Stavebnictví

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Stavebnictví

 

 1. Sruby 123, Tehov

  Již od roku 1992 svým zákazníkům nabízíme profesionální přístup k realizacím jejich snů o bydlení. Stavíme úsporné a ekologické kanadské sruby. Informujte se o možnostech stavby srubu pro vás.
  http://srub123.cz/

 2. Servis oken a dveří - Burýšek, Nučice

  Zabývám se opravou a servisem všech typů oken a dveří. Prodávám žaluzie C design a Max 25, okenní a dveřní sítě, kliky. Montáž přídavných okapniček na křídla eurooken, atd. Praha a Střední Čechy.
  http://www.burysek.cz

 3. SPIRAX s.r.o. Dřevostavby - bungalovy na klíč , Praha 8

  Hledáte bydlení za výhodnou cenu? Hledáte dům s nízkými provozními náklady? Naše nízkoenergetické dřevostavby na klíč kdekoli v ČR - i u Vás. Bungalovy, dřevostavby podle Vašich představ na klíč. Postavíme Váš dům rychle, kvalitně, použijeme ověřené a certifikované stavební materiály. Získáte rodinný dům, který bude dýchat pohodou a Vy se do něj budete rádi vracet a spokojeně bydlet podle svých představ. Dodáme Vám dům, dodáme Vám nejen jistotu.
  http://www.spirax.cz

 4. Autojeřábnické práce Olomouc, Prostějov - Michal Kopečný, Kostelec na Hané

  Provádíme autojeřábnické práce v Olomouci, Prostějově, celém olomouckém kraji, po dohodě i jinde v místě potřeby. Využíváme autojeřáby AD 080 s nosností až 8 tun.
  http://www.autojerab.websnadno.cz/

 5. Klempířství Špaček, Velké Meziříčí

  E-shop zabývající se prodejem klempířských výrobků. Široký sortiment zahrnuje stavební klempířské prvky, kouřové roury, komínové nástavce nerezové, střešní vikýře, potřeby pro čištění komínů a kamen... Provádíme kompletní realizaci střech, pokrývačské a klempířské práce.
  http://www.klempirstvispacek.cz

 6. Malířství Grűmann, Příbor

  Malířství, natěračství, sklenářství. Malířské techniky, nástřiky, malby, nátěry, sklenářské práce a bytové úpravy. Úklidový servis. Kalkulace a poradenství zdarma.
  http://www.malirstvigrumann.cz

 7. Domika projekční kancelář, Neratovice

  Projekční kancelář, projekty staveb, stavební úpravy, levné domy, rady stavebníkům, konzultace staveb.
  http://www.domika.cz

 8. Minor stavební s.r.o. České Budějovice, České Budějovice

  Stavební firma se zaměřuje na hrubé stavby domů, základové desky, zámkové dlažby, fasády včetně zateplení a zateplování a ostatní stavební práce ve městě České Budějovice a v sousedních okresech v oblasti Jihočeský kraj – Jižní Čechy. V rámci programu zelená úsporám rádi svým zákazníkům zajistíme veškeré potřebné úkony pro získání dotace. Jsme v seznamu dodavatelů Zelená úsporám. Naší prioritou je pracovní spolehlivost a seriózní jednání se zákazníky. S nabízenými pracemi máme dostatečné zkušenosti, které jsou zárukou dobře odvedené práce.
  http://www.zateplujemedomy.cz

 9. ECO - RETEL s.r.o., Mladá Boleslav II

  Nabízíme demolice staveb, drcení a recyklaci stavebního odpadu, drcení a třídění přírodního kameniva. Dále se zabýváme ekologickou likvidací vyřazeného elektrického a elektronického zařízení.
  http://www.ecoretel.cz

