Trh práce

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Trh práce

 

 1. Qprace - nabídka práce a brigád, Brno

  Široká a aktualizovaná nabídka pracovních míst a brigád. Nabízíme též poradenství při hledání práce
  http://www.qprace.cz/

 2. Dream Job - personální agentura, Praha 6

  Personální služby v oblasti Hospitality & Gastronomy, Headhunting, Recruitment, školení a Mystery Shopping. Nejširší nabídka práce v oblasti hotelnictví a gastronomie.
  http://www.dream-job.cz

 3. Mita Thor International, spol. s r.o., Praha-Vinohrady

  Provádíme vyhledávání a výběry pracovníků, audity (personální, manažerské, motivační a firemní kultury). Psychologická diagnostika, assessment centre, strategický development. Průzkumy firemního klimatu, rozvoj manažerských a sociálních kompetencí.
  http://www.mitathor.cz

 4. AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Praha-Břevnov

  Dlouhodobé i krátkodobé brigády nejen pro studenty. Aktuální nabídka brigád na internetu. Firmám zajišťujeme brigádníky zejména v čase dovolených, nemocí, okamžité potřeby pracovní síly. Dále nabízíme kompletní služby v oblasti balicích služeb.
  http://www.agenturaplus.cz

 5. Le Cheque Déjeuner s.r.o., Praha-Braník

  Stravenky Le Cheque Déjeuner, zaměstnanecké benefity a výhody pro každou společnost. Nabízíme poukázky pro motivaci Vašich zaměstnanců i obchodních partnerů: dárkový kupon Cadhoc, Šek dovolená, Unišek, Unišek +. Připravíme motivační program na míru.
  http://www.seky.cz

 6. AustraliaOnline, s.r.o., Praha-Nové Město

  Austrálie je naším druhým domovem. Specializace na zprostředkování studia, práce a cestování v Austrálii. Studentské centrum a kompletní služby v Austrálii, levné letenky, emigrace, veškerá víza. Držitelé migrační licence. Servis zde i v Austrálii.
  http://www.australiaonline.cz

 7. Centrum odborného vzdělávání - Ing. Miloslav Šlitr , Pardubice-Zelené Předměstí

  Nabízíme rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT, roční pomaturitní studium, kurzy a semináře v oblasti účetnictví, daní, mzdového účetnictví, personalistiky, administrativy aj. Vzdělávání nabízíme pro firmy i veřejnost. Působnost na celém území ČR.
  http://www.vzdelavani-kurzy.cz

 8. WORKtest, Praha-Hostivař

  Personální poradenství, psychologická diagnostika. Poskytujeme komplexní služby spojené s výběrem a rozvojem zaměstnance.
  http://www.worktest.cz

 9. PEREGA, s.r.o. , Praha-Vysočany

  Poradenská a pracovní agentura zaměřená na pracovní nabídky a brigády v Itálii nejen pro studenty. Nabízíme volná pracovní místa v oblasti pohostinství, hotelnictví, zemědělství. Hledáme barmany, číšníky, servírky, pomocné síly, kuchaře, šéfkuchaře.
  http://www.perega.com

 10. Britjob s.r.o, Boršice u Blatnice

  Zprostředkování au-pair pobytů v Anglii a poskytování informací. Nabídka služeb evropským zaměstnavatelům.
  http://www.britjob.com

 11. HOFMANN-WIZARD s.r.o, Plzeň-Vnitřní Město

  Personální agentura nabízí, uplatnění na trhu práce, nabídku volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Zprostředkujeme Vám kmenové zaměstnance, agenturní zaměstnance - Temporary help.
  http://www.hofmann-wizard.cz

 12. ČESKÝ TRH PRÁCE s.r.o., Hradec Králové

  Inzerce nabídek práce, brigády. Databáze životopisů uchazečů o volná místa a zaměstnání. Nabídky práce rozdělené do regionů. Provozovatel regionálních pracovních portálů. Místo, kde si najdete práci nebo zaměstnavatele z vašeho regionu.
  http://www.cesky-trh-prace.cz

 13. Hyperpráce.cz, Praha-Vinohrady

  Inzertní portál s nabídkou pracovních příležitostí všech oborů: administrativa, automobilový průmysl, bankovnictví, účetnictví, obchod a prodej, doprava, marketing, management, PR a reklama, zdravotnictví, IT a další. Nabídka brigád a poradenství.
  http://www.hyperprace.cz

TOPlist