstvom v rámci zdravej výživy. Všetky šlužby pod dohľadom kvalifikovaných inštruktorov.
  http://www.sparring.sk/

 2. Sportovní centrum Radostova Luhačovice, Luhačovice

  Provozujeme sportovní areál pro sportovní a profesionální kluby. Máme kvalitní zázemí v hale pro míčové hry, fotbalové hřiště s umělým povrchem, tenisem a aerobikovým sálem, kuželkami, spinningem a bowlingem včetně regenerace, ubytování a stravování.
  http://www.radostova.cz

 3. Relaxklub petr Škarecký, Záluží

  Provozujeme privátní wellness Relaxklub v Třemošné u Plzně. Nabízíme k pronájmu saunu, vířivku, spinning, poskytujeme sportovní a rekondiční masáže v kombinaci s vířivkou.
  http://www.relaxklub.cz

 4. Sportovní areály města Kladna, s.r.o., Kladno-Rozdělov

  Spravujeme tyto sportoviště: aquapark, letní koupaliště, krytý bazén, atletický stadion s in-line dráhou a hřišti s umělým povrchem, hokejbalovou arénu, víceúčelovou sportovní halu, zimní stadion, saunu, tenisové kurty, víceúčelová hřiště a ubytovnu.
  http://www.samk.cz

 5. GAMESTAR, a.s., Praha 5

  Provozování okamžité loterie.
  http://www.stiracilosy.cz

 6. ALLROADS s.r.o., Opava-Suché Lazce

  Zajištění vodní a vysokohorské turistiky, raftingu, cykloturistiky či lyžování. Pořádání sportovních akcí pro skupiny veřejné, firemní i školní.
  http://www.allroads.cz

 7. 1. MVIL Hrabová, Ostrava-Hrabová

  Provoz floorbalového klubu.
  http://www.mvil.info

 8. Barbara Zelená, Zlín-Malenovice

  Nabídka zorbingu.
  http://www.funride.cz

 9. Sportovní areál Zruč, s.r.o. , Zruč-Senec

  Sportovní areál s nadstandardní sportovním zázemím nabízí: tenisové kurty, volejbal, nohejbal, beach volejbal, minigolf, víceúčelové hřiště, ubytování, restauraci s venkovní terasou, relaxační centrum a fitness.
  http://www.hotelsportzruc.cz

TOPlist