 10. ŽSD a.s., Modřice

  Stavební společnost založená v roce 1996. Provádíme stavební činnost, odpadové hospodářství, recyklace a demolice. V oboru pozemních staveb jsou to zejména stavby občanské vybavenosti, bytová výstavba, rekonstrukce budov, průmyslové, ekologické a inženýrské stavby. Zajišťujeme komplexní dodávku v oboru demolic, včetně odstranění a recyklace vzniklého odpadu. Držíme přední pozici v oboru odpadového hospodářství na železničních koridorech v ČR. Dále pronajímáme a prodáváme byty, garáže, kanceláře.
  http://www.zsd.as

 11. Belfor Czechia, spol. s r.o., Jirny

  Nabízíme sanace po požárech a odstraňování škod způsobených vodou. Dále provádíme vysoušení staveb a budov, dezinfekce a následné uvedení objektu do původního stavu. Sanace po záplavách a vodovodních haváriích. Nabízíme kompletní řešení na klíč: sanace objektů i veškerého vybavení. Likvidace azbestu, sanace strojů, elektroniky a vzduchotechniky. Odstraňování plísní a nepříjemného zápachu. Vysoušení knih a dokumentů.
  http://www.cz.belfor.com

 12. Fans, a.s., Praha-Nusle

  Obchodní, výrobní a servisní činnost v oboru chlazení a čištění průmyslových vod. Chladicí věže - výstavba, rekonstrukce a opravy. Dodávky, opravy a montáže mikrochladičů - mikrověže.
  http://www.fans.cz

 13. SABTIKAS, Ostrava-Poruba

  Hlavním programem společnosti je návrh (projekce), výroba a montáž vodohospodářských staveb - čistíren odpadních vod (ČOV) Topas, včetně záručního i pozáručního servisu. Jako doprovodný program provedeme návrh, výrobu a montáž technologických nádrží, žump, septiků, jímek, filtrů, lapolů tuků a odlučovačů ropných látek. Provedeme vyplastování technologických jímek, žlabů nebo nádrží.
  http://www.sabtikas.cz

 14. První železářská společnost Kladno, s.r.o., Kladno

  Vyrábíme svařované ocelové konstrukce, rámy a tlakové nádoby. Zařízeni oceláren - vodou chlazená víka EOP a LF, licí pánve, šrotové koše, odsávací potrubí, upínání elektrod, proudovodná ramena. Dále zařízení pro doly - 1/4 etážové klece, skipy a skipoklece (8-55t), lanovnice, těžní stroje atd. Máme dlouhodobé zkušenosti v oblasti CNC obrábění konstrukcí, rámů a technologicky náročných dílů z různých materiálů. Nabízíme projekční a inženýrskou činnost - od projektu až po výrobní výkresy.
  http://www.pzsk.cz

 15. BOZPO, Pelhřimov

  Poskytujeme služby v bezpečnosti, ochraně zdraví při práci a požární ochraně, koordinátor na stavbě. Prodáváme bezpečnostní a požární tabulky. Poradenství a školení v oblasti BOZ a PO, zajištění odborné způsobilosti PO, BOZP a koordinátor na stavbě.
  http://www.bozpo-pe.cz

 16. Eva Pincová, Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří

  Nabízíme technicko organizační činnost v požární ochraně. Autorizace v oboru požární bezpečnost staveb, výkon odborně způsobilé osoby v požární ochraně, revize zařízení pro zásobování požární vodou.
  http://www.pincova.cz

 17. ORGREZ, a.s., Brno-Medlánky

  Provádíme služby pro energetiku a průmysl, teplárenství, termovize, chromatografie, PCB, metrologie, monitoring ovzduší. Zajišťujeme měření emisí a imisí. Záruční testy a zkoušky. Regenerace transformátorových olejů. Inženýring a řízení projektů.
  http://www.orgrez.cz

 18. STAVINVEST JK s.r.o., Český Krumlov-Nádražní Předměstí

  Nabízíme dozorování staveb - technický dozor investora, koordinátor bezpečnosti práce na staveništi. Dále organizujeme výběrová řízení, přípravy staveb. Inženýrská činnost v investiční výstavbě.
  http://www.stavinvestjk.cz

