Úklid, údržba a čištění

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Úklid, údržba a čištění

 

 1. Montena Company s.r.o., Praha 9

  Můžeme nabídnout provedení kvalitních a cenově dostupných prací ve výškách pomocí horolezecké techniky a drobné potápěčské práce. Mytí oken, mytí fasád, mytí a nátěr střech, opravy a nátěr fasád, tlakové mytí zámkové dlažby, montáže reklam, rizikové kácení stromů, ...
  http://www.montenacompany.cz

 2. Čištění koberců Brno, Brno

  Věděli jste o tom, že se v kobercích usazuje nejvíce prachu? Pokud koberec pravidelně neluxujete a neprovádíte hloubkové čištění, pak byste měli kontaktovat čištění koberců Brno. Tato firma se specializuje na čištění koberců. Kromě koberců si můžete nechat vyčistit také sedačky a čalouněný nábytek. Nezáleží na tom, zda je váš koberec má nízký vlas, vysoký vlas nebo zda je vlněný. Pro všechny tyto typy koberců mají naši zaměstnanci speciální násady, díky kterým zvládnou vyčistit váš koberec opravdu důkladně. Pravidelné čištění koberců minimálně jednou ročně nepodceňujte. V koberci se ukládá prach, roztoči a často se z koberce line nepříjemná zápach. Díky extrakčnímu čištění se zbavíte veškerých nečistot a váš byt bude po několik dnů provoněn příjemnou vůní. Půjčovna čističů koberců Brno pracuje s čistícími přístroji značky Kärcher, nabízí nejlepší čistící prostředky a pečlivý personál
  http://cisteni-kobercu-brno.com/

 3. Čištění koberců, čalounění a mytí oken, Praha

  Nabízíme čištění koberců, čalounění, antialergické čištění, mytí interiérů aut, dodávek, autobusů, mytí oken, výloh a prosklených ploch. Poskytujeme kvalitní služby za přijatelné ceny. Nonstop provoz, Praha a okolí.
  http://www.cistenikobercuvozidel.cz

 4. Úklidová firma Zeman - mytí oken, čištění koberců, Kladno

  Naše úklidová firma se zabývá poskytováním úklidových služeb pro firmy, státní organizace i domácnosti. Provádíme zejména mytí oken a výloh, čištění koberců, pravidelný úklid firem, panelových domů a další úklidové práce. Služeb naší úklidové firmy můžete využít na území měst Praha, Kladno a v celém Středočeském kraji.
  http://www.uklidove-firmy-az.estranky.cz

 5. Vyklízení, odvoz odpadu, deratizace, údržba zeleně - Praha, Praha

  Deratizace, vyklízení bytů, hubení hmyzu a odvoz odpadů to je firma Ekosa.
  http://www.ekosa.cz

 6. Kanálservis, s.r.o., Praha-Stodůlky

  Provádíme čištění a regenerace potrubí - profil neomezen, kamerová diagnostika poruch kanalizace, opravy potrubí, celkové dodávky.
  http://www.kanalizace-kanalservis.cz

 7. FEKO LT, Litoměřice-Předměstí

  Čištění kanalizací, vývoz a likvidace hustých kalů, vyvážení žump, septiků a čištění vnitřních odpadů, vyhledávání poruch pomocí kamerové prohlídky, vše včetně ADR odvozu. Čištění technologií sacím bagrem. Tlakové zkoušky a videoinspekce.
  http://www.feko-lt.cz

 8. VYDRA - čistící služba, s.r.o., Praha-Krč

  Nabízíme čištění fasád a objektů, odstraňování graffiti, průmyslové čištění. Nabízíme vyvážení odpadů, čištění podlah, portálů, schodišť, aplikace tvrdých vosků, čištění uličních vpustí (kanály), generální úklidy, úklidy. Prodej posypové soli.
  http://www.cisticivydra.cz

 9. TRASKO, a.s., Vyškov-Město

  Realizujeme dopravní a inženýrské stavby. Výstavba inženýrských sítí – kanalizace, vodovody, plynovody, ČOV. Provozujeme vodovody a kanalizace. Středisko BVT se zaměřuje na bezvýkopové opravy (lokální i úsekové sanace) kanalizací a bezvýkopovou pokládku inženýrských sítí (řízený protlak). Metoda UV LINER, kterou realizujeme vložkování kanalizace je velice rychlá technologie sanace. Dále provádíme čištění kanalizací, monitoring TV kamerou s dodáním záznamu na DVD a tlakové zkoušky kanalizací.
  http://www.trasko-as.cz

