Trh práce

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Trh práce

 

 1. Pracovní portál 248.cz, Praha

  Web 248.cz je pracovní portál, který nabízí širokou nabídku zaměstnání ze všech možných oborů. Práci nachází za pomocí jedinečného enginu na vyhledávání, který odkazuje přímo na stránky zaměstnavatele. Práci zde najde opravdu každý!
  http://248.cz/

 2. Qprace - nabídka práce a brigád, Brno

  Široká a aktualizovaná nabídka pracovních míst a brigád. Nabízíme též poradenství při hledání práce
  http://www.qprace.cz/

 3. Dream Job - personální agentura, Praha 6

  Personální služby v oblasti Hospitality & Gastronomy, Headhunting, Recruitment, školení a Mystery Shopping. Nejširší nabídka práce v oblasti hotelnictví a gastronomie.
  http://www.dream-job.cz

 4. Mita Thor International, spol. s r.o., Praha-Vinohrady

  Provádíme vyhledávání a výběry pracovníků, audity (personální, manažerské, motivační a firemní kultury). Psychologická diagnostika, assessment centre, strategický development. Průzkumy firemního klimatu, rozvoj manažerských a sociálních kompetencí.
  http://www.mitathor.cz

 5. AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Praha-Břevnov

  Dlouhodobé i krátkodobé brigády nejen pro studenty. Aktuální nabídka brigád na internetu. Firmám zajišťujeme brigádníky zejména v čase dovolených, nemocí, okamžité potřeby pracovní síly. Dále nabízíme kompletní služby v oblasti balicích služeb.
  http://www.agenturaplus.cz

 6. Le Cheque Déjeuner s.r.o., Praha-Braník

  Stravenky Le Cheque Déjeuner, zaměstnanecké benefity a výhody pro každou společnost. Nabízíme poukázky pro motivaci Vašich zaměstnanců i obchodních partnerů: dárkový kupon Cadhoc, Šek dovolená, Unišek, Unišek +. Připravíme motivační program na míru.
  http://www.seky.cz

 7. AustraliaOnline, s.r.o., Praha-Nové Město

  Austrálie je naším druhým domovem. Specializace na zprostředkování studia, práce a cestování v Austrálii. Studentské centrum a kompletní služby v Austrálii, levné letenky, emigrace, veškerá víza. Držitelé migrační licence. Servis zde i v Austrálii.
  http://www.australiaonline.cz

 8. Centrum odborného vzdělávání - Ing. Miloslav Šlitr , Pardubice-Zelené Předměstí

  Nabízíme rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT, roční pomaturitní studium, kurzy a semináře v oblasti účetnictví, daní, mzdového účetnictví, personalistiky, administrativy aj. Vzdělávání nabízíme pro firmy i veřejnost. Působnost na celém území ČR.
  http://www.vzdelavani-kurzy.cz

 9. WORKtest, Praha-Hostivař

  Personální poradenství, psychologická diagnostika. Poskytujeme komplexní služby spojené s výběrem a rozvojem zaměstnance.
  http://www.worktest.cz

 10. PEREGA, s.r.o. , Praha-Vysočany

  Poradenská a pracovní agentura zaměřená na pracovní nabídky a brigády v Itálii nejen pro studenty. Nabízíme volná pracovní místa v oblasti pohostinství, hotelnictví, zemědělství. Hledáme barmany, číšníky, servírky, pomocné síly, kuchaře, šéfkuchaře.
  http://www.perega.com

 11. Britjob s.r.o, Boršice u Blatnice

  Zprostředkování au-pair pobytů v Anglii a poskytování informací. Nabídka služeb evropským zaměstnavatelům.
  http://www.britjob.com

 12. HOFMANN-WIZARD s.r.o, Plzeň-Vnitřní Město

  Personální agentura nabízí, uplatnění na trhu práce, nabídku volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Zprostředkujeme Vám kmenové zaměstnance, agenturní zaměstnance - Temporary help.
  http://www.hofmann-wizard.cz

 13. ČESKÝ TRH PRÁCE s.r.o., Hradec Králové

  Inzerce nabídek práce, brigády. Databáze životopisů uchazečů o volná místa a zaměstnání. Nabídky práce rozdělené do regionů. Provozovatel regionálních pracovních portálů. Místo, kde si najdete práci nebo zaměstnavatele z vašeho regionu.
  http://www.cesky-trh-prace.cz

 14. Hyperpráce.cz, Praha-Vinohrady

  Inzertní portál s nabídkou pracovních příležitostí všech oborů: administrativa, automobilový průmysl, bankovnictví, účetnictví, obchod a prodej, doprava, marketing, management, PR a reklama, zdravotnictví, IT a další. Nabídka brigád a poradenství.
  http://www.hyperprace.cz

TOPlist