 19. PREFA ŽATEC, Žatec

  Výroba a montáž železobetonových montovaných hal, skeletů a dalších prefabrikovaných staveb a konstrukcí. Jsou to garáže, opěrné zdí, silážní žlaby, rámy, filigránové stropy, schodiště, balkóny, silniční a stropní panely, ploty, energokanály, skruže a vodoměrné šachty. Zajištění projektů a statických výpočtů prefabrikátů (stropy, sloupy, průvlaky, vazníky, základové patky a prahy, parapetní panely). Dodávky čerstvého betonu (transportbetonu). Výroba a montáž betonářské výztuže (armatury).
  http://www.prefazatec.cz

 20. DYNAL, s.r.o., Čistá

  Vyrábíme a dodáváme zimní zahrady, plastová okna a dveře ze systému Aluplast. Skvělá tepelná izolace v 5ti komorovém profilu Uw 1,16 až max. 0,84 díky profilům bez kovových výztuh. Skla jsou vlepovaná, tudíž je zaručena tvarová stálost a funkčnost. Dodáváme kompletní servis, demontáž, montáž, žaluzie, parapety, střešní okna ROTO, sítě proti hmyzu. Kovovýroba, vyrábíme hliníkové dveře a stěny, protipožární dveře, okna z hliníku s přerušeným tepelným mostem. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
  http://www.dynal.cz

 21. STAV.SERVIS LAKAM, s.r.o., Kralupy nad Vltavou

  Nabízíme zateplení fasád (kontaktní zateplovací systém Baumit, polystyren, minerální plsť). Výměna oken, fasády, izolace střech, revitalizace a stavební práce v rámci dotace Zelená úsporám. Plastová okna, dveře, zimní zahrady a terasy Twinson ze systému DECEUNINCK, vyrábíme ve vlastním výrobním závodě. Doplňky na plastová okna a zimní zahrady: žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a parapety. Dodáváme: výklopná, sekční garážová vrata, brány, pohony, střešní okna Roto a Velux, eurookna. ISO 9001:2009
  http://www.vymenaoken.cz

 22. IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., Polná

  Dodáváme systém foukané tepelné izolace MAGMARELAX, minerální granulát ROCKWOOL, NOBADRAP, zateplování, duté stropy, šikminy, stěny, vazníkové konstrukce, dvouplášťové střechy, ploché střechy. Provádíme protipožární, protihlukové minerální izolace.
  http://www.ippolna.cz

 23. ÚRS PRAHA, a.s., Praha-Hostivař

  Nabízíme směrné ceny stavebních prací, datové soubory, software - rozpočty kalkulace, publikace. Oceňování staveb nemovitostí podniků.
  http://www.urspraha.cz

 24. Výškové práce Nyk, Praha

  Společnost Výškové práce Nyk provádí veškeré výškové práce stavebního charakteru.Staňte se jedním z mnoha našich spokojených zákazníků.Přesvěčte se na www.nyk.cz
  http://www.nyk.cz

 25. MARCOMP PRAHA, s.r.o. (pobočka Praha-Stodůlky) , Praha-Stodůlky

  Projektování elektrických zařízení.
  http://www.marcomp.iol.cz

 26. SITCON, s.r.o. , Praha-Nusle

  Nabídka komplexních dodávek staveb.

 27. KV+ZL stavební, spol. s r.o. , Žacléř

  Zajišťování kompletních dodávek průmyslových, občanských a inženýrských staveb. Provádíme rekonstrukce, modernizace a zateplování budov.

 28. JMA stavební, spol. s r.o., Jihlava

  Nabízíme realizace novostaveb, rekonstrukce a adaptace stávajících objektů pozemních staveb.
  http://www.jma.as

 29. J a F stavební a inženýrská firma, spol. s r.o. , Trutnov-Střední Předměstí

  Nabízíme komplexní služby v oblasti stavebnictví.

 30. Intoza, s.r.o. , Ostrava-Moravská Ostrava

  Poskytovatel komplexních služeb ve stavebnictví.
  http://www.intoza.cz/

TOPlist