 10. Derkill services, s.r.o., Ostrava-Radvanice

  Deratizace, dezinfekce, dezinsekce. Vyklízení. Likvidace plevelů. Ochrana budov proti ptactvu, odchyt holubů. Sanace dřevěných a zděných konstrukcí. Protipožární ochrana konstrukcí. Mobilní tryskání technologií ACCUSTRIP. ISO 9001 a ISO 14001.
  http://www.derkill.cz

 11. Technické služby města Olomouce, a.s., Olomouc

  Společnost zabezpečuje komplexní nakládání s odpady vč. nebezpečných, správu a údržbu místních komunikací vč. jejich čištění a zimní údržby, údržbu a zakládání veřejné zeleně a údržbu a opravy veřejného osvětlení a světelných signalizačních zařízení.
  http://www.tsmo.cz

 12. Marius Pedersen a.s., Hradec Králové-Nový Hradec Králové

  Sběr, svoz, přeprava, zpracování, úprava, využití a odstraňování odpadů. Recyklace odpadů. Realizujeme sanace ekologických zátěží. Technické služby: údržba komunikací, údržba zeleně, osvětlení a světelné signalizace. Zajišťujeme Facility Management.
  http://www.mariuspedersen.cz

 13. Zdeněk Hečko - Fa-He Lesotechnika, Vratimov

  Provádíme čištění komunikací, kropení a tlakové smývání, také zimní údržbu silnic, posyp komunikací a chodníků. Dále úpravu zeleně, terénní úpravy, kosení, kácení i ve ztížených podmínkách, frézování pařezů a odvoz zeleně na ekologickou kompostárnu.
  http://www.lesotechnika.cz

 14. EKO-PATROL, Praha-Bubeneč

  Zajistíme odvoz odpadů a stavebních sutí, přistavení kontejnerů o objemu 3-15 m3 a nosnosti 3-10 tun (nosiče Avia a Mercedes Benz). Provádíme strojní, ruční a zimní údržbu komunikací, údržbu zeleně, likvidaci černých skládek a další komunální služby. Provádíme běžnou údržbu zeleně. Strojní i ruční sečení trávy, odstraňování nevhodných porostů a plevelů, úprava keřů a živých plotů, čištění rabátek, hrabání listí, zalévání, sekání příkopů podél komunikací, seřezávání jízdních profilů a krajnic.
  http://www.ekopatrol.cz

 15. Nehlsen Třinec, s.r.o., Třinec-Staré Město

  Opravy komunikací, příprava a realizace dopravních staveb, zemní práce, čištění městských kanalizací, vývoz žump a fekálií. Opravy výtluků živicí a tryskovou metodou a metodou SILKOT. Čištění komunikací zametacím a kropicím vozem, frézování a řezání asfaltu, instalace svislého a vodorovného dopravního značení, půjčování provizorního dopravního značení. Správa a údržba veřejného osvětlení. Svoz, likvidace, třídění domovního a průmyslového odpadu, kontejnerová přeprava, přeprava sypkých hmot.
  http://www.nehlsen.cz

 16. ALCHEMA, s.r.o., Blansko

  Provádíme profesionální komplexní úklidové služby vnějších i vnitřních prostor pro firmy, organizace a domácnosti. Poskytujeme pravidelné i jednorázové úklidové práce. Mytí prosklených ploch, parní čištění, strojní čištění, vysokotlaké čištění, vysávání, výškové práce, impregnace podlahových krytin, antistatické nátěry. Dodáváme mycí prostředky, toaletní potřeby, tekutá mýdla, papírové ručníky. ISO 9001, 14001. Prodej a servis úklidových strojů, vysavačů a čisticích prostředků Wetrok.
  http://www.alchema.cz

 17. Services PCM, s.r.o., Praha-Nové Město

  Více než 20 let se zabýváme ochranou a bojem proti škůdcům. Jsme první firmou na trhu s on-line dokumentačním a kontrolním systémem PCM Online System. Jsme specialisté v oborech: preventivní a akutní boj proti škůdcům, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, ochrana proti holubům, poskytování servisu v oblasti hygienických systémů. Mechanické a elektronické systémy na ochranu proti holubům, elektrické lapače hmyzu. Nabízíme prevenci, odborné poradenství a individuální přístup s důrazem na ekologii.
  http://www.pest-control.cz

 18. BLK servis, spol. s r.o., Praha-Pitkovice

  Provádíme úklid kancelářských i obchodních prostor a mytí oken. Nabízíme montáž a dopravu nábytku, půjčovnu kancelářského nábytku, pronájmy kancelářského nábytku. Zajišťujeme stěhování a drobné údržbářské práce.
  http://www.blkservis.cz

