Tesařství, pokrývačství a klempířství ve Středočeském kraji

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Řemesla » Tesařství, pokrývačství a klempířství ve Středočeském kraji

 

 1. BIOS Dobříš, s.r.o., Dobříš

  Vyrábíme a dodáváme dřevěné střešní příhradové vazníky se styčníkovými deskami s prolisovanými trny, tesařsky vázané krovy a konstrukce. Zajišťujeme střechy na klíč - tesařství, pokrývačství, klempířství, opláštění říms, hromosvody, truhlářství - altány, pergoly a zahradní nábytek. Prodáváme stavební řezivo, palubky, OSB desky, desky Cetris, střešní krytiny, střešní okna, klempířské materiály a izolace, dřevěné terasy a fasády a obklady a dlažby z přírodního kamene. Aktuální ceníky na webu.
  http://www.biosdobris.cz

 2. Blanka Karvaiová, Jirny

  Výroba, prodej a montáž komínových komponentů pro plynové spotřebiče a tuhá paliva. Zajišťujeme také kompletní revizní zprávy.

 3. STAKL - střechy na klíč, s.r.o., Vrbová Lhota

  Provádíme rekonstrukce a zhotovení nových střech. Nabízíme velký výběr střešních krytin včetně příslušenství, klempířských výrobků, stavební řezivo. Zabýváme se stavbou a rekonstrukcí rodinných domů včetně zateplování a fasád. Kontejnerová doprava.
  http://www.stakl.cz

 4. Střechy příbramsko - Gabriel Stanislav - Střechy, krovy, pergoly, Milín

  Kompletní dodávky střech a krovů všech druhů střech, rekonstrukce krovů, dodávky materiálu. Rekonstruujeme střechy, pergoly a krovy. Realizujeme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.
  http://www.strechy-pribramsko.cz

 5. Tesařství Příbram - Vlasák & Andraši - Střechy, krovy, schody, pergoly, Příbram

  Kompletní dodávky krovů všech druhů střech, rekonstrukce krovů, dodávky materiálu. Opravujeme stavíme balkóny, schodiště, pergoly a různé zahradní dřevostavby. Dodáváme dřevostavby na klíč. Realizujeme také pokrývačské a klempířské práce.
  http://tesarstvi-pribram.eu

 6. Zdeněk Fiedler, Kladno-Kročehlavy

  Klempířské a pokrývačské práce, výroba a montáž klempířských prvků z materiálu: pozink, měď, titanzinek, hliník, rheinzink. Prodej kompletního okapového systému (žlaby, svody). Oplechování komínů, říms, atik, parapetů a lemování zdi. Vše pro střechy.
  http://www.strechy-fiedler.cz

TOPlist