Tesařství, pokrývačství a klempířství

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Řemesla » Tesařství, pokrývačství a klempířství

 

 1. Střechy příbramsko - Gabriel Stanislav - Střechy, krovy, pergoly, Milín

  Kompletní dodávky střech a krovů všech druhů střech, rekonstrukce krovů, dodávky materiálu. Rekonstruujeme střechy, pergoly a krovy. Realizujeme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.
  http://www.strechy-pribramsko.cz

 2. Tesařství Příbram - Vlasák & Andraši - Střechy, krovy, schody, pergoly, Příbram

  Kompletní dodávky krovů všech druhů střech, rekonstrukce krovů, dodávky materiálu. Opravujeme stavíme balkóny, schodiště, pergoly a různé zahradní dřevostavby. Dodáváme dřevostavby na klíč. Realizujeme také pokrývačské a klempířské práce.
  http://tesarstvi-pribram.eu

 3. Jakub Gajda - kanadské sruby, dřevostavby, nábytek, Frenštát pod Radhoštěm

  Stavební a tesařské práce se specializací na kanadské sruby v různém stadiu dokončení, od hrubé stavby po kompletní dřevostavby na klíč včetně interiéru, roubeného nábytku a doplňků (altány, terasy, dětská hřiště). Sehraný tým zkušených řemeslníků.
  http://www.jakubgajda.cz/

 4. Tesařství Jan Milde, Pardubice

  Provádíme veškeré tesařské práce, roubenky, sruby, krovy, altány, přístřešky, rákosové střechy, ručně tesané trámy, opravy památek, chalup...
  http://www.tesanetramy.euweb.cz

 5. BIOS Dobříš, s.r.o., Dobříš

  Vyrábíme a dodáváme dřevěné střešní příhradové vazníky se styčníkovými deskami s prolisovanými trny, tesařsky vázané krovy a konstrukce. Zajišťujeme střechy na klíč - tesařství, pokrývačství, klempířství, opláštění říms, hromosvody, truhlářství - altány, pergoly a zahradní nábytek. Prodáváme stavební řezivo, palubky, OSB desky, desky Cetris, střešní krytiny, střešní okna, klempířské materiály a izolace, dřevěné terasy a fasády a obklady a dlažby z přírodního kamene. Aktuální ceníky na webu.
  http://www.biosdobris.cz

 6. Blanka Karvaiová, Jirny

  Výroba, prodej a montáž komínových komponentů pro plynové spotřebiče a tuhá paliva. Zajišťujeme také kompletní revizní zprávy.

 7. Techo CB, České Budějovice 5

  Výroba, prodej a montáž klempířského a pokrývačského materiálu - plechové krytiny, trapézové plechy, střešní krytiny, krovy a stavební materiál. Prodáváme plechy a svitky, okapové systémy, okapy, střešní okna a fólie, tepelné izolace, hydroizolace.
  http://www.techocb.cz

 8. Karel Dub, Praha-Zbraslav

  Nabízíme výrobu a prodej klempířských prvků, plechy v tabulích i ve svitcích, žlaby, svody, spojovací materiál a střešní krytiny. Výroba klempířských prvků na zakázku - venkovní parapety, oplechování atd. Prodáváme nářadí a doplňky pro klempíře.
  http://www.klepro.cz

 9. Arcos, spol. s r.o., Praha-Vršovice

  Výroba a prodej klempířských prvků, prodej plechů, dělení svitků, atypická výroba. Prodej nářadí a doplňků pro stavební klempíře. Prodej střešních doplňků a spojovacích materiálů.
  http://www.arcos-cz.cz

 10. Zdeněk Fiedler, Kladno-Kročehlavy

  Klempířské a pokrývačské práce, výroba a montáž klempířských prvků z materiálu: pozink, měď, titanzinek, hliník, rheinzink. Prodej kompletního okapového systému (žlaby, svody). Oplechování komínů, říms, atik, parapetů a lemování zdi. Vše pro střechy.
  http://www.strechy-fiedler.cz

 11. Umicore Building Products CZ, Praha-Braník

  Vyrábí a prodává svoji značku titanzinek VMZINC pro střešní krytiny, oplechování, fasády, svody a žlaby. Široký sortiment předzvětralého titanzinku. Technické poradenství pro projekty realizované v titanzinku VMZINC. Značka kvality PREMIUMZINC.
  http://www.vmzinc.cz

 12. Střechy KMB, spol. s r.o., Otrokovice

  Realizujeme a rekonstruujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme montáž, prodej střešních krytin: IBF, TONDACH, BRAMAC, KM BETA, LINDAB, SATJAM, CEMBRIT, ETERNIIT, VEDAG, TEGOLA, plastové tašky, aj. materiály pro střechy tvrdé, povlakové, plechové, šindele, střešní okna VELUX, ROTO, okapové systémy. Dodáváme kompletní střechy na míru vč. střešních doplňků (oplechování, fólie, spojovací materiál, sádrokartony a OSB desky). Střechy na klíč - tesařství, pokrývačství, klempířství, stav. příprava.
  http://www.strechykmb.cz

 13. STAKL - střechy na klíč, s.r.o., Vrbová Lhota

  Provádíme rekonstrukce a zhotovení nových střech. Nabízíme velký výběr střešních krytin včetně příslušenství, klempířských výrobků, stavební řezivo. Zabýváme se stavbou a rekonstrukcí rodinných domů včetně zateplování a fasád. Kontejnerová doprava.
  http://www.stakl.cz

 14. IZOL94, s.r.o., Rychnov nad Kněžnou

  SIO-LINE, HEYTEX - výhradní obchodní zastoupení. Dodáváme materiály na autoplachty, haly a reklamu. Výroba a prodej doplňkových prvků. MULTIPLAN - výhradní obchodní zastoupení. Hydroizolace staveb - PVC-P fólie. Plech VIPLANYL - klempířská výroba.
  http://www.izol94.cz

 15. Klempířství pokrývačství – Kramár, Dvůr Králové nad Labem

  Klempířské a pokrývačské práce, umělecké klempířství, výškové práce. Kompletní montáže střešních krytin. Práce z plošiny. Natěračské práce.
  http://www.strecha-kvalitne.cz

 16. Monolity Prusa, Ždánice

  Výstavba Monolitu a Tesařské stavební práce.
  http://www.monolityprusa.tym.cz/

 17. Kominictví PECHLÁT s.r.o., Říčany

  Nabízíme kompletní služby v oblasti komínů a kominictví. Prodáváme a montujeme komíny Schiedel, EKO, CIKO, Jeremias a Bertrams a dále komínové systémy, kouřovody, redukce, plastové komínové systémy, stříšky, komínové vložky. Působíme v celé ČR. Odborné a specializované poradenství v oboru kominictví. Provádíme frézování komínů, vložkování komínů, revize a s tím spojený servis. V naší nabídce najdete také zděné komíny, kovové a plast.
  http://www.kominy-pechlat.cz

 18. V. P. Procházka, s.r.o. , Nebovidy

  Provádíme dodávku a montáž plochých střech a teras, izolace spodních staveb, zelené střechy, opláštění prům. hal, zateplení budov, šikmé střechy, tesařské a klempířské práce, jeřábnické práce a montážní plošiny. Jsme v SoD programu Zelená úsporám.
  http://www.vpprochazka.cz

TOPlist