 19. Vyklízení Praha | AK vyklízení, Praha 6 - Břevnov

  Kompletní servis vyklízení nejen v Praze a celém Středočeském kraji. Vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, firem, skladů. Stěhování. Odvoz všelijakého odpadu.
  http://www.ak-vyklizeni.cz

 20. Josef Kopřiva RACIO s.r.o., Obrnice – Most

  Technologické čištění vysokotlakými vozy, čištění nádrží, jímek, lapolů, cisteren, kontejnerů, myček, tukových jímek, septiků a ostatních nádrží znečištěných usazeninami a kaly, čištění a monitoring kanalizací do 1000 mm, revize kamerovým systémem
  http://www.odpadyracio.cz

 21. vykliďto.cz - kompletní vyklízecí práce, pronájem kontejnerů, Kroměříž

  Nabízíme kompletní vyklízecí práce(vyklidíme Vaše byty, RD, půdy, sklepy, suť ap.), pronejmeme Vám 3 m3 nebo 9 m3 kontejner na odpad, provedeme urgentní úklid kontaminovaných místností po zemřelých či asociálních osobách
  http://www.vyklidto.cz

 22. Čištění a úklid Cleaning service, Karlovy Vary

  Pravidelné úklidové práce i jednorázové - mytí oken - čištění koberců - zimní údržba - prodej čistící a úklidové práce - čištění autointeriérů - úklid domácností - správa realit - výkopové práce - výškové práce - myí tlakovou vodou - mytí fasád - aj.
  http://www.uklidkv.wbs.cz/KV-Reality-plus.html

 23. GROUP BBS, s.r.o. , Plzeň-Východní Předměstí

  Patříme mezi úklidové firmy a bezpečnostní agentury jež dodávají kompletní úklidové služby a bezpečnostní služby. Dodat profesionální úklid a zabezpečovací systémy PCO, EZS, EPS a kamerové systémy je samozřejmost. Úklid a ostraha je náhradní plnění.
  http://www.bbs.eu

 24. Značky Morava a.s., Krnov-Pod Cvilínem

  Prodáváme, vyrábíme, montujeme a pronajímáme svislé dopravní značení včetně informačních a orientačních sytému. Aplikujeme vodorovné dopravní značení v provedení barva nebo plat. Provádíme prodej a montáž bezpečnostních a výstražných systému. Dodáváme a montujeme svodidlové a zábradelní systémy. Zajišťujeme kompletní servis a údržbu dopravního značení. Jsme držitelé certifikátu ISO 9001 a 14001. Firma byla založena v roce 2000.
  http://www.znackymorava.cz

 25. MIVA PRAHA - servis pro úklid , Praha-Strašnice

  Firma provádí pravidelné, jednorázové i generální úklidy, mytí oken, čištění koberců, ošetření podlah. Prodej a pronájem úklidové a dopravní techniky. Držitel ISO 9001.
  http://www.miva-praha.cz

 26. Prádelna a čistírna Jihlava, s.r.o., Jihlava-Horní Kosov

  Nabídka praní a čištění prádla.
  http://www.pradelna.ji.cz

 27. Vyžehlená košile Vladimír Lambl , Praha-Smíchov

  Nabízíme žehlení Vašeho prádla, ale hlavně pánských košil, Vaše prádlo odvezeme, vyžehlíme, poskládáme a přivezeme kdy a kam si určíte. A to vše nejdéle do 3 pracovních dnů. On-line objednávky s kalkulací.
  http://www.vyzehlenakosile.cz

 28. UNIREX-D spol. s r.o., Praha-Strašnice

  Úklid firem a domácností po malování a rekonstrukcích, mytí oken, strojové čištění koberců, průmyslových prostor, antialergické čištění. Voskování podlah. Ostraha a správa objektů. Provádíme údržbářské práce, ochranné nátěry. Odstraňujeme grafitti.
  http://www.unirex.cz

 29. SAXANA GROUP s.r.o., Plzeň-Božkov

  Provádíme kompletní úklidové služby, úklid výrobních hal a skladovacích prostor, administrativních prostor, antigraffiti program, čištění vozů hromadné dopravy, postavební úklid.
  http://www.saxanagroup.cz

 30. FORMAT 1 spol. s r.o., Křenovice

  Vyrábíme odháněče drobných hlodavců, ultrazvukové odháněče ptáků, zábrany proti ptákům, elektrické lapače hmyzu, odháněče škůdců z automobilů, elektrické lapače hmyzu. Prodáváme odstraňovače vodního kamene a mechanické filtry, pomůcky pro dislektiky.
  http://www.format1.cz

TOPlist